Inpro SA

adres
80-320 Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8
telefon
58 340-03-81  fax:  58 554-14-41
e-mail
d...@inpro.com.pl pokaż
www
www.inpro.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:00
sob10:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu ponad 30 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.

Priorytetem INPRO jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dostosowanie oferty do wymagań klientów sprawiło, że INPRO znalazło się wśród czołowych deweloperów w Trójmieście ze względu na liczbę sprzedanych mieszkań. Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego Spółka zrealizowała ponad 60 inwestycji i oddała do użytku około6 tys. lokali wśród których warto wymienić: Trzy Żagle, Kwartał Kamienic, Chmielna Park, Hotel Mikołajki*****, City Park , Czwarty Żagiel, Wróbla Staw domy i mieszkania, Kwartał Uniwersytecki I, Harmonia Oliwska (etap I i II), osiedle Debiut (etap I). Obecnie w ofercie sprzedażowej znajduje się ponad 500 mieszkań i domów.
Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.
INPRO zdobyło wiele nagród i wyróżnień, m.in. Mieszkaniowa Marka Roku i Budowlana Firma Roku. Deweloper znalazł się także w rankingu TOP 100 największych pomorskich firm oraz w ścisłej czołówce rankingów sporządzonych przez Manager Magazine oraz Forbes.

Zdjęcia

Opinie + Oceń


1.5

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  1
   
 • oferta:
  3
   
 • jakość:
  2
   
 • terminowość:
  1
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.5
 

Niedoszły klient - opinia

Deweloper nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Nie informuję nabywców i unika jakiegokolwiek kontaktu. Kontakt z tą firmą urywa się drastycznie po podpisaniu umowy deweloperskiej. Wszystkie informacje podawane są od łaski, a klient traktowany jest jako intruz.

 • Niedoszły klient
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Kliencie

bardzo prosimy o informację, którą inwestycją był Pan zainteresowany i jakich informacji nie mógł Pan uzyskać?

autor: INPRO S.A.


2.5

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  1
   
 • oferta:
  4
   
 • jakość:
  4
   
 • terminowość:
  1
   
 • przystępność cen:
  2
   
 • ocena ogólna:
  3
   
średnia ocena (max 6)
2.5
 

Szymon - opinia

Jestem sfrustrowanym nabywcą mieszkania w nowej inwestycji azymut. Wczoraj (03.12.2019) Inpro SA otrzymało odmową decyzję na użytkowanie z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. A więc mamy jeszcze większe opóźnienie w wydaniu mieszkań. Najwyraźniej Deweloper z 30 letnim doświadczeniem nie przyłożył się należycie do przygotowania dokumentacji. Do tego totalny brak informacji ze strony Dewelopera Czy budowa została przeprowadzona zgodnie z planem zagospodarowania terenu? A może jest jakiś problem konstrukcyjny stąd brak zgody na użytkowanie?

 • Szymon
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie Szymonie,

w imieniu INPRO S.A. chcielibyśmy Pana bardzo przeprosić za opóźnienia w przekazywaniu lokali mieszkalnych na osiedlu Azymut w Gdyni.

W dniu 2 grudnia 2019 r. otrzymaliśmy odmowną decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Gdyni („PINB”). W dokumencie wskazano, że INPRO S.A nie dołączyło odpowiednich poświadczeń i dokumentów powykonawczych.

Po otrzymaniu decyzji odmownej przeprowadziliśmy szereg analiz prawnych, które były podstawą do podjęcia przez Spółkę dalszych działań. Zdecydowaliśmy o skorzystaniu z prawa (przewidzianego przez art. 127a ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeksu postępowania administracyjnego) do zrzeczenia się prawa do wniesienia odwołania od Decyzji. W dniu 5 grudnia 2019 r. stosowne oświadczenie Spółki zostało złożone Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego w Gdyni. W efekcie decyzja odmowna PINB stała się ostateczna i prawomocna.

W dniu 10 grudnia 2019 r. złożyliśmy do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Gdyni ponowny wniosek o wydanie pozwolenia na użytkowanie budynków osiedla Azymut wraz z dokumentacją (poświadczenia i dokumenty powykonawcze) poprawioną według wskazań zawartych w odmownej decyzji o wydaniu pozwolenia na użytkowanie z dnia 2 grudnia 2019 r.

W naszej ocenie podjęte przez nas działania pozwolą na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut w jak najkrótszym czasie. Tym samym będziemy mogli rozpocząć przekazywanie mieszkań.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że sytuacja na rynku budowlanym wpłynęła na opóźnienia w realizacji osiedla Azymut. Duża liczba ogólnopolskich deweloperów działających na rynku trójmiejskim spowodowała utrudnienia ze znalezieniem profesjonalnych i sprawdzonych podwykonawców. Dlatego musieliśmy poświęcić więcej czasu na dobór odpowiednich firm i ekip współpracujących podczas budowy Osiedla. Naszym celem było rzetelne wykonanie całej inwestycji.

Jeszcze raz pragniemy Pana przeprosić za zaistniałe opóźnienia i związane z tym niedogodności.

autor: INPRO S.A.


2.0

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  1
   
 • oferta:
  -
   
 • jakość:
  -
   
 • terminowość:
  1
   
 • przystępność cen:
  3
   
 • ocena ogólna:
  3
   
średnia ocena (max 6)
2.0
 

Klient - opinia

Brak odzewu na maile to brak szacunku dla klientów !!! Nerwy puszczają, opóźnienia w budowie a teraz problemy z uzyskaniem pozwolenia. Pewnie to wszystko wina urzędu, który się czepia.....gdyby jeszcze te wyjaśnienia były wiarygodne. Wszystko się przeciąga a my jako klienci ponosimy największe straty. Oczywiście deweloper nie ma z tym nic wspólnego. Śmiechu warte. Marzenie o nowym mieszkaniu zamieniło się w koszmar !!!!!

 • Klient
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Kliencie,

W imieniu firmy INPRO S.A bardzo przepraszamy za niedogodności związane z opóźnieniem. Na zapytania i korespondencję ze strony Klientów zawsze staramy się udzielać odpowiedzi.
Informujemy, że roboty budowlane dotyczące realizacji osiedla Azymut w Gdyni zostały zakończone 10 października 2019 roku. Tego samego dnia został złożony komplet dokumentów do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego z wnioskiem o wydanie pozwolenia na użytkowanie. Pragniemy podkreślić, że osiedle zostało wykonane w wysokim standardzie, w trakcie realizacji przykładaliśmy bardzo dużą uwagę do wysokiej jakości wykończenia. Szacujemy że pozwolenia na użytkowanie otrzymamy w najbliższym czasie, a proces wydawania lokali rozpocznie się od następnego dnia po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.
Na opóźnienie realizacji inwestycji wpływ miała specyfika lokalizacji osiedla i kaskadowy układ poszczególnych budynków, co wydłużyło czas budowy w stosunku do naszych wcześniejszych założeń. Dodatkowo, dbając o wysoki standard realizacji, musieliśmy poświęcić więcej czasu na dobór odpowiednich firm, w szczególności sprawdzonych i profesjonalnych ekip podwykonawców. Jednocześnie sprzeciw Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Gdyni w zakresie wycinki drzew na uzgodnionej wcześniej przez PEWiK trasie kanalizacji sanitarnej, spowodował konieczność przeprojektowania i uzyskania zamiennej dokumentacji. Wymagała ona ponownych uzgodnień, co znacznie wydłużyło możliwość rozpoczęcia realizacji inwestycji na tym obszarze. Gestorzy sieci ciepłowniczej i energetycznej – czyli firmy OPEC i Energa – opóźnili się z podłączeniem instalacji, co utrudniło wewnętrzny transport na budowie oraz wykonanie zagospodarowania terenu i układu drogowego. Wszystkie wyżej wymienione czynniki miały wpływ na płynną realizację założonego harmonogramu prac.
Naszym celem było rzetelne wykonanie całej inwestycji, która była trudna w realizacji. Przepraszamy za opóźnienie i mamy nadzieję, że niebawem rozpoczniemy wydawanie mieszkań właścicielom.

autor: INPRO S.A.


2.2

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  1
   
 • oferta:
  -
   
 • jakość:
  -
   
 • terminowość:
  1
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  3
   
średnia ocena (max 6)
2.2
 

Spore opóźnienia na budowie i słaba komunikacja

Gdyby nie ciągłe zapytania do firmy ze strony kupującego nikt nie podejmuje działań ani próby kontaktu, aby poinformować o opóźnieniach, które wydłużają się o kolejne miesiące. Trzeba samemu żebrać o potwierdzenie informacji, które zyskuje się z plotek, bo nikt sam nie informuje.

 • Opóźnienia i słaba komunikacja
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Odpowiedź obiektu:

W imieniu firmy INPRO S.A bardzo przepraszamy za niedogodności związane z opóźnieniem realizacji osiedla Azymut w Gdyni. Na opóźnienie wpływ miała specyfika lokalizacji inwestycji i kaskadowy układ poszczególnych budynków, co wydłużyło czas budowy w stosunku do naszych wcześniejszych założeń. Dodatkowo, dbając o wysoki standard realizacji, musieliśmy poświęcić więcej czasu na dobór odpowiednich firm, w szczególności sprawdzonych i profesjonalnych ekip podwykonawców. Jednocześnie sprzeciw Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Gdyni w zakresie wycinki drzew na uzgodnionej wcześniej przez PEWiK trasie kanalizacji sanitarnej, spowodował konieczność przeprojektowania i uzyskania zamiennej dokumentacji. Wymagała ona ponownych uzgodnień, co znacznie wydłużyło możliwość rozpoczęcia realizacji inwestycji na tym obszarze. Gestorzy sieci ciepłowniczej i energetycznej – czyli firmy OPEC i Energa – opóźnili się z wykonaniem instalacji, co między innymi utrudniło wewnętrzny transport na budowie, zagospodarowanie terenu oraz wykonanie układu drogowego. Wszystkie wyżej wymienione czynniki miały wpływ na płynną realizację założonego harmonogramu prac.
Zawsze staramy się prowadzić otwarty dialog klientami. W przypadku tej inwestycji w ostatnim czasie prowadziliśmy wewnętrzne analizy, aby dokładnie oszacować realny termin ukończenia osiedla. W chwili obecnej możemy już poinformować, że planowany termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie został ustalony do końca października 2019 r. Natomiast odbiory mieszkań rozpoczną się od 12 listopada bieżącego roku.

autor: Rafał Zdebski, Inpro S.A.


1.0

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  -
   
 • oferta:
  -
   
 • jakość:
  -
   
 • terminowość:
  1
   
 • przystępność cen:
  -
   
 • ocena ogólna:
  -
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Duże opóźnienia na budowie

Informacja dla potencjalnych nabywców: deweloper nie wywiązuję się z umówionych terminów realizacji inwestycji. Azymut w Gdyni miał być oddany do użytku do 30.06.19 r., a budowa jest daleka od ukończenia. Najprawdopodobniej lokale zostaną wydane dopiero pod koniec roku.

 • Tomek
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Odpowiedź obiektu:

W imieniu firmy INPRO S.A bardzo przepraszamy za niedogodności związane z opóźnieniem realizacji osiedla Azymut w Gdyni. Na opóźnienie wpływ miała specyfika lokalizacji inwestycji i kaskadowy układ poszczególnych budynków, co wydłużyło czas budowy w stosunku do naszych wcześniejszych założeń. Dodatkowo, dbając o wysoki standard realizacji, musieliśmy poświęcić więcej czasu na dobór odpowiednich firm, w szczególności sprawdzonych i profesjonalnych ekip podwykonawców. Jednocześnie sprzeciw Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Gdyni w zakresie wycinki drzew na uzgodnionej wcześniej przez PEWiK trasie kanalizacji sanitarnej, spowodował konieczność przeprojektowania i uzyskania zamiennej dokumentacji. Wymagała ona ponownych uzgodnień, co znacznie wydłużyło możliwość rozpoczęcia realizacji inwestycji na tym obszarze. Gestorzy sieci ciepłowniczej i energetycznej – czyli firmy OPEC i Energa – opóźnili się z wykonaniem instalacji, co między innymi utrudniło wewnętrzny transport na budowie, zagospodarowanie terenu oraz wykonanie układu drogowego. Wszystkie wyżej wymienione czynniki miały wpływ na płynną realizację założonego harmonogramu prac.
Zawsze staramy się prowadzić otwarty dialog klientami. W przypadku tej inwestycji w ostatnim czasie prowadziliśmy wewnętrzne analizy, aby dokładnie oszacować realny termin ukończenia osiedla. W chwili obecnej możemy już poinformować, że planowany termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie został ustalony do końca października 2019 r. Natomiast odbiory mieszkań rozpoczną się od 12 listopada bieżącego roku.

autor: Rafał Zdebski, Inpro S.A.


