KMPROJEKT strony internetowe

KMPROJEKT strony internetowe

Wybierz numer

504-194-074
k...@kmprojekt.pl pokaż
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
 

O nas

Od 18 lat kompleksowo dbamy o wizerunek naszych klientów. Projektujemy logotypy oraz tworzymy autorskie strony, sklepy oraz serwisy internetowe. Zajmujemy się reklamą drukowaną. Dowóz wizytówek, ulotek, katalogów i banerów na terenie Gdańska GRATIS!
 
 
Jesteśmy grupą kreatywnych i ambitnych specjalistów zajmujących się:

Tworzeniem stron internetowych, sklepów online oraz serwisów www, wraz z przyjaznym dla użytkownika systemem zarządzania treścią. Nasze produkty przystosowane są do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Oferujemy szkolenia w ramach projektów.

Identyfikacją wizualną – tworzeniem wyróżniających się i na długo pozostających w pamięci konsumenta logotypów

Projektowaniem i wydrukiem materiałów reklamowych tj. wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, plakaty, Roll-upy, kalendarze, bony, karnety, zaproszenia, papier firmowy. Na terenie Gdańska dowóz gotowego produktu GRATIS!

Pozycjonowaniem organicznym - Naszym celem jest umieszczenie Twojej witryny na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych, co pozwoli skutecznie dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów.

Tworzeniem i prowadzeniem kampanii reklamowych z wykorzystaniem linków sponsorowanych (Google AdWords)

Administracją stworzonej przez nas strony www. Oferujemy wsparcie przed i posprzedażowe

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu marketingu, systemów internetowych oraz grafiki internetowej. Potrafimy w sposób profesjonalny i kompleksowy zadbać o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Siedziba naszej interaktywnej firmy znajduje się w Gdańsku. Nie ograniczamy się jednak do działania w regionie, o czym świadczą zadowoleni Klienci z całej Polski.

Nasze ostatnie realizacje:
www.fricke.pl
www.symulator-biznesu.pl
www.komornikkurpiewski.pl
www.angodevelopment.pl
www.oazamazurska.pl
www.asagro.pl
www.apja.eu
www.porebski.pl
www.adwokat-bruzdziak.pl
www.muszkieterkazycia.pl
www.alpetrol.pl
www.goodlogistic.pl
www.zapach-drewna.pl
www.idealapartments.pl

Skontaktuj się z nami
+48 504 194 074
karol@kmprojekt.pl
www.kmprojekt.pl

Oceny (3)

Jarek www.neometal.pl
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2023

No fajnie to wyszło, świetny kontakt, zaangażowanie, finalny efekt. Dobrze jest komuś wystawić bdb opinię ze świadomością, że na to w 100% zasłużył. Polecam bo warto.

Projektowanie stron www

6.0
 • kreatywność:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aleksander Twardowski
Termin usługi: sierpień 2023

Doskonała współpraca, krótki czas wykonywania zlecenia, żadnych problemów z kontaktem i dostosowaniem projektów do potrzeb oraz naniesieniem uwag. Efekt końcowy więcej niż zadowalający. Bardzo polecam osobom szukającym rzetelnego biura graficznego.

Grafika komputerowa

6.0
Symulator Biznesu
Termin usługi: czerwiec 2023

Współpracujemy od lat z Karolem i jego firmą, mogę potwierdzić ich solidność w świadczeniu usług graficznych i budowania stron. Projektu graficzne, niezależnie od tego, czy potrzebuję rozwiązań UX/UI, projektu logo, plakatu czy pełnej identyfikacji wizualnej, zawsze mogę liczyć na ich kreatywność i dbałość o szczegóły. Super podejście do klienta. Zawsze dostępni, gotowi na ewentualne zmiany, słuchają uwag i szybko reagują na nowe pomysły, dbają o szczegóły. KM Projekt polecam, bo to solidna firma, zarówno w obszarze tworzenia grafik, jak i budowania stron www.

Grafika komputerowa

6.0
 • oferta:
  6
 • kreatywność:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6