Hotel Beethoven

Hotel Beethoven

Wybierz numer

58 710-22-77 506-342-669
r...@hotelbeethoven.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/22 - Hotel Beethoven Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Hotel Beethoven Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Hotel Beethoven Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Hotel Beethoven Gdańsk +19 1
 

TV Filmy

9

Hotel Beethoven***

Artykuły o nas

O nas

Hotel Beethoven*** to miejski, butikowy obiekt, który na mapie Gdańska wyróżnia się kameralnością i niebywałą otwartością na przybywających. Jego główne hasło brzmi “POZWÓL SIĘ UGOŚCIĆ” - gościnność i poczucie pełnego komfortu oraz domowego klimatu stanowią priorytet. Sztuka niepodważalnie zagości w sercach osób przebywających w hotelu, dzięki dziełom znajdującym się na niemal każdym kroku. Obiekt bezustannie rozwija się i wdraża nowe ekologiczne rozwiązania w trosce o środowisko. Sąsiedztwo Starego Miasta Gdańska zapewnia bliskość najciekawszych atrakcji, a zarazem ciszę i spokój pozwalającą na odpoczynek w każdym tego słowa znaczeniu.

Do dyspozycji Gości oddaje 18 pokoi, a także ogród zimowy, podziemny parking oraz dwie sale: szkoleniową i warsztatową, z zapewnionym zapleczem technicznym.

Udogodnienia:
- Parking zewnętrzny bezpłatny,
- Parking podziemny bezpłatny,
- Bezpłatny internet bezprzewodowy,
- Możliwość wczesnego check‐in,
- Opcja śniadania na wynos,
- Ogród zimowy,
- Galeria sztuki,
- Zwierzęta akceptowane,
- Winda,
- Pokój i części wspólne w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
- Recepcja 24h.

Doskonała lokalizacja oraz dogodne połączenia komunikacyjne z różnymi częściami miasta zapewniają warunki potrzebne zarówno turystom do wypoczynku, jak i osobom przyjeżdżającym służbowo do pracy.

W Hotelu Beethoven mogą Państwo zobaczyć dzieła Profesora Wojciecha Sęczawy, wykładowcy Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Obiekt posiada dwie sale szkoleniowe oraz idealne miejsce na rozmowy biznesowe, kwalifikacyjne i spotkania warsztatowe. Zapewnia zaplecze techniczne (rzutnik, ekran, flipchart, Wi-Fi), światło sztuczne i naturalne, rolety typu blackout oraz pełny zakres obsługi (przerwy kawowe, lunch, obiad, kolacja).