Holiday Boat Gdańsk - Party Boat

adres
80-822 Gdańsk, Żabi Kruk 14
(Gdańsk)
telefon
730-730-333
e-mail
r...@holiday-boat.pl pokaż
www
hbgdansk.pl

O nas

HOLIDAY BOAT TOURIST organizuje imprezy typu:
Wieczory Panieńskie oraz kawalerskie
Komunie
Urodziny oraz imieniny
Prywatne dyskoteki Szkolenia Spotkanie biznesowe Zaręczyny i kameralne wesela Eventy dla firm

Miłośnikom wydarzeń w dużym stylu oraz dyskretnych uroczystości w małym gronie, oferujemy organizację imprez okolicznościowych. Organizujemy wieczory panieńskie i kawalerskie, zaręczyny i wesela, komunie, urodziny, imieniny, prywatne dyskoteki. Stosownie do potrzeb i oczekiwań naszych klientów mogą to być kameralne uroczystości na wodzie lub imprezy stanowiące prawdziwe wydarzenie – takie, którymi lokalna społeczność żyje do czasu, aż zorganizujemy kolejną uroczystość.

Firmom i innym podmiotom gospodarczym proponujemy eventy, szkolenia i spotkania biznesowe. Organizujemy je w profesjonalny sposób, dostosowując się do oczekiwań naszych partnerów i konsultując z nimi przebieg wydarzenia.

Zapewniamy możliwość zamówienia cateringu, z restauracji „Ogródek pod Jabłoniami”.
Zapraszamy do zabawy, wypoczynku i nauki z nami.

Życzymy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz udanego wypoczynku.„Historia Holiday Boat to przykład spełnienia marzeń o niemożliwym, o luksusie i przygodzie jednocześnie. Doświadczenia zawodowe oraz wnikliwa analiza rynku, pozwoliły realizować plan rozległej sieci usług rejsów pasażerskich, oferowanych przy wykorzystaniu luksusowo wykończonych katamaranów” – Daniel Wałamaniuk, prezes Holiday Boat

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »