Hotel Zatoka

Hotel Zatoka

Wybierz numer

58 728-44-10
r...@zatoka.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/21 - Hotel Zatoka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/21 - Hotel Zatoka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/21 - Hotel Zatoka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/21 - Hotel Zatoka Gdańsk +18 1
 

O nas

Hotel Zatoka jest idealnym miejscem zarówno do wypoczynku jak i organizacji eventów od kameralnych uroczystości rodzinnych, po kompleksową organizację konferencji dla Klientów biznesowych.
Nasz obiekt znajduje się 10 min od centrum Gdańska, położony jest przy głównej trasie szybkiego ruchu E77. Na miły początek dnia zapraszamy na nasze cieszące się dużą popularnością śniadania, a wykwalifikowany personel zadba o komfort Gościa tak, żeby każdy mógł poczuć się u nas wyjątkowo.

Do Państwa dyspozycji mamy także lobby bar, Restaurację Portową, dwie sale konferencyjne, taras z widokiem na rzekę Radunię i 81 komfortowo urządzonych pokoi oraz bezpłatne miejsca parkingowe. Doskonałe położenie zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących w sprawach biznesowych sprawia, że jest to jedno z najwygodniejszych miejsc zlokalizowanych w niewielkiej odległości od atrakcji miasta Gdańsk.

 

Oceny (1)

Barbara
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2022  

Chcę bardzo podziękować Pani Menadżer za pomoc i zorganizowanie stypy w czerwcu br. Bardzo miła, rzeczowa i konkretna osoba. Uroczystość kameralna w wydzielonym miejscu na sali, bardzo dobre jedzenie, podane sprawnie ,szybko a przede wszystkim dania ciepłe. W sytuacji żałoby takie podejście do ludzi to komfort psychiczny. Polecam ten lokal z całego serca i na pewno skorzystamy ponownie w przyszłości. Pozdrawiam i dziękuję całej obsłudze !

Hotele

6.0