Napisali o nas

  • Czesne w żłobku i przedszkolu można kredytować
    Czesne w żłobku i przedszkolu można kredytować artykuł sponsorowany 10 października 2020 Wiele miejsca poświęca się wpływowi epidemii na gospodarkę, ale nie należy zapominać o jej wpływie na relacje społeczne, rodzinne czy codzienne funkcjonowanie osób starszych. W...

O nas

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Hula Hop stawiamy na mocny start dziecka! Wiemy, że pierwsze lata życia Twojej pociechy mają kluczowe znaczenie w kształtowaniu jego osobowości, dlatego naszym celem jest rozwój intelektualny i emocjonalny naszych podopiecznych. Bezpieczeństwo, edukacja oraz zabawa to najważniejsze wyzwania jakie stawiamy sobie każdego dnia. Zawsze łączymy je tak, by dzieci nawet podczas najprostszych zabaw mogły się czegoś nauczyć.

Nasza placówka jest dostosowana do potrzeb dzieci, bo wiemy, że przestrzeń i sposób jej organizacji może mieć wpływ na emocje, koncentrację, aktywność maluchów. Budynek jest przestronny, stonowany, a sale przygotowane w taki sposób, by minimalnie rozpraszać dzieci i jednocześnie je angażować, zachęcać do działania. Wspieramy samodzielność dzieci, dostosowując sale do ich wieku i możliwości rozwojowych.

Jesteśmy przygotowani na opiekę nad dziećmi z chorobami przewlekłymi takimi jak astma, cukrzyca coraz alergie pokarmowe.

Nasze wartości to dobro, piękno oraz prawda. Wierzymy w dbanie o naszą planetę, ekologiczne podejście do życia i dbanie o nasze zdrowie od najmłodszych lat.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »