Grupa Inwestycyjna Hossa SA

znajduje się w Biurowiec Hossa Gdynia

Grupa Inwestycyjna Hossa

Wybierz numer

58 620-70-33
i...@hossa.gda.pl pokaż
Otwarte do 18:30 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Grupa Inwestycyjna Hossa Gdańsk +7 1
 

TV Filmy

Garnizon
1441

Garnizon

Inwestycje

O nas

Lider na trójmiejskim rynku nieruchomości. Buduje osiedla mieszkaniowe w Gdańsku i Gdyni, sprzedaje i wynajmuje powierzchnie biurowe i handlowe. Jeśli myślisz o kupnie mieszkania zapoznanie sie z ofertą Grupy Inwestycyjnej HOSSA SA jest obowiązkowe!
Grupa Inwestycyjna Hossa SA od ponad 30 lat z sukcesem realizuje projekty deweloperskie. Jest liderem trójmiejskiego rynku i jedną z pierwszych firm tej branży w Trójmieście. W swoim dorobku posiada ponad 40 inwestycji zakończonych oraz 10 w trakcie realizacji. Buduje kompleksowo nowoczesne osiedla wraz z całą infrastrukturą pamiętając o zasadach zrównoważonego rozwoju dzielnic i potrzebach społecznych mieszkańców. Projektuje i realizuje nowoczesne, funkcjonalne obiekty biurowe, usługowe i centra handlowe. Przez lata działalności w zakresie kompleksowej obsługi procesu deweloperskiego zdobyła uznanie w oczach tysięcy klientów.

Grupa Inwestycyjna Hossa do tej pory wybudowała ponad 720 000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, biurowej i handlowej.

Wielokrotnie była doceniana poprzez przyznawane nagrody i wyróżnienia m.in. - dziesięciokrotnie Budowa Roku - ostatnio w 2014 za realizację kompleksu apartamentowego Altoria i budynku nr 3 w Fort Forest, kilkakrotnie Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa, Czas Gdyni, Pomorska Nagroda Jakości i Złote Wiertło. W rankingu najbezpieczniejszych deweloperów w Polsce według banków Grupa Inwestycyjna Hossa znalazła się w ścisłej czołówce. W 2011 roku przyznany został jej tytuł „Mieszkaniowa Marka Roku”.