hydraulik.gda.pl - Usługi hydrauliczne i Budowlane

80-755 Gdańsk, Szafarnia 11/F8 Mapka
 
na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
666-900-200
h...@gmail.com pokaż
hydraulik.gda.pl

Napisali o nas

  • Łazienka. Odpływy liniowe - praktyczne i modne
    Łazienka. Odpływy liniowe - praktyczne i modne 11 stycznia 2016 (43 opinie) Odpływy liniowe odprowadzają wodę z prysznica z poziomu podłogi łazienki. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby umieszczania w łazience brodzika. Ich największą zaletą jest...

O nas

Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń w zakresie instalacji sanitarnych oraz grzewczych. Współpracujemy z deweloperami Hossa oraz Dekpol w zakresie wykończeń pod klucz.

Nasza firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu. Działalność prowadzimy głównie na terenie Trójmiasta, jednakże zdobyliśmy zaufanie licznego grona klientów na terenie całej Polski jak i za granicą. Ciągle staramy się rozwijać i inwestować w swoją wiedzę. Liczne szkolenia oraz współpraca z renomowanymi firmami owocuje coraz większym doświadczeniem dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i stworzyć im bardziej komfortowe warunki użytkowania pomieszczeń. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich. Oferujemy pełen zakres usług z zakresu instalacji sanitarnych, grzewczych.  Woda ciepła i zimna. ogrzewanie tradycyjne grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacje gazowe, instalacje hydrantowe i tryskaczowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła, odkurzacze centralne, nagrzewnice wodne, systemy automatycznego nawadniania ogrodów, systemy sterowania strefami grzewczymi, urządzenia podtynkowe takie jak stelaże wc, bidet, umywalka, pisuar,  odpływ liniowy, baterie podtynkowe, grzejniki panelowe, łazienkowe, dekoracyjne. Usługi wykonujemy dla osób prywatnych, firm, instytucji. Do grona naszych klientów zaliczają się właściciele domów, mieszkań, biur, hoteli, aptek, sklepów.
PAMIĘTAJ !!! Korzystasz z usług profesjonalnej firmy z wieloletnim doświadczeniem oraz dostajesz PISEMNĄ GWARANCJĘ na wszystkie nasze usługi.
Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »