Niepubliczne Przedszkole Inspiratio Montessori z grupą żłobkową

Niepubliczne Przedszkole Inspiratio Montessori z grupą żłobkową

Wybierz numer

789-244-264
i...@centruminspiratio.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Niepubliczne Przedszkole Inspiratio Montessori z grupą żłobkową Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Niepubliczne Przedszkole Inspiratio Montessori z grupą żłobkową Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Niepubliczne Przedszkole Inspiratio Montessori z grupą żłobkową Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Niepubliczne Przedszkole Inspiratio Montessori z grupą żłobkową Gdynia 1
 

O nas

Naturalne barwy i harmonijne metody wpływają pozytywnie na prawidłowy rozwój dzieci. Towarzyszymy dzieciom, dając przestrzeń bogatą w doświadczenia. Edukacja oparta na filozofii rodzicielstwa bliskości oraz porozumienia bez przemocy. Zapraszamy
Przedszkole Niepubliczne Inspiratio Gdynia zaprasza całą rodzinę. Inspiratio Montessori zlokalizowane jest w dzielnicy Działki Leśne. Przedszkole Inspiratio Kamienna Góra działa w metodzie konwencjonalnej z elementami pedagogiki Montessori.
Rozmowa i relacja są podstawą naszej pracy z dzieckiem i rodzicami. To ważne, gdyż z tego miejsca jako partnerzy, możemy wspólnie zadbać o harmonijny rozwój dziecka, wspierając jego potrzeby zmieniające się na każdym etapie. czas, nie spieszymy się, jesteśmy obecni, jesteśmy radośni. Nasz zespół to nauczyciele z pasją, kreatywnością i otwartym sercem. Proponujemy szereg zajęć odpowiadając na potrzeby dzieci, zapewniając im czas na naukę przez zabawę. 
Aby nas poznać, prosimy o kontakt telefoniczny. O każdej wizycie nowej rodziny informujemy dzieci, iż spodziewamy się gości. Zależy nam, by każda ze stron czuła się komfortowo.
Zapraszamy do umówienia się na spotkanie telefonicznie lub mailowo.