e-wypozyczalnia - wypożyczalnia narzędzi

e-wypozyczalnia

Wybierz numer

534-575-000
k...@e-wypozyczalnia.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - e-wypozyczalnia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - e-wypozyczalnia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - e-wypozyczalnia Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - e-wypozyczalnia Gdańsk +12 1
 

O nas

W swojej ofercie posiadamy:
-elektronarzędzia (przecinarki do płytek, wiertarki, szlifierki, piły, odkurzacze);
-narzędzia ręczne (zaciskarka pex, gwintownica, klucz dynamometryczny);
-urządzenia pomiarowe (miernik grubości lakieru, dalmierz);
Potrzebujesz specjalistycznego sprzętu by przeprowadzić remont lub zlikwidować awarię w mieszkaniu? A może prowadzisz firmę i sprzęt, który akurat jest Ci potrzebny uległ awarii? Z pomocą przychodzi wypożyczalnia elektronarzędzi. Miejsce, w którym znajdziesz najpotrzebniejsze produkty do pracy w domu, pracy lub warsztacie. Po co kupować drogi sprzęt, z którego będziesz korzystał raz na kilka lat skoro tańszym kosztem można wypożyczyć go w dogodnym terminie.
Wypożyczalnia elektronarzędzi – Gdańsk, Gdynia, Sopot
Walczysz z wilgocią w domu? Przyda Ci się osuszacz powietrza, który skutecznie usunie nadmiar wody, bakterie oraz grzyby.
Akumulatorowa młotowiertarka czy młot udarowo-obrotowy stanowią idealny sprzęt do wiercenia otworów w betonie, kamieniu czy marmurze. Ten sprzęt pomoże Ci podczas większych remontów.
W naszej ofercie znajdziesz także zaciskarkę oraz zgrzewarkę do rur, elektryczną przecinarkę czy pilarkę ręczną. Wypożyczalnia elektronarzędzi to świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje specjalistycznych narzędzi szybko i na krótki czasu.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – Gdynia przychodzi z pomocą!
Jeżeli nie jesteś w pełni zadowolony z mocy Twojego sprzętu albo akurat uległ awarii, to idealnym rozwiązaniem jest wypożyczalnia narzędzi. Gdynia jest tuż obok nas, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich z Trójmiasta i okolic. Cała procedura jest bardzo prosta. Na naszej stronie znajdź sprzęt, którego potrzebujesz. Zarezerwuj go, a my się z Tobą skontaktujemy. Jeżeli wolisz telefoniczną formę albo masz jakieś pytania, zawsze możesz zadzwonić. Służymy pomocą. Do zamówienia doliczamy kaucję zwrotną. Płatność przyjmujemy w naszej placówce. Podpisujemy umowę najmu i wydajemy sprzęt. Zanim go od nas odbierzesz możesz zapoznać się z instrukcją obsługi umieszczoną w elektronicznej wersji na naszej stronie. Atrakcyjne ceny i świetną jakość narzędzi gwarantuje wypożyczalnia sprzętu budowlanego. Gdynia i okolice to miejsca, z których łatwo dojedziesz do naszej filii. Dzięki temu ocenisz czy sprzęt się przyda i czy będzie dla Ciebie prosty w obsłudze. Po zakończonej pracy narzędzia trafiają w nasze ręce, a Ty dostajesz kaucję. Dzięki nam wypożyczanie sprzętu jest proste i przyjemne!

Najczęściej zadawane pytania

Co stanie się z kaucją jeśli urządzenie się zepsuje?
Jeśli awaria wypożyczonego urządzenia nie powstanie na skutek niewłaściwego użytkowania kaucja zwrócona zostanie w całości. Jeśli awaria uniewmożliwi przeprowadzenie części lub całości zaplanowanych prac, opłata za wynajem zostanie policzona tylko za okres w którym urządzenie było sprawne (pod warunkiem, że awaria zostanie zgłoszona bezpośrednio po jej wystąpieniu).