6.0

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Podziękowanie dla zespołu Inpro

Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowanie firmie Inpro. Jest to deweloper, który korzysta także z sugestii klientów w tworzeniu wygodnej infrastruktury osiedla Harmonia Oliwska. W otoczeniu oddanych już bloków Rotta toczy się jeszcze budowa, więc dojście do tramwaju nie jest ostateczne. Jest to zrozumiałe na tym etapie. Ale jako nowy mieszkaniec poprosiłem Inpro o wykonanie dodatkowego, tymczasowego chodnika przez błotnisty grunt, aby moja córka i inni mieszkańcy Harmonii mogli dużo bezpieczniej i szybciej dojść do tramwaju. Dojście po płytowej ulicy dojazdowej od strony Grunwaldzkiej jest 2x dłuższe i dość niebezpieczne dla pieszych - ze względu na szybko jadące tą samą drogą samochody. Gdy już po paru dniach zobaczyłem kilku ludzi z koparką rozpoczynających prace nad tym chodnikiem, nie mogłem się nacieszyć. Mało tego, Kierownictwo Inpro skorygowało sugerowany przebieg chodnika na jeszcze lepszy, a jako materiału użyto nowiutkich, gładkich płyt betonowych. Postawiono też z własnej inicjatywy latarnie wzdłuż chodnika. Super:) Szybka reakcja i kreatywność zespołu Inpro. Dziękuję dyrektorowi Zdebskiemu, pani Filipek oraz innym zaangażowanym w ten projekt osobom :))

 • Czarek
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Odpowiedź obiektu:

Cieszymy się że mogliśmy pomóc. Jeszcze raz dziękuję za sugestię.

autor: Rafał Zdebski - Dyrektor Handlowy


3.2

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  3
   
 • oferta:
  3
   
 • jakość:
  2
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  3
   
 • ocena ogólna:
  2
   
średnia ocena (max 6)
3.2
 

INPRO po odbiorze mieszkania

W dniu 12 grudnia 2019 r odebrałem mieszkanie od firmy INPRO na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim. Wydawało się że firma jest rzetelna, , giełdowa, transparentna, dba o swój wizerunek. Nic bardziej mylnego do dnia dzisiejszego nie usunęli trzech prostych usterek. Przedstawiciel firmy pisze że pracują nad tym, Tylko nad czym tutaj pracować np: jak skuć beton na balkonie którego tam niechluje nawalili? żenada

 • Kazimierz T
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2019

Odpowiedź obiektu:

Dzień Dobry,
usterki zostaną w styczniu usunięte

autor: Rafał Zdebski


6.0

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

najpelszy deweloper w Trójmieście

pełna profeska i wysoka jakośc

 • Mariusz
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2018

5.5

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość:
  5
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.5
 

Harmonia Oliwska - Polecam

W 100% polecam zakup mieszkania w inwestycji Inpro - Harmonia Oliwska. Dział Sprzedaży - profesjonalny, dostępny i cierpliwy (specjalne podziękowania dla p. Karoliny) Kredyty - dzięki p. Ani można oszczędzić także czas. Odbiory i reklamacje - te się zdarzają ale Inpro rozwiązuje je szybko i sprawnie (podziękowania dla p. Pauliny i p. Filipa)

 • BK
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2018

Jak kupowałem mieszkanie w INPRO……..

………………………..w pażdzierniku 2017 kupiłem mieszkanie na Osiedlu Harmonia Oliwska którego od 7 grudnia 2017 nie mogę odebrać. O szczegółach poinformuję wszystkie media po odbiorze. W tej chwili mogę powiedzieć, że już nigdy nie kupię mieszkania w tej Firmie i przestrzegam innych ! Szczegóły po odbiorze. Pozdrawiam.

 • Jan Wasilewski
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Brawo

  Pruszcz Gdański, przy skrzyżowaniu ulic Domeyki i Strzeleckiego  
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 38 do 126 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie
 • Ostoja

  Rumia, ul. Jeziorna  
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 40 do 80 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie
 • Start

  Gdańsk, ul. Nowatorów  
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 37 do 132 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie