Ranking III miejsce

Inpro SA

Inpro SA

Wybierz numer

58 340-03-81
d...@inpro.com.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/17 - Inpro SA Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/17 - Inpro SA Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/17 - Inpro SA Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/17 - Inpro SA Gdańsk +14 1
 

TV Filmy

20

Koncept

Inwestycje

O nas

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu ponad 30 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.
Priorytetem INPRO jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dostosowanie oferty do wymagań klientów sprawiło, że INPRO znalazło się wśród czołowych deweloperów w Trójmieście ze względu na liczbę sprzedanych mieszkań. Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego Spółka zrealizowała ponad 60 inwestycji i oddała do użytku około6 tys. lokali wśród których warto wymienić: Trzy Żagle, Kwartał Kamienic, Chmielna Park, Hotel Mikołajki*****, City Park , Czwarty Żagiel, Wróbla Staw domy i mieszkania, Kwartał Uniwersytecki I, Harmonia Oliwska (etap I i II), osiedle Debiut (etap I). Obecnie w ofercie sprzedażowej znajduje się ponad 500 mieszkań i domów.
Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.
INPRO zdobyło wiele nagród i wyróżnień, m.in. Mieszkaniowa Marka Roku i Budowlana Firma Roku. Deweloper znalazł się także w rankingu TOP 100 największych pomorskich firm oraz w ścisłej czołówce rankingów sporządzonych przez Manager Magazine oraz Forbes.

Oceny (10)

Jan
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2024

Właśnie odebrałem mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. Beż żadnych usterek czy problemów. Całość zakupu przeszła sprawnie. Zawsze mogłem liczyć na pomoc sprzedawcy. Polecam, Inpro to bardzo dobra firma.

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie Janie,
bardzo dziękujemy za tak dobrą opinię. Przykładamy dużą wagę aby nasi Klienci byli zadowoleni.
Zapraszamy

Deweloperzy

6.0
Małgorzata
Termin usługi: grudzień 2023

Mieszkanie ładne, bez usterek i sprawnie.

Odpowiedź obiektu:

Zależy nam aby przekazywane Państwu mieszkania i Domy były ładne i bez usterek.
Dziękuję bardzo za opinię.

Deweloperzy

6.0
katarzyna
Termin usługi: styczeń 2024

Jestem bardzo zadowolona z zakupionego mieszkania. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie bez usterek, bez opóźnień wszystko w porządku. Dział sprzedaży i obsługa Pani Beaty Filipek to pełen profesjonalizm. Doradzi, podpyta i odpowie na każde pytanie, nawet najtrudniejsze. Polecam dewelopera i Panią Beatę.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Każdego dnia staramy się aby nasza obsługa i produkty były na jak najwyższym poziomie.

Deweloperzy

6.0
Tomasz Jankowski
Termin usługi: styczeń 2024

Moim kredytem zajmowała się Pani Magdalena Reysowska. Wszystkie sprawy były załatwiane niezwłocznie i dokładnie. Na każde moje pytanie uzyskałem rzetelne odpowiedzi. Polecam współpracę z Panią nawet jeśli nie chcieliby Państwo korzystać z usług dewelopera. Mimo przeciążenia banków udało się załatwić kredyt ekspresowo i bez nieprzyjemności. Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za Pana Opinię. Jest ona dla nas niezmiernie Ważna. Codziennie przykładamy dużą wagę do profesjonalnej obsługi klienta.

Deweloperzy

6.0
Michał
Termin usługi: październik 2023

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i doradztwa przy wyborze mojego mieszkania. Polecam dewelopera inpro.

Deweloperzy

6.0
Arkadiusz Sieradzki
Termin usługi: październik 2023

Dział sprzedaży inpro . jeden z lepszych w trójmieście . Stosunek ceny do jakości mieszkań Rewelacyjny . Pani Beata Filipek Pełny Profesjonalizm polecam

Deweloperzy

6.0
Karina
Termin usługi: lipiec 2023

Kompleksowa i rzetelna obsługa. Zakupiłam mieszkanie na inwestycji Start. Wysoka jakość wykończenia mieszkania i części wspólnych. Deweloper pomyślał o najdrobniejszych szczegółach. Bardzo polecam.

Deweloperzy

6.0
Jakub
Termin usługi: październik 2023

Jestem bardzo zadowolony

Deweloperzy

6.0
Natalia Robotycka
Termin usługi: październik 2023

Deweloper wykazał się pełnym profesjonalizmem przy pomocy wyboru mieszkania, dostosowanego do moich potrzeb. Często spotykałam się z propozycjami ofert, które były akurat na zbyciu- tutaj czułam się zaopiekowana i znalazłam swoje wymarzone mieszkanie. Jeśli chodzi o kwestie terminów płatności, również mogłam tutaj liczyć na zrozumienie i wzięcie pod uwagę mojej sytuacji prywatnej. Z całego serca polecam dewelopera

Odpowiedź obiektu:

Pani Natalio, bardzo dziękuję za pozytywną opinię

Deweloperzy

6.0
wkurzony
Termin usługi: luty 2023

Deweloper oszukał kupujących mieszkania w Harmonii Oliwskiej - nie wybudował biurowca osłaniającego budynki od hałasu ul. Grunwadzkiej oraz zapewniajace na parterze sklepy i usługi. To było w umowie z deweloperem - prospekt. Mieszkańcy chcą zbiorowo wystapić w tej sprawie do sądu.

Deweloperzy

3.2