Najlepszy serwis komputerów Gdańsk

Oceny (6)

Kacper
Termin usługi: lipiec 2024

Jezu dziękuje bardzo za to że natrafiłem na takiego dobrego eksperta na swojej drodze. Jakub ma bardzo profesjonalne podejście, z różnych powodów potrzebowałem laptopa już na kolejny dzień, podjął się kompleksowego czyszczenia (dobry laptop a stan jego niestety nie był już zbyt dobry), kopii danych, wymiany past i dobrze przeanalizował problemy (ostatnio wywalało mi bluescreeny). Na szczęście Jakub jest profesjonalistą, od razu wziął się do pracy mimo że przyniosłem mu niestety sprzęt o dosyć późnej godzinie. Na następny dzień dzwoni do mnie, że podtwierdziły się w najgorszy sposób moje przeczucia, że mój dysk odmawia współpracy, z przeogromnym szczęściem udało się przez noc zgrać wszystkie dane, zanim dysk kompletnie zwariował i przestał współpracować. Abym mógł jeszcze tego samego dnia odebrać laptopa (następnego dnia miałem bardzo ważne zlecenie do którego mi był koniecznie potrzebny), Pan Jakub biegł do Forum aby zakupić dla mnie dysk, rozebrać jeszcze raz laptopa którego już wyczyścił i złożył, zamontować wszystko i zgrać wszystkie dane. Laptop działa jak nówka sztuka, dysk zamontowany bardzo dobrej klasy, bez przepłacania a pojemność jeszcze większa. Profeska!!!!!

Serwis komputerów

6.0
Larisa
Termin usługi: kwiecień 2024

Wszystko super, szybko i profesjonalnie!

Serwis komputerów

6.0
eres
Termin usługi: listopad 2023

Kupiłem używany i naprawiony w serwisie laptop Lenovo. Po 2-3 dniach ustaliłem że to stary typ i dla mnie nieodpowiedni. Prosiłem o zwrot, lecz właściciel serwisu bardzo niegrzecznie, w ostrych słowach odmówił. Dalej nie komentuję, bowiem komentarz jest oczywisty. Dodam, że przez wiele lat byłem klientem tego zakładu.

Serwis komputerów

1.0
Tomek
Termin usługi: sierpień 2021

Pan Kuba to przesympatyczny człowiek który dwa raz mnie nie zawiodł. Pierwszy raz uratował cenne zdjęcia z padniętego dysku w laptopie, od razu zainstalował nowy szybki SSD. Odzyskałem dane a komputer zyskał nowe szybsze życie. Drugi raz kupiłem dla syna uzwyanego lapka za około 1200 zł. Sprzęt sprawuje się bez zarzutu

Serwis komputerów

6.0
Mariola
Termin usługi: grudzień 2019

Jak najbardziej serwis godny polecenia. Diagnoza usterki bezpłatna. Świetny bezproblemowy kontakt, profesjonalne doradztwo, właściciel uczciwy i kontaktowy. Inne serwisy sugerowały sprzęt wyrzucić, a tu udało się naprawić. Polecam:)

Serwis komputerów

6.0
Aleksandra Banaszek
Termin usługi: 2011 oraz 10.2012

Szczerze polecam ten serwis! Korzystałam dwa razy - naprawa komputera oraz zakup. Przede wszystkim plus za uczciwość i świetny kontakt. Sprawnie i szybko.

Serwis komputerów

5.8