International School of Gdansk

80-531 Gdańsk, Sucha 29 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 342-31-00
i...@gfo.pl pokaż
isg.gfo.pl
/InternationalSchoolOfGdansk
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 15:30

Napisali o nas

O nas

Szkoła zapewnia wysokiej jakości edukację międzynarodową na każdym etapie kształcenia ( przedszkole - szkoła podstawowa - liceum) gwarantowaną przez akredytację International baccalaureate® dla programu Primary Years Programme.

International School of Gdansk zapewnia wysokiej jakości edukację międzynarodową na każdym etapie kształcenia ( przedszkole - szkoła podstawowa - liceum) gwarantowaną przez akredytację International Baccalaureate® (IB) dla programu Primary Years Programme oraz edukacyjne standardy stanu Minnesota w USA.
International School of Gdańsk jest szkołą międzynarodową, w której aż ok 40% uczniów to obcokrajowcy. Pozostałe ok 60% to dzieci pochodzenia polskiego, w tym także emigranci, którzy po raz pierwszy zetknęli się z polskim system edukacji właśnie w gdańskiej placówce. By odpowiedzieć na ich różnorodne potrzeby edukacyjne, szkoła uczy w sposób otwarty i nowoczesny. Jej pojawienie się kilkanaście lat temu zainicjowała Gdańska Fundacja Oświatowa, twórca i organ prowadzący szkoły.
Nasza misja to rozwój zaciekawionych światem, kreatywnych, kompetentnych i troskliwych młodych ludzi, którzy stworzą lepszy i pokojowo zorganizowany świat w oparciu o międzykulturowe zrozumienie i wzajemny szacunek. Cel ten osiągamy dzięki profesjonalnej międzynarodowej kadrze nauczycieli, międzynarodowemu programowi kształcenia oraz atmosferze sprzyjającej indywidualnemu rozwojowi każdego dziecka. 

W skład International School of Gdansk wchodzą:
- International Preschool of Gdansk / Międzynarodowe Przedszkole w Gdańsku  (edukacja dla dzieci w wieku 2,5 do 5/6 lat)  IPG akredytacja IB World School 060020
- Elementary International School of Gdansk / Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Gdańsku (edukacja dla dzieci w wieku od 6/7 do 14 lat) akredytacja IB World School 060020
High International School of Gdansk / Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku (edukacja dla uczniów w wieku od 14 do 18 lat)
 
We learn together in English. Join us!

Educational offer
Edukacja domowa
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »