JBS Beauty sp. z o.o. sp.k.

JBS Beauty sp. z o.o. sp.k.

Wybierz numer

58 522-02-50
i...@jbsbeauty.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/12 - JBS Beauty sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - JBS Beauty sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - JBS Beauty sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - JBS Beauty sp. z o.o. sp.k. Gdańsk +9 1
 

O nas

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla salonów fryzjerskich od 1990 roku. Oficjalny i wyłączny polski dystrybutor marek: Goldwell (profesjonalne produkty do włosów), OLYMP (meble) i KYONE (nożyczki).

Goldwell
Od ponad 70 lat Goldwell jest czołowym dostawcą profesjonalnych produktów fryzjerskich (od koloryzacji, przez pielęgnację, po stylizację). Podstawą działalności marki jest produkcja i sprzedaż profesjonalnych produktów do włosów dostarczanych w pierwszej linii do ekskluzywnych salonów fryzjerskich na całym świecie, a poprzez te salony również indywidualnym klientom.
www.goldwell.pl

OLYMP
Od ponad 100 lat OLYMP zaznacza swoją obecność na światowym rynku branży fryzjerskiej jako jedna z wiodących firm projektujących i produkujących wyposażenie do salonów fryzjerskich. Wielokrotnie została doceniona za różnorodność produktów, serwis oraz zaangażowanie w relacjach z klientami. Największą zaletą firmy jest przestrzeganie niezwykle wysokich standardów jakościowych oraz działający na najwyższym poziomie serwis części wymiennych.
www.olymp-salondesign.com/pl/

KYONE
KYONE oferuje najbardziej zróżnicowane modele nożyczek fryzjerskich, z ergonomicznymi kształtem, najnowocześniejszymi technikami i doskonałą jakością. Dzięki szerokiemu wyborowi ponad 40 różnych modeli i niemal 70 różnych rozmiarów, KYONE zawsze ma odpowiedni model dla każdego stylisty. Oprócz nożyczek, oferuje również linię profesjonalnych produktów elektrycznych, opracowanych i wyprodukowanych przez HEAD-WORKS BV. Marka oferuje wiele produktów, takich jak maszynki do golenia, trymery i suszarki do włosów.
www.kyone.nl/pl