Heat Systems

adres
81-155 Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 201
telefon
504-773-413
e-mail
i...@heatsystems.pl pokaż
www
www.heatsystems.pl

O nas

Ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień
Ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe spełniające nawet najwyższe oczekiwania
Panele Fotowoltaiczne, Panele Grafenowe

Prowadzę młodą, ale prężnie rozwijającą się firmę, która w elastyczny i nowoczesny sposób podchodzi do metod pozyskiwania energii elektrycznej oraz metod ogrzewania i dociepleń pomieszczeń biurowych oraz prywatnych. Chcąc stale wyprzedzać trendy i branżę, za cel swoich działań obraliśmy metodę ogrzewania na podczerwień. Proponujemy również najnowocześniejsze panele fotowoltaiczne zbudowane z grafenu.

Ogrzewanie:
Jest to nowoczesne ogrzewanie na prąd, które w przeciwieństwie do ogrzewania konwencjonalnego nie powoduje nagrzewania powietrza, gdyż oddziałuje bezpośrednio na nasz organizm. Ogrzewanie to pod względem walorów zdrowotnych, nie ma sobie równych. Do ogrzania noworodków w szpitalach stosuje się w inkubatorach właśnie tego typu ogrzewanie, gdyż jest zdrowe, pozytywnie wpływa na organizm oraz jest najbardziej zbliżone do naturalnego czyli promieniowania słonecznego. Jednym słowem ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień to promieniowanie słoneczne każdego dnia o każdej porze.

Panele fotowoltaiczne - grafenowe
Panele fotowoltaiczne (inaczej ogniwa fotowoltaiczne, fotoogniwa, panele PV) służą do przekształcania energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Jednak same panele wytwarzają prąd stały, który za pomocą inwertera zamieniany jest na prąd zmienny, wykorzystywany w gospodarstwach domowych. Inwerter, inaczej zwany falownikiem jest najważniejszym z elementów instalacji fotowoltaicznej. Jego zadaniem jest zamiana prądu stałego, produkowanego przez moduły na prąd zmienny.

Posiadamy dwa typy paneli fotowoltaicznych:

Panele monokrystaliczne Znshine - Nowej generacji ogniwa fotowoltaiczne, pokryte warstwą samoczyszczącego grafenu. Technologia Multibusbar – opiera się na siatce przewodów z drutu miedzianego o średnicy zaledwie 360 mikronów pokrytej stopem SnPbAg o grubości 15 mikronów. Ilość busbarów na każdym ogniwie wynosi 12. Technologia ich wykonania i mikroskopijna grubość zapewnia większy współczynnik wypełnienia niż w ogniwach z kilkoma płaskimi bus barami, które odbijają promienie słoneczne zamiast je absorbować. Okrągłe przewody powodują odbicie bezpośrednio padających promieni słonecznych pod kątem i ich powrót do ogniwa.

Panel polikrystaliczny Bovieta - Panel fotowoltaiczny Bovieta to rozwiązanie ekonomiczne, cechujące się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Panele te są obecnie jednymi z najpopularniejszych modeli na rynku. Wysoka jakość wykonania, potwierdzona niezależnymi testami, połączona z przystępną ceną to dowód, że inwestycja w fotowoltaikę jest bardzo opłacalna. Panele Bovieta to panele polikrystaliczne. Nie dobiegają parametrami od innych paneli tego typu na rynku.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »