JHM Development

JHM Development

Wybierz numer

603-755-034 603-755-084
s...@jhmdevelopment.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/25 - JHM Development Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/25 - JHM Development Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/25 - JHM Development Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/25 - JHM Development Gdańsk +22 1
 

Inwestycje

O nas

JHM DEVELOPMENT S. A. realizuje atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe na terenie całego kraju. Na Pomorzu oferujemy mieszkania na nowoczesnym osiedlu Skandinavia przy ul. Wielkopolskiej 66 w Gdańsku oraz Apartamenty Bałtyk w Jastrzębiej Górze.
Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (Orunia Górna- Gdańsk Południe). Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które marzą o własnym mieszkaniu dopasowanym do swoich potrzeb, cenią mądre rozwiązania i lubią życie w harmonii.
Osiedle Skandinavia składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych, a każdy z nich otrzyma nazwę zgodnie ze stolicami krajów nordyckich - Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Helsinki, Rejkiawik.  Strzeliste dachy, prosta forma architektoniczna, użycie trwałych materiałów oraz dbałość o poszanowanie natury podkreślają skandynawski charakter inwestycji.
Inwestycja JHM DEVELOPMENT S.A. jest ofertą skierowaną do osób ceniących sobie nie tylko ciszę i spokój, ale również wysoki standard wykonania.

Apartamenty Bałtyk to nowoczesny kompleks typu aparthotel powstający w spokojnej, zachodniej części Jastrzębiej Góry przy ul. Jantarowej 3, w otoczeniu zieleni i w odległości 800 metrów od Morza Bałtyckiego.
Inwestycja zakłada cztery kameralne budynki i zachwycać będzie minimalistyczną, niewysoką architekturą, jasną elewacją oraz dużą ilością zieleni. W ramach projektu powstaną stylowo zaprojektowane i wyposażone pod klucz apartamenty uwzględniające wyposażenie łazienki, kuchni wraz z zabudową kuchenną, sprzętem AGD.
Malownicza lokalizacja oraz bogata infrastruktura kompleksu z częścią rekreacyjno-sportową wewnątrz i na zewnątrz pozwoli cieszyć się urokami nadmorskiego wypoczynku oraz korzystać z udogodnień i atrakcji niezależnie od pory roku.
Apartamenty Bałtyk jako lokale całoroczne mogą stanowić połączenie własnego lokum na wakacje z dobrą lokatą kapitału i zyskami czerpanymi z najmu. Po zakupie będą Państwo mieli możliwość przekazania apartamentu inwestycyjnego pod opiekę doświadczonego operatora, który w sposób kompleksowy zapewni obsługę wynajmu.