Ranking I miejsce

Estyma - Kancelaria Majątkowa Joanna Pikuła

Estyma

Wybierz numer

665-372-801
k...@wycenapikula.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Estyma Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Estyma Gdynia 3
 

O nas

Jestem rzeczoznawcą majątkowym, biegłym sądowym i świadczę usługi wyceny nieruchomości dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, banków i urzędów administracji państwowej i samorządowej.
Pomagam także kupującym i sprzedającym w przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości, świadcząc usługi pośrednictwa oraz doradztwa. 
Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie na lokalnym rynku. 

Sporządzam wyceny nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych dla różnych celów, m.in.:
- zabezpieczenia wierzytelności (uzyskania kredytu)
- ustalenia ceny sprzedaży / zakupu
- podziału majątku / zniesienia współwłasności
- postępowań spadkowych, ustalenia wysokości zachowku, darowizny
- potrzeb księgowych
- potrzeb ubezpieczeniowych
- upadłościowych / restrukturyzacyjnych 


Działam na obszarze Trójmiasta, powiatów ościennych, jak i całego województwa pomorskiego.

Zlecenia przyjmuję telefoniczne lub mailowo.

Zapraszam do kontaktu. 
Joanna Pikuła
https://wycenapikula.pl

Oceny (44)

Krzysztof Kozłowski
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2024

Korzystałem z usług kancelarii pani Joanny już kilkukrotnie, ale tym razem postanowiłem podzielić się opinią. Za każdym razem kontakt z panią Joanną jest znakomity, w przystępny sposób tłumaczy zawiłości rynku nieruchomości jak i samej wyceny a operaty sporządzane przez nią są bardzo wyczerpujące. Polecam serdecznie

Rzeczoznawcy

6.0
Barbara
Termin usługi: maj 2024

Polecam p. Joanne, bardzo komunikatywna , kompetentna i pomocna.

Rzeczoznawcy

6.0
Łukasz
Termin usługi: luty 2024

Pani Joanna to więcej niż rzeczoznawca majątkowy to osoba, która naprawdę dba o swoich klientów. Jej pomoc w wycenie i sprzedaży mojej nieruchomości była nieoceniona. cały proces sprzedaży mojej nieruchomości był prosty i bezstresowy. Jej osobiste zaangażowanie, szybki kontakt i podejście sprawiły że czułem się pewnie na każdym etapie

Rzeczoznawcy

6.0
Robert Sidorski
Termin usługi: luty 2024

Pani Joanna wykonała wycenę mojej nieruchomości w bardzo krótkim czasie. Szczegółowy operat szacunkowy był dla mnie kluczowy w negocjacjach z kupującym. Jej wiedza i profesjonalizm są na najwyższym poziomie. Pani Asiu- jeszcze raz dziękuję!

Rzeczoznawcy

6.0
Michał
Termin usługi: luty 2024

Z p.Joanną jako pośrednikiem, sprzedaż nieruchomości przebiegła gładko i bez żadnych komplikacji. Jej osobiste zaangażowanie i skuteczne negocjacje były kluczowe dla sukcesu transakcji. to nie tylko świetny rzeczoznawca, ale również doskonały pośrednik. Jej wsparcie było nieocenione od początku do końca pełne profesjonalizmu i zaangażowania"

Rzeczoznawcy

6.0
Karol Andracki
Termin usługi: listopad 2023

Pani Joanna jako pośrednik w zakupie mojego mieszkania zadbała o każdy detal, od analizy rynku, przez znalezienie nieruchomości i kontakt ze sprzedającym po wszystkie możliwe procedury o których nie mam pojęcia. Dzięki jej doświadczeniu i świetnym zdolnościom negocjacyjnym zakup przebiegł bezboloeśnie i z duuużymi oszczędnościami po zbiciu oryginalnej ceny nieruchomości. Do tego poleciła mi świetnego doradcę kredytowego i czuwała nad całym procesem a do tego wytłumaczyła jak postępować dalej, już po zakupie. Dzięki p.Joannie mam mieszkanie marzeń bez żadnego wysiłku z mojej strony!

Rzeczoznawcy

6.0
Maciej
Termin usługi: styczeń 2024

W przypadku Pani Joanny napisać "rzeczoznawca" to szalenie trafne określenie - rzeczowo podchodzi do tematu i zna się na swoim fachu. Operat wykonany bardzo dokładnie i rzetelnie, zawierający sporo szczegółów, a do tego w bardzo krótkim czasie. Od razu widać, że ma się do czynienia z profesjonalna obsługą. Co więcej, Pani Joanna w przystępny sposób przekazuje informacje i pozwala poczuć się pewniej w meandrach rynku nieruchomości i prawa. Taka współpraca to przyjemność i dużo mniejszy ciężar na moich barkach!

