Hotel Wolne Miasto

adres
80-834 Gdańsk, Świętego Ducha 2
(Historyczne Miasto Gdańsk, tuż obok Teatru Wybrzeże)

Hotel Wolne Miasto obiekty w tej lokalizacji (1) »

 
inne oddziały
telefon
58 322-24-42, 504-275-536  fax:  58 322-24-47
e-mail
r...@hotelwm.pl pokaż
www
www.hotelwm.pl
Godziny otwarcia
Hotel
codzienniecałą dobę
Targi, konferencje - wynajem powierzchni
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

Hotel Wolne Miasto*** urokliwie zlokalizowany w samym sercu Historycznego Miasta Gdańska, w odległości jedynych 600 metrów od Dworca Głównego. Hotel oferuje 62 stylowe pokoje, klimatyzowaną salę konferencyjną oraz usługi Restauracji Zeppelin.

Hotel Wolne Miasto – wyjątkowe miejsce w Historycznym Mieście Gdańsku

W zabytkowym sercu Głównego Miasta Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Wybrzeże i unikalnego w skali światowej zabytku Wielkiej Zbrojowni, zlokalizowany jest 3* Hotel Wolne Miasto. Słynne zabytki Historycznego Miasta Gdańska znajdują się zaledwie w odległości spaceru, a dworzec kolejowy Gdańsk Główny jest oddalony od Hotelu 600 metrów.

W odrestaurowanych kamieniczkach Hotel Wolne Miasto oferuje 62 pokoje o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie pokoje są przestronne i elegancko urządzone, a każdy posiada własną nazwę zaczerpniętą od gdańskich ulic i zabytków. W pokojach znajduje się w pełni wyposażona, marmurowa łazienka, sejf oraz telewizor z płaskim ekranem. Pokoje kategorii deluxe wyposażone zostały dodatkowo w minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Na poziomie głównego lobby Hotelu, od 2006 roku istnieje Restauracja Zeppelin, której specjalnością są tradycyjne dania kuchni polskiej. Codziennie, w godzinach rannych, Restauracja Zeppelin serwuje urozmaicone śniadanie w formie bufetu.

Hotel Wolne Miasto posiada salę konferencyjną, która umożliwia realizację spotkań biznesowych do 60 osób w ustawieniu kinowym. Sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny i indywidualną klimatyzację, posiada dostęp do światła dziennego i możliwość zaciemnienia.
W sali oferowany jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Spotkania biznesowe urozmaica oferta przerw kawowych i lunchy.   

Hotel Wolne Miasto słynie z gościnności i rodzinnej atmosfery, jest idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »