Grupa Inwestycyjna Hossa SA

znajduje się w Republik

Grupa Inwestycyjna Hossa

Wybierz numer

58 620-70-33
i...@hossa.gda.pl pokaż
Otwarte do 18:30 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

Gdynia Zachód II
2935

Gdynia Zachód II

Inwestycje

O nas

Grupa Inwestycyjna Hossa SA od ponad 30 lat z sukcesem realizuje projekty deweloperskie. Jest liderem trójmiejskiego rynku i jedną z pierwszych firm tej branży w Trójmieście. Buduje osiedla mieszkaniowe oraz obiekty biurowe w Gdańsku i Gdyni. W swoim dorobku posiada 46 inwestycji zakończonych oraz 8 w trakcie realizacji.

Deweloper buduje kompleksowo nowoczesne osiedla wraz z całą infrastrukturą pamiętając o zasadach zrównoważonego rozwoju dzielnic i potrzebach społecznych mieszkańców. Projektuje i realizuje nowoczesne, funkcjonalne obiekty biurowe, usługowe i hotelarskie. Przez lata działalności w zakresie kompleksowej obsługi procesu deweloperskiego zdobył uznanie w oczach tysięcy klientów.

Grupa Inwestycyjna Hossa SA została wielokrotnie doceniona za projekty oraz realizacje otrzymując kilkadziesiąt nagród i wyróżnień branżowych, w tym m.in. Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla Najlepszej Gdańskiej Realizacji Architektonicznej 2011-2015 (Garnizon). W rankingu najbezpieczniejszych deweloperów w Polsce według banków Grupa Inwestycyjna Hossa znalazła się w ścisłej czołówce.
 
W aktualnej ofercie dewelopera dostępne są mieszkania w ramach osiedli w Gdańsku oraz w Gdyni takich, jak:
- Wiszące Ogrody
- Garnizon
- Wiczlino-Ogród
- Chwarzno Polanki
- Sokółka Zielenisz
- Welocity Wiczlino