Home Finance Corp s.c.

Home Finance Corp

Wybierz numer

532-278-733
j...@homefinancecorp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

Salon sprzedaży inwestycji dewelopera
Firma HOME FINANCE CORP posiada 17-letnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą nieruchomości na rynku pierwotnym w Warszawie i Trójmieście.
Stworzyliśmy silną markę gwarantującą Naszym klientom profesjonalną obsługę doświadczonych doradców oraz dostęp do kompleksowego serwisu sprzedaży, finansowania i wykończenia nieruchomości.
Działając jako zewnętrzne biuro sprzedaży nieruchomości deweloperów gwarantujemy spójną ofertę cenową  z Naszymi Partnerami biznesowymi, a przy tym Nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem nieruchomości.
Realizujemy marzenia Naszych klientów o własnej nieruchomości, a profesjonalizm, transparentność, uczciwość i etyka oraz szacunek dla klienta to filozofia Naszego biznesu, która pozwala nam budować mocne i stabilne relacje z Naszymi klientami.

Oceny (1)

Agnieszka
Termin usługi: czerwiec 2023

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim profesjonalizmem w biznesie, a sama prowadzę firmę od wielu lat. Dla mnie, osoby z południa Polski zakup apartamentu na wybrzeżu wiązał się z dużym ryzykiem, a dzięki profesjonalnej obsłudze ze wsparciem kredytowym i wykończeniem pod klucz zrealizowanym dzięki firmie dziś mogę się cieszyć z wymarzonego apartamentu wakacyjnego nad morzem. Dziękuję!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0