KKT Studio, WYSOKA SZPILKA

znajduje się w Biurowiec Chipolbrok

KKT Studio,

Wybierz numer

600-056-796
k...@kktstudio.pl pokaż
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/3 - KKT Studio, Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/3 - KKT Studio, Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/3 - KKT Studio, Gdynia 2
 

Artykuły o nas

O nas

KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa. Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA sesje zdjęciowe dla kobiet, doradztwo stylizacyjne.
KKT STUDIO
W ramach KKT STUDIO oferujemy firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomagamy w kreowaniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

www.KKTstudio.pl
www.facebook.com/KKTstudio

Biuro: ul. Sojowa2a, Gdynia Dąbrowa

WYSOKA SZPILKA
Wysoka Szpilka inspiruje kobiety! Tu znajdziesz wszystko to, czego Ci potrzeba, by stworzyć oraz pokazać światu prawdziwą i nowoczesną Ty. Zbudujesz swój wizerunek- zgodny z Tobą, z wykonywaną profesją oraz z Twoimi oczekiwaniami. Złap głębszy oddech, otwórz się na nowe. Konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką - doradztwo ekspertów Wysokiej Szpilki spowoduje, że spojrzysz na siebie świeżym okiem. I spodoba Ci się to, co zobaczysz!

www.WysokaSzpilka.pl
www.facebook.com/WysokaSzpilka

Studio foto: ul. Sojowa2a, Gdynia Dąbrowa