Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

KKT Studio, WYSOKA SZPILKA

81-589 Gdynia, Sojowa 2A Mapka

znajduje się w Biurowiec Chipolbrok

 
Inne oddziały:
600-056-796
k...@kktstudio.pl pokaż
www.kktstudio.pl
/kasiakreujewizerunek
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Napisali o nas

O nas

KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa. Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA sesje zdjęciowe dla kobiet, doradztwo stylizacyjne.

KKT STUDIO
W ramach KKT STUDIO oferujemy firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomagamy w kreowaniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

www.KKTstudio.pl
www.facebook.com/KKTstudio

Biuro: ul. Sojowa2a, Gdynia Dąbrowa

WYSOKA SZPILKA
Wysoka Szpilka inspiruje kobiety! Tu znajdziesz wszystko to, czego Ci potrzeba, by stworzyć oraz pokazać światu prawdziwą i nowoczesną Ty. Zbudujesz swój wizerunek- zgodny z Tobą, z wykonywaną profesją oraz z Twoimi oczekiwaniami. Złap głębszy oddech, otwórz się na nowe. Konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką - doradztwo ekspertów Wysokiej Szpilki spowoduje, że spojrzysz na siebie świeżym okiem. I spodoba Ci się to, co zobaczysz!

www.WysokaSzpilka.pl
www.facebook.com/WysokaSzpilka

Studio foto: ul. Sojowa2a, Gdynia Dąbrowa

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »