Hotel Beethoven

Hotel Beethoven

Wybierz numer

58 710-22-77 506-342-669
r...@hotelbeethoven.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Hotel Beethoven Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Hotel Beethoven Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Hotel Beethoven Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Hotel Beethoven Gdańsk +6 1
 

TV Filmy

Hotel Beethoven
92

Hotel Beethoven

Artykuły o nas

O nas

Kameralny Hotel Beethoven *** znajduje się 2 km od Starego Miasta w Gdańsku oraz 1,6 km Parku Naukowo-Technologicznego - w cenie pokoju miejsce parkingowe i śniadanie. Hotel posiada dwie sale szkoleniowe.
Hotel Beethoven oferuje pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz dwie sale szkoleniowe.
Do dyspozycji Gości znajduje się lounge bar z widokiem na Stare Miasto.
Przestronne pokoje urządzone w ciepłych kolorach wyposażone są w duże i wygodne łóżko (KING SIZE BED), TV z dostępem do kanałów satelitarnych oraz telefon. W pokojach znajduje się również zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka a na każdego Gościa czeka bezpłatna butelka wody mineralnej. W każdym pokoju znajduje się elegancka łazienka z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz kompletem ręczników.
Śniadania w formie bufetu serwowane są w jadalni. W przypadku wcześniejszych wyjazdów możliwe jest zamówienie śniadania na wynos.
Pracownicy całodobowej recepcji chętnie udzielą informacji o zabytkach Gdańska, polecą najciekawsze atrakcje dla dzieci a także wskażą najkrótszą drogę, którą dotrzeć na spotkanie biznesowe. W recepcji można zakupić również napoje oraz przekąski.
Bezpłatny, monitorowany parking naziemny jak i podziemny dostępny jest dla wszystkich Gości hotelowych.
Hotel Beethoven znajduje się 2,4 km od Dworca Głównego w Gdańsku, 1,6 km od Parku Naukowo-Technologicznego oraz 11 km od Lotniska w Rębiechowie.