@Home

Gdańsk 80-463, al. Rzeczypospolitej 23

@Home

Wybierz numer

733-940-094
i...@athomeliving.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej

O nas

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy, w której nowoczesne rozwiązania technologiczne idą w parze z oryginalnym designem i funkcjonalnym wyposażeniem lokali i części wspólnych.
@Home to jeden z najbardziej ekologicznie wzniesionych budynków mieszkalnych w Gdańsku. Pięciokondygnacyjna inwestycja wybudowana przy Al. Rzeczypospolitej, w której DNA wpisane są najnowsze trendy skandynawskiego budownictwa, co przekłada się zarówno na ciekawy design, ekologię jak i standard życia mieszkańców. Została tak zaprojektowana, aby doskonale współgrać przestrzennie z charakterystycznymi dla gdańskiej Zaspy zabudowaniami i wpisywać się w otoczenie zarówno pod względem skali, jak i bryły. Co więcej, reprezentacyjną strefę wejścia, elewację, jak i przestrzenie wspólne @Home zdobią grafiki wywodzącego się z Gdańska, uznanego w Polsce i na świecie artysty - muralisty, malarza, rzeźbiarza, twórcy instalacji artystycznych - Seikona.  Budynek opatrzony inspirującą grafiką tworzy kolejną część niepowtarzalnej galerii malarstwa wielkoformatowego na Zaspie. Najemcy, decydując się na zamieszkanie w @Home będą mogli żyć ze świadomością, że wybrali obiekt, który poprzez planowane i ściśle monitorowane procesy pozwala na znaczne ograniczenie wpływu budowy na środowisko naturalne. Przyjęty model powoduje skrócenie aż o połowę czasu realizacji budynku, co przekłada się na mniejszy hałas i uciążliwość dla sąsiedztwa Dla osób poszukujących ekologicznych rozwiązań istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii powstania budynku, które pozwalają znacznie zredukować zużycie energii elektrycznej i surowców naturalnych, a ilość odpadów budowlanych i tzw. ślad węglowy są niższe nawet o 90%. Zastosowane w obiekcie rozwiązania techniczne zmniejszają zapotrzebowanie na energię i zapewniają mieszkańcom nawet dwukrotnie większy względem norm komfort akustyczny.

Oceny (2)

Kasia
Termin usługi: październik 2023

Mieszkam od października. Proces wynajmu bardzo sprawy, Pan Bartek we wszystkim pomógł. Samo mieszkanie małe, ale schludne. Dobra lokalizacja.

Wynajem mieszkań

6.0
mieszkaniec
Termin usługi: kwiecień 2022

Profesjonalna obsługa ze strony doradcy, Pana Bartka :)

Wynajem mieszkań

6.0