Sport Park Przymorze Tenis, badminton

adres
80-373 Gdańsk, Lecha Kaczyńskiego 13
(Przymorze)
telefon
509-024-105
e-mail
m...@sportpark.com.pl pokaż
www
www.sportpark.com.pl
Godziny otwarcia
codziennie7:00 - 23:00
możliwość rezerwacji także po 23.00

Napisali o nas

O nas

Klub Sportowy Sport Park Przymorze to miejsce aktywnej rekreacji. Tenis, piłka nożna, badminton - to nasze główne propozycje dla Państwa. Oferujemy udział w treningach indywidualnych i grupowych, wynajem hali, urodziny dla dzieci, półkolonie i inne.

Wyróżnia nas ilość dostępnych kortów ze sztuczną trawą w ramach jednego obiektu - 2 korty pod halą oraz 5 kortów zewnętrznych w tym dwa korty wykonane z mączki ceglanej. Jako jedyni w trójmieście posiadamy cztery korty badmintona  wykonane ze specjalnej podłogi sportowej podwójnie legarowanej i wentylowanej. Zapewni to najwyższą jakość gry oraz komfort stawów i doskonałą przyczepność.  Nowością od tego roku są dwa bardzo nowoczesne boiska piłkarskie, na których w okresie zimowym zapewniamy zadaszenie. Hale Sport Park Przymorze umożliwiają grę przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. W okresie letnim boki hali są rozsuwane dzięki czemu gra odbywa się na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu zlokalizowana jest recepcja , szatnie oraz kawiarnia.
Nasza kadra wprowadzi  zarówno dzieci jak i dorosłych w świat tenisa, badmintona i piłki nożnej poprzez ciekawe zajęcia ucząc tak podstaw jak i zaawansowanych technik. Posiadamy  bardzo szeroką oferta dla najmłodszych, organizując zajęcia dla dzieci już od 4-go roku życia, a w czasie ferii, czy wakacji - półkolonie sportowe w kilku grupach wiekowych.
Treningi w Klubie Sport Park Przymorze prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, dla zawodników w każdym wieku, tak w grupach jak i indywidualnie.
Przyjdź, Zobacz , Pozostań z nami  .... Zapraszamy
 
Lubisz aktywność i ruch?
Sport Park Przymorze to miejsce dla Ciebie.
 
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń


5.4

w kategorii

Korty tenisowe

 • obsługa:
  6
   
 • klimat:
  5
   
 • lokalizacja:
  4
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.4
 

Tenis: Bardzo polecamy!

Trafiliśmy tutaj po perturbacjach z innymi klubem tenisowym... Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Recepcja, poczekalnia, szatnia, kort, oświetlenie, czystość, parking, akcesoria treningowe....Wszystko SUPER! Ceny też:) Wykupiliśmy stałą rezerwację do kwietnia na 3 godziny w tygodniu. Bardzo polecamy!

 • MACIEJ (mężczyzna, pow. 40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2018
 • Status: korzystałem kilkakrotnie
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »