JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k.

JBS OPTIMA

Wybierz numer

782-601-040
i...@jbsoptima.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - JBS OPTIMA Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - JBS OPTIMA Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - JBS OPTIMA Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - JBS OPTIMA Gdańsk +11 1

O nas

JBS OPTIMA to Oficjalny Dystrybutor w Polsce marek Moroccanoil, Divaderme, IdHAIR, KYONE, GA.MA i KIS. Firma powstała w Gdańsku w 2013 roku. Tu też ma swoją siedzibę.
Pierwszą marką w portfolio był Moroccanoil – produkty do włosów z olejem arganowym, które wywołały rewolucję w branży fryzjerskiej na całym świecie. Moroccanoil szybko stał się sensacją, którą przyjęły gwiazdy, świat mody, styliści filmowi i telewizyjni, redaktorzy najbardziej luksusowych pism oraz kobiety na całym świecie. JBS OPTIMA regularnie rozszerza swoją ofertę. W 2016 roku dołączyła marka Divaderme specjalizująca się w naturalnych kosmetykach do makijażu i pielęgnacji brwi i rzęs. W 2017 roku odżywki koloryzujące do włosów Colour Bomb marki IdHAIR oraz KYONE z nożyczkami fryzjerskimi, maszynkami do strzyżenia, trymerami i suszarkami do włosów. W 2019 roku GA.MA – marka profesjonalnych i najlżejszych na rynku fryzjerskim suszarek do włosów, a w 2020 roku marka KIS z jej gamą nowoczesnych produktów do pielęgnującego rozjaśniania włosów.
Dzięki umowom z producentami JBS OPTIMA gwarantuje w 100% oryginalne produkty i ręczy za ich jakość. Sprzedaje je wyłącznie na swojej stronie internetowej oraz poprzez salony fryzjersko-kosmetyczne, z którymi ma podpisane umowy.