Sport Park Przymorze Tenis, badminton

Sport Park Przymorze

Wybierz numer

509-024-105
k...@sportpark.com.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
  • Zdjęcie 1/27 - Sport Park Przymorze Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/27 - Sport Park Przymorze Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/27 - Sport Park Przymorze Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/27 - Sport Park Przymorze Gdańsk +24 1
 

TV Filmy

Trening gry w badminton 3528

Trening gry w badminton

O nas

Klub Sportowy Sport Park Przymorze to miejsce aktywnej rekreacji. Tenis, piłka nożna, badminton - to nasze główne propozycje dla Państwa. Oferujemy udział w treningach indywidualnych i grupowych, wynajem hali, urodziny dla dzieci, półkolonie i inne.
Wyróżnia nas ilość dostępnych kortów w ramach jednego obiektu – 7 kortów tenisowych  hali, w tym  5 kortów ze sztuczną trawa i dwa korty o nawierzchni akrylowej Mapecoat TNS Comfort.
Mamy również  nowoczesne boisko piłkarskie- z nową nawierzchnią trawiastą w hali.., na którym w okresie zimowym zapewniamy zadaszenie, Jako jedyni w trójmieście posiadamy cztery korty badmintona  wykonane ze specjalnej podłogi sportowej podwójnie legarowanej i wentylowanej. Zapewni to najwyższą jakość gry oraz komfort stawów i doskonałą przyczepność.  Nowością od tego roku są dwa bardzo nowoczesne boiska piłkarskie, na których w okresie zimowym zapewniamy zadaszenie. Hale Sport Park Przymorze umożliwiają grę przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. W okresie letnim boki hali są rozsuwane dzięki czemu gra odbywa się na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu zlokalizowana jest recepcja , szatnie oraz kawiarnia.
Nasza kadra wprowadzi  zarówno dzieci jak i dorosłych w świat tenisa, badmintona i piłki nożnej poprzez ciekawe zajęcia ucząc tak podstaw jak i zaawansowanych technik. Posiadamy  bardzo szeroką oferta dla najmłodszych, organizując zajęcia dla dzieci już od 4-go roku życia, a w czasie ferii, czy wakacji - półkolonie sportowe w kilku grupach wiekowych.
Treningi w Klubie Sport Park Przymorze prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, dla zawodników w każdym wieku, tak w grupach jak i indywidualnie.
Przyjdź, Zobacz , Pozostań z nami  .... Zapraszamy
 
Lubisz aktywność i ruch?
Sport Park Przymorze to miejsce dla Ciebie.