INTERVAPO sp. z o.o. Autoryzowana Stacja Obsługi Peugeot

80-718 Gdańsk, Elbląska 98B Mapka
58 324-83-83, 58 551-41-61
i...@peugeot.pl pokaż
dealer.peugeot.pl/intervapo.gdansk/?location=Gda%C5%...
Godziny otwarcia
Autoryzowany serwis samochodowy ASO
pn-pt8:00 - 18:00
sob9:00 - 14:00
Usługi blacharsko-lakiernicze
pn-pt8:00 - 16:00
sob9:00 - 13:00
Salon samochodowy
pn-pt8:00 - 18:00
sob9:00 - 14:00
https://www.facebook.com/PeugeotIntervapo
Warsztaty samochodowe
pn-pt8:00 - 19:00
sob9:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

INTERVAPO Sp. z o. o. jest jedną z najstarszych firm, które sprzedają samochody marki Peugeot w Polsce i pierwszym dealerem w Trójmieście.
Zapraszamy do naszych salonów w Gdańsku i Sopocie!

Jesteśmy pierwszym dealerem Peugeot na wybrzeżu. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku. Przez cały okres istnienia nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług. Oferujemy najwyższej jakości kompleksową obsługę klientów. Wszystko po to, aby byli oni zadowoleni, z wyboru naszej firmy.

SALON SPRZEDAŻY
Nasza firma oferuje pełną gamę samochodów marki Peugeot. W ofercie mamy także samochody używane, które zanim trafią do sprzedaży przechodzą wnikliwą kontrolę naszych fachowców. Wszystko po to, aby klient był pewien, że kupiony samochód jest sprawny i pochodzi z pewnego źródła. Wyszkolona i miła kadra pracownicza zawsze służy pomocą i fachową poradą przy zakupie auta. Można u nas skorzystać z jazdy próbnej dowolnym modelem Peugeot, abyście mieli Państwo pewność, że dokonaliście słusznego wyboru. Klienci doceniają nasze starania. Najlepszym tego dowodem jest wielokrotne zajmowanie czołowych miejsc w sprzedaży samochodów wśród dealerów Peugeot w Polsce północnej oraz zaufanie wielu dużych firm z różnych branży, które właśnie u nas zaopatrują i serwisują swoje floty samochodowe.

KREDYTY I LEASING
W naszym salonie, na miejscu dokonacie Państwo wszelkich formalności związanych z zakupem samochodu. Niezależnie, czy zamierzacie wziąć samochód w leasing (Peugeot Finance), czy może sfinansować go za pomocą kredytu w jednym z banków z którymi współpracujemy (Peugeot Kredyt), nasi fachowcy doradzą, która opcja jest dla państwa najkorzystniejsza.

UBEZPIECZENIA
W naszym salonie dokonacie Państwo także wszelkich formalności związanych z ubezpieczeniem Waszego samochodu. Oferujemy kompleksowe pakiety ubezpieczeń (OC, AC, NW, Assistance) w największych firmach ubezpieczeniowych (PZU i Hestia) w bardzo korzystnych cenach, specjalnie negocjowanych tylko dla samochodów Peugeot (Już od 4% wartości samochodu!). Zapewniamy także fachową pomoc przy likwidacji szkód.

SERWIS
Dyplomowani doradcy techniczni, stała, wyszkolona i doświadczona kadra pracownicza zapewniają najlepszą obsługę. Wykonujemy wszelkie przeglądy okresowe samochodów marki Peugeot, a także wymianę opon. Najnowocześniejsze urządzenia pozwalają na szybką i bezbłędną diagnostykę wszelkich nieprawidłowości w działaniu Państwa samochodu. Wyjątkowo atrakcyjne ceny i miła obsługa gwarantują zadowolenie naszych klientów.

BLACHARNIA I LAKIERNIA
W naszym warsztacie blacharsko - lakierniczym możecie Państwo skorzystać z szybkiej i profesjonalnej obsługi. Zapewniamy rzetelną pomoc. Nowoczesna rama naprawcza oraz bezpyłowa komora lakiernicza zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. Na przeprowadzone naprawy udzielamy gwarancji.

SAMOCHODY ZASTĘPCZE
Klientom dokonującym napraw w warsztacie blacharsko-lakierniczym proponujemy samochody zastępcze. Są to fabrycznie nowe samochody wymieniane w cyklach sześciomiesięcznych, aby zapewnić klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »