Hashi Sushi

Hashi Sushi

Wybierz numer

58 717-10-66 733-733-999
g...@hashisushi.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/22 - Hashi Sushi Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Hashi Sushi Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Hashi Sushi Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Hashi Sushi Gdańsk +19 1
 

O nas

Po japońsku, bo kuchnia japońska kwitnie u nas w całej okazałości. Oferujemy tradycyjne dania japońskie i azjatyckie w kameralnych wnętrzach, inspirowanych kulturą orientu. Rozsmakujcie się w smakach najzdrowszej kuchni na świecie!
Restauracja Hashi Sushi to wspaniałe miejsce na rozpoczęcie lub kontynuację przygody z sushi i daniami kuchni japońskiej.
Proponujemy bogate menu, oparte o japońskie i azjatyckie smaki. Korzystamy z najlepszych receptur i produktów, z których komponujemy znane i mniej znane potrawy, zawsze perfekcyjne wykonane i doprawione. Posiadamy duży wybór oryginalnych japońskich herbat, piw i mocniejszych alkoholi.

Dbamy o to, aby nasze restauracje były kameralne i pełne dobrej energii. Przyjemne, ciepłe światło, naturalne barwy drewna i klimatyczny wystrój inspirowany kulturą orientu tworzą intymną i relaksującą przestrzeń. Idealną na spotkanie w kameralnym gronie, romantyczną kolację, wypad z przyjaciółmi czy z rodziną lub spotkanie biznesowe.

 

Oceny (2)

Katharinka
Termin usługi: wrzesień 2023  

Moja ulubiona restauracja sushi..niestety sushi z wegorzem (rolki) były nieświeże. Często je zamawiam. Dzisiaj smak był inny, ale myślałam, ze się ryba była rozgotowana. Teraz mam problemy żołądkowe. Jestem rozczarowana

Sushi

6.0
Robert
Termin usługi: czerwiec 2023  

Chyba najlepsze sushi w Gdańsku - obojętnie, czy na miejscu, czy na wynos. Widać, że ludziom zależy, żeby klient był zadowolony. Nie jest tanio, ale za dobrą jakość warto zapłacić. Często odwiedzam, polecam.

Sushi

5.7