Home Finance Corp s.c.

Home Finance Corp

Wybierz numer

532-278-733
j...@homefinancecorp.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 

O nas

Salon sprzedaży inwestycji dewelopera
Firma HOME FINANCE CORP posiada 17-letnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą nieruchomości na rynku pierwotnym w Warszawie i Trójmieście.
Stworzyliśmy silną markę gwarantującą Naszym klientom profesjonalną obsługę doświadczonych doradców oraz dostęp do kompleksowego serwisu sprzedaży, finansowania i wykończenia nieruchomości.
Działając jako zewnętrzne biuro sprzedaży nieruchomości deweloperów gwarantujemy spójną ofertę cenową  z Naszymi Partnerami biznesowymi, a przy tym Nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem nieruchomości.
Realizujemy marzenia Naszych klientów o własnej nieruchomości, a profesjonalizm, transparentność, uczciwość i etyka oraz szacunek dla klienta to filozofia Naszego biznesu, która pozwala nam budować mocne i stabilne relacje z Naszymi klientami.

Opinie (1)

Joanna i Mciej K
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Dziękujemy Panie Arku!!! Wyjątkowo miło, rzeczowo i bezpiecznie przeprowadzona transakcja. To nie był Nasz pierwszy zakup nieruchomości ale pierwszy tak profesjonalnie przeprowadzony, bez niepotrzebnej ściemy, nachalnego namawiania na siłę. Klasa! Tylko takich ekspertów spotykać na swojej drodze. Nasze potrzeby zostały wysłuchane, a nieruchomości przedstawione z ich wadami i zaletami. Wybór należał do Nas ale posłuchaliśmy się i kupiliśmy apartament w miejscu, które początkowo nie brane było pod uwagę. Rzetelność, profesjonalizm i wiedza o nieruchomościach. Joanna i Maciej

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6