Hotel Beethoven

80-171 Gdańsk, Ludwika van Beethovena 7 Mapka
58 710-22-77, 506-342-669  fax:  58 710-22-35
r...@hotelbeethoven.pl pokaż
www.hotelbeethoven.pl
/hotel
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Kameralny Hotel Beethoven *** znajduje się 2 km od Starego Miasta w Gdańsku oraz 1, 6 km Parku Naukowo-Technologicznego - w cenie pokoju miejsce parkingowe i śniadanie. Hotel posiada dwie sale szkoleniowe.

Hotel Beethoven oferuje pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz dwie sale szkoleniowe.
Do dyspozycji Gości znajduje się lounge bar z widokiem na Stare Miasto.
Przestronne pokoje urządzone w ciepłych kolorach wyposażone są w duże i wygodne łóżko (KING SIZE BED), TV z dostępem do kanałów satelitarnych oraz telefon. W pokojach znajduje się również zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka a na każdego Gościa czeka bezpłatna butelka wody mineralnej. W każdym pokoju znajduje się elegancka łazienka z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz kompletem ręczników.
Śniadania w formie bufetu serwowane są w jadalni. W przypadku wcześniejszych wyjazdów możliwe jest zamówienie śniadania na wynos.
Pracownicy całodobowej recepcji chętnie udzielą informacji o zabytkach Gdańska, polecą najciekawsze atrakcje dla dzieci a także wskażą najkrótszą drogę, którą dotrzeć na spotkanie biznesowe. W recepcji można zakupić również napoje oraz przekąski.
Bezpłatny, monitorowany parking naziemny jak i podziemny dostępny jest dla wszystkich Gości hotelowych.
Hotel Beethoven znajduje się 2,4 km od Dworca Głównego w Gdańsku, 1,6 km od Parku Naukowo-Technologicznego oraz 11 km od Lotniska w Rębiechowie.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »