K2 Medical & Dental Clinic Gdynia - klinika stomatologiczno-implantologiczna

K2 Medical & Dental Clinic Gdynia

Wybierz numer

58 662-26-78 501-146-241
k...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 • Zdjęcie 1/17 - K2 Medical & Dental Clinic Gdynia Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/17 - K2 Medical & Dental Clinic Gdynia Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/17 - K2 Medical & Dental Clinic Gdynia Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/17 - K2 Medical & Dental Clinic Gdynia Gdynia +14 1
 

TV Filmy

140

K2 Dental

Artykuły o nas

O nas

Stomatologia zachowawcza i estetyczna. Implantologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, RTG, zdjęcia 3D. Serdecznie zapraszamy do gabinetu od pon. do pt. w godz. 9. 00-20. 00
Stomatolog Gdynia, Implanty Gdynia, Chirurgia stomatologiczna Gdynia, Leczenie kanałowe pod mikroskopem Gdynia, Ortodonta Gdynia, Wybielanie zębów, Protetyka, Laseroterapia Gdynia, Higienizacja Gdynia, RTG, TK- zdjęcia 3D
 
K2 Medical & Dental Clinic to interdyscyplinarna klinika stomatologiczna mieszcząca się w Gdyni Głównej, drugi oddział znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu.
Posiadamy ponad  20 letnie doświadczenie w świadczeniu usług stomatologicznych. Ciągły rozwój pozwolił nam na zdobycie unikalnych umiejętności oraz pracę na najnowszej generacji sprzęcie. W naszej klinice pracują lekarze specjaliści z wielu dziedzin stomatologii. Wszystkie te elementy sprawiają, że mamy możliwość  kompleksowego leczenia nawet najtrudniejszych przypadków stomatologicznych.
 
Klinika K2 Medical oferuje swoim Pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych:
Stomatologia zachowawcza:
Oferujemy nowoczesne rozwiązania stomatologiczne (sprawdzone procedury, nowoczesny sprzęt) Stosujemy najwyższej jakości materiały Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu, zatem Pacjenci nie odczuwają bólu podczas leczenia
Stomatolog Gdynia – zapraszamy na bezpłatne przeglądy stomatologiczne
Chirurgia stomatologiczna:
Wykonujemy pełen zakres zabiegów chirurgicznych:
 usuwanie zębów usuwanie / dłutowanie zębów ósmych, tzw. „zębów mądrości” skomplikowane dłutowania/usuwanie zębów zatrzymanych  resekcje ekstrakcje zębów o skomplikowanym układzie korzeniowym, których nie można usunąć w typowy sposób bądź złamanych korzeni po niedokończonych ekstrakcjach w innych gabinetach chirurgia urazowa (zaopatrywanie pacjentów po wypadkach, złamania szczęki, żuchwy, replantacje zębów etc.) usuwanie zmian patologicznych w zakresie jamy ustnej (przerosty, nowotwory łagodne i złośliwe, torbiele etc.) podcięcie wędzidełka wargi lub języka (wskazania ortodontyczne lub logopedyczne) resekcja wierzchołków korzeni zębów, które nie mogą być całkowicie wyleczone w trakcie leczenia kanałowego plastyka wyrostka zębodołowego przed protezowaniem chirurgiczne usunięcie stanów zapalnych tj. nacięcie i drenaż ropni wewnątrzustnych przedimplantologiczne zabiegi mające na celu stworzenie odpowiednich warunków kostnych dla wszczepienia implantów (m. in. zamknięte i otwarte podnoszenie dna zatoki szczękowej, sterowana regeneracja kości, przeszczepy kości);
 

Implanty Gdynia
Implanty Gdynia w naszej klinice wszczepiają specjaliści z zakresu  chirurgii z drugim stopniem specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej – dr n. med. Krystian Krupski oraz lekarz stomatolog Edyta Kwiecińska. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na leczenia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków wraz z odbudową kości. Pacjenci po konsultacji z lekarzem otrzymują plan leczenia wraz z wyceną.
Wszczepiamy implanty zębowe znanych i renomowanych koncernów medycznych:
Bego, Bicon Dentsply-Astra.
 Jeśli szukają Państwo, gdzie wykonać implanty Gdynia,  klinika K2 Medical to miejsce w którym znajdą Państwo gwarancję bezpieczeństwa i jakości wykonywanych zabiegów.
 
Endodoncja / Leczenia kanałowe
Oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe zębów z użyciem mikroskopu firmy Zeiss.
 
Protetyka
Wykonujemy dla naszych Pacjentów piękne prace protetyczne, które doskonale imitują naturalne uzębienie, zarówno w przypadku braku pojedynczych zębów (korona protetyczna), jak i całkowitego braku uzębienia. Nasza szeroka oferta  daje możliwość, zaproponowania prawie w każdym przypadku zadowalającej metody leczenia przez naszego stomatolog Gdańsk. Oferujemy odbudowy uzębienia w postaci:
koron protetycznych porcelanowych, licówek porcelanowych, mostów porcelanowych, koron i mostów bezmetalowych (pełnoceramicznych i cyrkonowych), protezy zębowe ruchome: akrylowe i szkieletowe, mostów klejonych typu Maryland, szynoprotez, wkładów koronowo-korzeniowych, endokoron ceramicznych i kompozytowych, prac protetycznych opartych na skomplikowanych systemach zamków i zatrzasków i wiele innych.
 
Stomatologia estetyczna
wybielanie zębów:
laserem (specjalny diodowy laser biostymulacyjny)
systemem nakładkowym
higienizacja:
piaskowanie zębów
skaling (usuwanie kamienia)
lakierowanie
fluoryzacja
polishing
 
Ortodoncja
 Leczeniem wad zgryzu zarówno u dzieci, jak i dorosłych w klinice w Gdyni zajmuje się doświadczony i niezwykle lubiany przez Pacjentów dr Piotr Lewandowski. Zakładamy aparaty stałe oraz ruchome. Pan doktor po dokładnej diagnostyce radiologicznej (posiadamy najnowszej generacji aparat RTG) i klinicznej przedstawi Państwu możliwe opcje oraz plan leczenia.
 
 
Periodontologia
 zabiegi z zakresu chorób przyzębia (tzw. „paradontoza”) i błon śluzowych są obecnie coraz częściej wykonywanymi zabiegami leczniczymi u naszych pacjentów. W naszej praktyce leczymy wiele ich postaci poczynając od prostych do skomplikowanych przypadków recesji zębowych (pokrycie przesunięć płatów z tkanek okolicznych, przeszczepy łącznotkankowe z podniebienia, uzupełniania preparatami pochodzenia naturalnego i sztucznego).
Wykonujemy również  zabiegi z zakresu sterowanej regeneracji tanek twardych (GBR) podczas odbudowy utraconej kości – najczęściej stosowane przy zabiegach okołoimplatacyjnych oraz sterowanej regeneracji tkanek miękkich (GTR) co bywa odpowiedzią leczniczą na choroby przyzębia.
 
Rentgenodiagnostyka
 Posiadamy najnowszej generacji urządzenia do wykonywania zdjęć rentgenowskich. Wykonujemy  zdjęcia RTG zęba:
zdjęcia panoramiczne (pantomograficzne); punktowe zdjęcia zębowe zdjęcia zatok szczękowych; zdjęcia cefalometryczne do analizy ortodontycznej; zdjęcia celowane na stawy skroniowo-żuchwowe
Posiadamy także TK Tomokomputer do wykonywania zdjęć 3D twarzoczaczki

 
Dziecięcy stomatolog Gdańsk
W gronie naszych Pacjentów miło jest nam gościć także najmłodszych. Staramy się, aby wizyty przebiegały w miłej przyjaznej atmosferze, budując relację z dziećmi i zaznajamiając z tajnikami stomatologii. Każda wizyta milusińskich kończy się drobnym upominkiem.
K2 to miejsce w którym znajdą Państwo najlepszego lekarza stomatolog Gdynia dla dzieci.
 
Lokalizacja – stomatolog Gdynia, implanty Gdynia
Klinika K2 Medical & Dental w Gdyni mieści się w centrum Gdyni tj. blisko dworca Gdynia Główna, co daje Pacjentom możliwość łatwego dotarcia do gabinetu zarówno kolejką SKM jak i PKM. Przy gabinecie usytuowany jest także przystanek autobusowy/trolejbusowy ZKM.
Drugi oddział klinki mieści się w Gdańsku Wrzeszczu w Browarze Gdańskim.

 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kliniki K2 Medical & Dental Clinic.
Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w gronie naszych Pacjentów.
 
 
 

Opinie (5)

Robert
Termin usługi: wrzesień 2022

W każdej pracy cenię wiedzę, umiejętności, doświadczenie..czyli ogólnie kompetencje; do tego zaangażowanie i mamy przepis na sukces, na zadowolenie... w tym przypadku moje. Od kilku lat bywam pacjentem kliniki K2 Dental , głównie Dr Edyty, ale także Dr Krystiana i nigdy się nie zawiodłem. Czas oczekiwania... chciałbym aby był krótszy, ale rozumiem, że na specjalistę trzeba niekiedy zaczekać.... zwykle zawsze :)

w kategorii

Stomatolodzy

5.8
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Joanna
Termin usługi: sierpień 2021

Wspaniała i fachowa obsługa. Doskonali stomatolodzy. Świetne podejscie nawet do dzieci. Doskonałe wyposażenie gabinetów.

w kategorii

Stomatolodzy

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ted.
Termin usługi: wrzesień 2021

Skoro już tutaj wszedłem to chętnie podzielę się swoją opinią. Automatycznie pojawiający termin jest nieaktualny. A było to dobre parę lat temu . Udałem się do w/w gabinetu celem usunięcia korzenia, gdzieś na samym końcu uzębienia ... Oczywiście,byłem wystraszony ewentualnym silnym bólem. Podszedł do mnie dr. Krupski . Zajrzał do ust, coś tam zrobił . Po chwili ponownie powtórzył tę czynność. W końcu pytam ; - Panie doktorze i co z tym korzeniem ,będzie problem ? Otrzymałem odpowiedź : może pan już wstać z fotela . Korzenia już nie ma . Oniemiałem z wrażenia. - Kiedy to było ,w którym momencie, bo nic nie czułem . To chyba cud się stał , że nic nie czułem i nawet nie wiem kiedy usuwał mi solidny korzeń... Tak bym skwitował wizytę u dr. Krupskiego.

w kategorii

Stomatolodzy

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna sz
Termin usługi: czerwiec 2021

doktor Krupski - rewelacja, zrobiłam tu 4 implanty, super profesjonalnie, świetne podejście, wszystko na 6!

w kategorii

Implanty

5.8
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Barbara
Termin usługi: sierpień 2021

Pan dr Krupski usunął mi ząb z naprawdę krzywym korzeniem i wykonał to bardzo profesjonalnie i bezboleśnie dziękuję i polecam , dr miły i personel przyjemny

w kategorii

Stomatolodzy

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6