Hi Logistics Assistance

Hi Logistics Assistance

Wybierz numer

690-810-222
o...@hilogistics.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Hi Logistics Assistance Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/7 - Hi Logistics Assistance Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/7 - Hi Logistics Assistance Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/7 - Hi Logistics Assistance Gdynia +4 1
 

O nas

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA
.TRANSPORT MORSKI
.TRANSPORT LĄDOWY
.USŁUGI MAGAZYNOWE
NAJLEPSZYM KLIENTOM - NAJLEPSZA OFERTA - NAJLEPSZE USŁUGI
Hi Logistics Assistance jest firmą logistyczną z siedzibą w Gdyni, działającą od 2016 roku na rynku obsługi spedycyjnej. Mamy w zespole pracowników z ponad 25 letnim doświadczeniem w spedycji morskiej i drogowej.
Praca w branży transport – spedycja – logistyka (TSL) jest naszą pasją.
Proces spedycyjny, to uporządkowany ciąg czynności mających na celu zorganizowanie i zapewnienie dostawy towaru od producenta do ostatecznego odbiorcy. Nasze usługi dotyczą przede wszystkim transportu morskiego zarówno kontenerowego (FCL), jak i drobnicowego (LCL), ale również transportu lotniczego, kolejowego oraz drogowego. Do szerokiej oferty dołączamy także dodatkowe czynności, takie jak: obsługa portowa i celna, usługi przeładunkowe i magazynowe.
Klienci są naszą wizytówką, więc współpracę traktujemy długofalowo. Budujemy wzajemne zaufanie poprzez poszukiwanie najlepszych rozwiązań obsługi spedycyjnej. Precyzyjnie określamy zasady współpracy, dostosowując oferowane przez nas usługi do potrzeb naszych Zleceniodawców, dlatego też traktujemy każdego Klienta indywidualnie, poszukując najlepszych wyników jakościowych i cenowych. Nasze działania koncentrują się na zapewnieniu 100% satysfakcji.