JB Solutions Sp. z o.o.

znajduje się w Tryton Business House

JB Solutions

Wybierz numer

58 380-80-85 690-090-470
b...@jbsolutions.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/3 - JB Solutions Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - JB Solutions Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - JB Solutions Gdańsk 2

O nas

Księgowość Polska: obsługa księgowo-kadrowa Klientów indywidualnych oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Usługi księgowo-kadrowe na terenie Wielkiej Brytanii. Doradztwo biznesowe, podatkowe i inwestycyjne.
JB Solutions to szybko rozwijające się na rynku polskim i europejskim biuro księgowo-doradcze

Zajmujemy się kompleksową obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Naszymi głównymi usługami są:
- księgowość oraz kadry podmiotów polskich, oraz brytyjskich,
- doradztwo podatkowe oraz międzynarodowe planowanie podatkowe,
- obsługa prawna,
- doradztwo biznesowe.

Miarą naszego sukcesu jest sukces i zadowolenie naszych Klientów. Cechuje nas rzetelna wiedza i doświadczenie. Cenimy sobie otwartość oraz zapewniamy pełną dyskrecję. Jesteśmy partnerem do rozmów i potrafimy słuchać. Rozumiejąc interesy i oczekiwania naszych Klientów, przyczyniamy się do ich sukcesu. Na pierwszy plan wysuwamy indywidualne podejście do biznesu, jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania i cele.

Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością w oparciu o aktualne przepisy i standardy, kierując się przy tym obiektywizmem i niezależnością zawodową, wykorzystując zdobytą wiedzę, jak i doświadczenie.
 
W naszej firmie nie ma przypadkowych osób. Posiadamy certyfikaty księgowe nadawane przez Ministerstwo Finansów, ACCA, SKwP oraz wieloletnią praktykę zawodową, która nauczyła nas szukania optymalnych rozwiązań. Współpracujemy z doradcami podatkowymi oraz uznanymi kancelariami prawnymi  przede wszystkim na terenie Polski i Wielkiej Brytanii, ale również w Niemczech, Belgii, Holandii, Cyprze, Malcie, Portugalii, Hiszpanii, Brazylii czy Malezji i Singapurze. Nasi Konsultanci, Doradcy i Project Managerowie to znawcy i praktycy z branży. Doradzamy, budujemy, pomagamy, ale przede wszystkim szukamy optymalnych rozwiązań.
 
Gwarantujemy bezpieczeństwo, solidność i kompleksowość naszych usług.