International School of Gdansk

International School of Gdansk

Wybierz numer

58 342-31-00
i...@gfo.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
Ocena 6.0 (2 oceny) + Oceń
 • Zdjęcie 1/1 - International School of Gdansk Gdańsk 4
 

O nas

Szkoła zapewnia wysokiej jakości edukację międzynarodową na każdym etapie kształcenia ( przedszkole - szkoła podstawowa - liceum) gwarantowaną przez akredytację International baccalaureate® dla programu Primary Years Programme.
International School of Gdansk zapewnia wysokiej jakości edukację międzynarodową na każdym etapie kształcenia ( przedszkole - szkoła podstawowa - liceum) gwarantowaną przez akredytację International Baccalaureate® (IB) dla programu Primary Years Programme oraz edukacyjne standardy stanu Minnesota w USA.
International School of Gdańsk jest szkołą międzynarodową, w której aż ok 40% uczniów to obcokrajowcy. Pozostałe ok 60% to dzieci pochodzenia polskiego, w tym także emigranci, którzy po raz pierwszy zetknęli się z polskim system edukacji właśnie w gdańskiej placówce. By odpowiedzieć na ich różnorodne potrzeby edukacyjne, szkoła uczy w sposób otwarty i nowoczesny. Jej pojawienie się kilkanaście lat temu zainicjowała Gdańska Fundacja Oświatowa, twórca i organ prowadzący szkoły.
Nasza misja to rozwój zaciekawionych światem, kreatywnych, kompetentnych i troskliwych młodych ludzi, którzy stworzą lepszy i pokojowo zorganizowany świat w oparciu o międzykulturowe zrozumienie i wzajemny szacunek. Cel ten osiągamy dzięki profesjonalnej międzynarodowej kadrze nauczycieli, międzynarodowemu programowi kształcenia oraz atmosferze sprzyjającej indywidualnemu rozwojowi każdego dziecka. 

W skład International School of Gdansk wchodzą:
- International Preschool of Gdansk / Międzynarodowe Przedszkole w Gdańsku  (edukacja dla dzieci w wieku 2,5 do 5/6 lat)  IPG akredytacja IB World School 060020
- Elementary International School of Gdansk / Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Gdańsku (edukacja dla dzieci w wieku od 6/7 do 14 lat) akredytacja IB World School 060020
High International School of Gdansk / Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku (edukacja dla uczniów w wieku od 14 do 18 lat)
 
We learn together in English. Join us!

Educational offer
Edukacja domowa

Oceny (2)

Rodzic
Termin usługi: luty 2023 

Polecam tę szkołę. Przyjazna zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci. Bardzo zaangażowani nauczyciele. Lokalizacja w centrum Wrzeszcza to duże udogodnienie komunikacyjne.

Szkoły podstawowe

6.0
 • poziom nauczania:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • ocena ogólna:
  6
rodzic
Termin usługi: luty 2023 

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka to polecam ISG. Super atmosfera, ciekawe zajęcia, kreatywni nauczyciele. Mimo zmiany siedziby nadal utrzymany charakter szkoły. Język angielski na codzień.

Szkoły podstawowe

6.0
 • poziom nauczania:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • bezpieczeństwo:
  6
 • ocena ogólna:
  6