Jagatowe Wzgórze

Jagatowo 83-010, Wrzosowa 14

Jagatowe Wzgórze

Wybierz numer

726-726-745
b...@jagatowewzgorze.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Jagatowe Wzgórze Jagatowo 4
  • Zdjęcie 2/25 - Jagatowe Wzgórze Jagatowo 3
  • Zdjęcie 3/25 - Jagatowe Wzgórze Jagatowo 2
  • Zdjęcie 4/25 - Jagatowe Wzgórze Jagatowo +22 1

TV Filmy

44

Jagatowe Wzgórze

O nas

Jagatowe Wzgórze to oaza dla osób starszych z oddzielną częścią rehabilitacyjną dostępną dla każdego. Dysponujemy również strefą basenową, strefą spa, strefą gym oraz w ofercie pojawiły się zajęcia fitness.
Znajdujemy się w wyjątkowej okolicy – z jednej strony z dala od miejskiego zgiełku, z drugiej strony zaledwie kilkanaście kilometrów od Gdańska i tylko kilka kilometrów od Pruszcza Gdańskiego. Przed budynkiem czeka na Państwa parking z wieloma miejscami postojowymi. Jagatowe Wzgórze otoczone jest zielenią, alejkami spacerowymi, ale najważniejsza jest atmosfera i warunki panujące u nas – profesjonalna obsługa,  udogodnienia dla osób starszych, rozbudowana strefa basenowa & spa i przede wszystkim bogata oferta rehabilitacyjna dla wymagających. Specjalizujemy się również w rehabilitacji geriatrycznej.
W naszej ofercie rehabilitacyjnej znajdziecie Państwo masaże lecznicze, hydroterapię, krioterapię, pinotetapię, osteopsrie, terapię nietrzymania moczu, pakiety rehabilitacyjne dla sportowców, rehabilitację usprawniającą, neurologiczną jak również po covid-19.
W strefie basenowej możecie Państwo spędzić cudowne chwile z rodziną jak również skorzystać z aquarehabilitacji dla dzieci i dorosłych. W strefie spa czeka na Państwa sauna fińska, parowa oraz sauna na podczerwień.
Dodatkowo wprowadziliśmy zajęcia fitness. Co znajdziesz w naszej ofercie  FIT?
aqua aerobic, bodyball, zumbe oraz strefę gym z urządzeniami smarttuoch.
Dlaczego Jagatowe Wzgórze?
Ponieważ cały czas stawiamy na rozwój i wysoki standard usług.  Nasza oferta "jest szyta" pod Państwa potrzeby. Każdy znajdzie coś dla siebie.
ZAPRASZAMY