JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k.

JBS OPTIMA

Wybierz numer

782-601-040
i...@jbsoptima.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/14 - JBS OPTIMA Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - JBS OPTIMA Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - JBS OPTIMA Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - JBS OPTIMA Gdańsk +11 1
 

O nas

JBS OPTIMA to Oficjalny Dystrybutor w Polsce marek Moroccanoil, IdHAIR, KYONE, OLYMP, GA.MA, KIS i Nõberu. Firma powstała w Gdańsku w 2013 roku. Tu ma też swoją siedzibę.

Pierwszą marką w portfolio był Moroccanoil, produkty do włosów z olejem arganowym, które wywołały rewolucję w branży fryzjerskiej na całym świecie. Moroccanoil szybko stał się sensacją, którą przyjęły gwiazdy, świat mody, styliści filmowi i telewizyjni, redaktorzy najbardziej luksusowych pism oraz kobiety na całym świecie.

JBS OPTIMA regularnie rozszerza swoją ofertę. W 2017 roku dołączyła marka IdHAIR oferująca odżywki koloryzujące do włosów Colour Bomb, KYONE z nożyczkami fryzjerskimi, maszynkami do strzyżenia, trymerami i suszarkami do włosów oraz OLYMP z meblami fryzjerskimi. W 2019 roku GA.MA, marka profesjonalnych i najlżejszych na rynku fryzjerskim suszarek do włosów, a w 2020 roku marka KIS z jej portfolio nowoczesnych produktów do pielęgnującego rozjaśniania włosów. Koniec 2021 roku to rozpoczęcie dystrybucji szwedzkiej marki Nõberu, gamy barberskich produktów opartych na skutecznych składnikach aktywnych.

Dzięki umowom z producentami, JBS OPTIMA gwarantuje w 100% oryginalne produkty i ręczy za ich jakość. Sprzedaje je wyłącznie na swojej stronie internetowej oraz poprzez salony fryzjersko-kosmetyczne, z którymi ma podpisane umowy.