Rzeczoznawcy

6.0
Maciek
Termin usługi: wrzesień 2023

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, o dużym doświadczeniu i wiedzy. Przygotowana wycena została opracowana z dużą szczegółowością, w sposób obiektywny i profesjonalny. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że jest osobą miłą, o pozytywnym usposobieniu. Z przyjemnością mogę polecić innym klientom.

Rzeczoznawcy

6.0
Adam
Termin usługi: sierpień 2023

Pani Joanna wykonała dla mnie operat szacunkowy błyskawicznie a jego treść jest bardzo wyczerpująca. Wycenę zleciłem telefonicznie a sam dokument dostałem zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Polecam usługi wyceny przez panią Joannę także z uwagi na świetny kontakt i dużą cierpliwość w wytłumaczeniu mi wszystkich szczegółów.

Rzeczoznawcy

6.0
Iz
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo szybka i rzeczową wycena nieruchomości.Kontakt na bieżąco ,wszystko dokładnie i szybko.Polecam bardzo

Rzeczoznawcy

6.0
Joanna
Termin usługi: lipiec 2023

Bardzo polecam Panią Joannę Pikuła, jest świetnym rzeczoznawca,bardzo jestem zadowolona z jej usług.

Rzeczoznawcy

6.0
Mieczysław Raczkier
Termin usługi: kwiecień 2023

Kompetentna osoba , wykonująca zlecenie w umówionym terminie. Godna rekomendacji .

Rzeczoznawcy

6.0
Marta
Termin usługi: kwiecień 2023

Pani Joanna jest niesamowicie konkretną i rzetelną osobą, czas realizacji dwóch operatów w bardzo krótkim czasie, za przystępną cenę. Kontakt z Panią Joanną jest rewelacyjny i do tego sympatyczna, empatyczna osoba. Cudowna współpraca. Polecam z całego serca.

Rzeczoznawcy

6.0
Piotr
Termin usługi: grudzień 2022

Profesjonalne podejście zorientowane na klienta.

Rzeczoznawcy

6.0
Paweł
Termin usługi: grudzień 2022

Pani Joanna przeprowadziła wycenę mojej nieruchomości dla potrzeb sprzedaży ekspresowo. Operat był bardzo wyczerpujący dzięki czemu mogłem bez obaw przedstawić go nabywcy by mógł zapoznać się ze stanem prawnym oraz technicznym mojego domu. Pani Joanna to ekspert z ogromną wiedzą. Polecam z całego serca. Osoba godna zaufania.

Rzeczoznawcy

6.0
Paulina
Termin usługi: styczeń 2023

Rzetelnie i szybko sporządzona wycena mieszkania przy rozwodzie. Dodatkowo posłużyła mi w sądzie podczas sprawy o podział majątku. Bardzo miła, kontaktowa i sympatyczna osoba.

Rzeczoznawcy

6.0
Mira
Termin usługi: lipiec 2022

Dzięki Pani Joannie i jej profesjonalnej wycenie mogliśmy bezkolizyjnie uporządkować w rodzinie sprawy spadkowe związane z nieruchomością po Cioci. Pani Joanna jest życzliwą i kompetentną osobą, wycena została przeprowadzona szybko za przystępną cenę, byliśmy bardzo zadowoleni.

Rzeczoznawcy

6.0
JAN
Termin usługi: styczeń 2022

W zagmatwanym świecie finansów trafienie na Panią Joannę było jedną z lepszych rzeczy jaka mi się mogła przytrafić. Nie tylko żetelnie wytłumaczyla wszystko krok po kroku, ale także byla w stanie przygotować operat majątkowy przy moim minimalnym udziale, co sprawiło, że cały proces był dla mnie lekki, łatwy i przyjemny. Sam czas wykonania operatu tez przekroczył moje oczekiwania, już po dwóch dniach operat był gotowy. Z czystym sumieniem mogę polecić w pełni profesjonalne usługi wyceny wykonane przez kancelarię majątkową Estyma.

Rzeczoznawcy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: listopad 2021

Za czas realizacji dałabym 10 gwiazdek, operat byl gotowy w dwa dni bez żadnego latania i załatwiania dokumentów. Bardzo konkretna osoba, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Gorąco polecam.

Rzeczoznawcy

6.0
Maciej
Termin usługi: wrzesień 2021

Pani Asia jest osobą bardzo profesjonalną i konkretną - operat niezbędny do kredytu hipotecznego na zakup mieszkania wykonała szybciej niż się spodziewałem jednocześnie nie angażując mnie w proces zdobywania dokumentów od dewelopera (z wyjątkiem skanów umowy, które musiałem zrobić osobiście, ze względu na RODO). Zdecydowanie polecam!

Rzeczoznawcy

6.0