Harpor Invest Sp. z o. o. Kartuska 430 Sp. k.

adres
83-250 Skarszewy, ul. Drogowców 2
telefon
510-520-708
e-mail
b...@harporinvest.pl pokaż
www
https://kartuska430.pl

Napisali o nas

 • Mieszkanie w Gdańsku nad jeziorem
  Mieszkanie w Gdańsku nad jeziorem artykuł sponsorowany 19 września 2018 (26 opinii) Kartuska 430 to budynek mieszkalny, który powstaje w Gdańsku niemal nad brzegiem jeziora Jasień . Znajdzie się w nim 50 lokali o metrażach od 30 do ponad 70 m kw. O atutach...

O nas

O INWESTYCJI:

KARTUSKA 430
 to budynek czterokondygnacyjny podpiwniczony, dwuklatkowy. Działka położona jest blisko trójmiejskiej obwodnicy i bezpośrednio graniczy z linią brzegową Jeziora Jasień. Przed budynkiem zaprojektowany jest jednokondygnacyjny garaż otwarty wraz z niezbędną infrastrukturą. Na terenie między budynkiem a jeziorem zaprojektowany został plac zabaw.

Kartuska 430 to 50 mieszkań: jedno-, dwu- i trzypokojowych o zróżnicowanych metrażach. Powierzchnie mieszkań zostały zaprojektowane funkcjonalnie, każde mieszkanie na parterze ma dostęp do ogródka, a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają przestronne balkony.

Realizacja budowy planowana jest od lutego 2018r. do III, IV kwartału 2019.

O INWESTORZE:

Spółka Harpor Invest jest wynikiem wieloletnich doświadczeń z zakresu budownictwa i sprzedaży nieruchomości, które stanowią fundamenty jej działalności. Wiedza właścicieli z zakresu zarządzania procesami inwestycyjnymi współgra z fachową codzienną praktyką budowlaną. Te dwa istotne czynniki Harpor Invest przekuwa na indywidualne podejście przy realizacji projektów mieszkaniowych.
Wspólnicy, podejmując decyzję o działalności deweloperskiej postanowili sobie za cel realizację inwestycji w najciekawszych lokalizacjach Trójmiasta, wysoką jakość oraz standard spełniający wymagania najbardziej wymagających Klientów.
Połączenie aspektów praktycznych i estetycznych owocują funkcjonalnymi układami mieszkań i wyjątkową architekturą.
 
Budujemy na miarę oczekiwań naszych Klientów.

Zdjęcia

Aktualne inwestycje

 • Kartuska 430

  Kartuska 430

  Gdańsk, ul. Kartuska 430  
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 30.3 do 73.4 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: zakończona