Hays Poland Sp. z o.o.

znajduje się w Olivia Business Centre

Hays Poland

Wybierz numer

58 782-68-80
t...@hays.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Hays Poland Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Hays Poland Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Hays Poland Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Hays Poland Gdańsk +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną.
W Hays łączymy utalentowanych kandydatów z pracodawcami poszukującymi określonych kompetencji. Dzięki nam każdego dnia ponad tysiąc ekspertów znajduje wymarzoną pracę w jednej z dwudziestu specjalizacji. W Polsce działamy od 2002 roku – wtedy otworzyliśmy pierwsze biuro w Warszawie. Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Obecnie w Hays Poland zatrudnionych jest ponad 350 osób w biurach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście oraz Poznaniu.

Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej na stanowiska pracy stałej oraz tymczasowej, doradztwa HR, Outplacementu, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing, IT Contracting, Digital & Creative oraz Interim Management. Współpracujemy z sektorem prywatnym i publicznym, realizując projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług dopasowanych do wymagań klientów, poprzez wyszukiwanie najlepszych ekspertów w danych branżach.

Profesjonalnie przeszkoleni konsultanci Hays są ekspertami wyspecjalizowanymi w poszczególnych sektorach rynku. Cechuje nas wszechstronna i głęboka wiedza w obszarach, w których działamy. Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami, a znając ich oczekiwania oraz wyzwania, z jakimi się mierzą, możemy rekrutować kandydatów precyzyjnie dopasowanych do ich potrzeb. Eksperci Hays blisko współpracują z przedstawicielami firm, aby dogłębnie poznać ich potrzeby i zaplanować najskuteczniejsze działania. Dobre i długofalowe relacje z pracodawcami i kandydatami pozostają filarem naszej filozofii sukcesu – sukcesu naszych pracowników, ale także całej firmy.