InvestProtect

znajduje się w Budynek biurowy HYNKA

InvestProtect

Wybierz numer

58 354-11-37 730-868-895
b...@investprotect.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej

O nas

Prywatna Firma Śledcza InvestProtect wspomaga klientów w działaniach związanych z zagrożeniami skierowanymi w interesy przedsiębiorstwa. Sprawdzamy pracowników, kontrahentów, partnerów biznesowych, wykrywamy praktyki nieuczciwej konkurencji.
Wspieramy zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa oraz korporacje stawiając na dynamiczny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Jesteśmy obecni w Polsce oraz poza granicami kraju, czyli wszędzie tam, gdzie możemy reprezentować naszego klienta.

Główne usługi firmy detektywistycznej InvestProtect:
1. Ochrona własności intelektualnej (m.in. wykrywanie podrabianych patentów, wzorów, znaków towarowych i bezprawnego ich wykorzystywania, wykrywanie nielegalnego podrabiania i naśladownictwa produktów firmy, ujawnianie podmiotów kopiujących rozwiązania firmy)
2. Wykrywanie praktyk nieuczciwej konkurencji (namierzanie podmiotów prowadzących nieuczciwe kampanie reklamowe, wykrywanie podmiotów szerzących fałszywe informacje mające osłabić pozycję firmy, wykrywanie podmiotów wykradających poufne dane i inne)
3. Ustalenie danych podmiotu gospodarczego i osób (m.in. ustalenie składników majątkowych, zebranie informacji o firmie wśród jej kontrahentów, pracowników, konkurencji, sprawdzenie sytuacji ekonomicznej, majątkowej oraz prawnej przedsiębiorstwa w celu ustalenia danych na temat wypłacalności, ustalenie powiązań osobowych właścicieli i kadry zarządzającej, weryfikacja tożsamości i kwalifikacji kadry zarządzającej)
4. Weryfikacja pracowników (kontrola pracowników przebywających na zwolnieniu L4, weryfikacja przestrzegania zakazu konkurencji, monitoring pracowników, wykrywanie sprawców kradzieży w zakładzie pracy i inne)
5. Weryfikacja kontrahentów biznesowych i wspólników (m.in. kontrola podmiotów przed podpisaniem umów, ocena wiarygodności kontrahenta, kontrola wspólników)
6. Informatyka śledcza (wykrywanie podsłuchów i urządzeń szpiegujących, GPS, wykrywanie programów szpiegujących)

InvestProtect to zespół profesjonalistów różnych dziedzin, połączonych w mobilne grupy terenowe realizujące swe zadania 24h na dobę. Nasze działania mają na celu pomóc klientom w osiąganiu oczekiwanych celów biznesowych i aby to osiągnąć, stosujemy zaawansowane i dopasowane narzędzia. Dysponujemy nowoczesną bazą transportową, rozwiniętym zapleczem technicznym oraz własnym centrum IT. Zależy nam na budowaniu długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z klientem, dlatego świadczone usługi wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Dążymy do tego, by być wiodącym w Polsce biurem detektywistycznym, specjalizującym się w usługach śledczych dla biznesu, a zarazem świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wierzymy, że sukces naszych klientów to tym samym i nasz sukces. Z tego względu nasi detektywi oprócz niezbędnego sprzętu, posiadają doświadczenie i wzajemnie uzupełniają się wiedzą z dziedziny prawa, psychologii, fizyki, elektroniki, optoelektroniki czy teleinformatyki.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Opinie (1)

Mateusz R.
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Potrzebowaliśmy szybkiej i sprawnej pomocy. Nasz kontrahent - mimo posiadają niemałego majątku - nie kwapił się do uregulowania faktur. InvestProtect szybko i rzeczowo odnalazła składniki majątku i ekspresowo wywiązała się z umowy. Przy okazji ustalania majątku - wyciekło kilka bardzo ciekawych faktów na temat majątku dłużnika. Serdecznie Polecamy!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6