KMPROJEKT strony internetowe

KMPROJEKT strony internetowe

Wybierz numer

504-194-074
k...@kmprojekt.pl pokaż
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
 

O nas

Od 14 lat kompleksowo dbamy o wizerunek naszych klientów. Projektujemy logotypy oraz tworzymy autorskie strony, sklepy oraz serwisy internetowe. Zajmujemy się reklamą drukowaną. Dowóz wizytówek, ulotek, katalogów i banerów na terenie Gdańska GRATIS!
 
 
Jesteśmy grupą kreatywnych i ambitnych specjalistów zajmujących się:

Tworzeniem stron internetowych, sklepów online oraz serwisów www, wraz z przyjaznym dla użytkownika systemem zarządzania treścią. Nasze produkty przystosowane są do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Oferujemy szkolenia w ramach projektów.

Identyfikacją wizualną – tworzeniem wyróżniających się i na długo pozostających w pamięci konsumenta logotypów

Projektowaniem i wydrukiem materiałów reklamowych tj. wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, plakaty, Roll-upy, kalendarze, bony, karnety, zaproszenia, papier firmowy. Na terenie Gdańska dowóz gotowego produktu GRATIS!

Pozycjonowaniem organicznym - Naszym celem jest umieszczenie Twojej witryny na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych, co pozwoli skutecznie dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów.

Tworzeniem i prowadzeniem kampanii reklamowych z wykorzystaniem linków sponsorowanych (Google AdWords)

Administracją stworzonej przez nas strony www. Oferujemy wsparcie przed i posprzedażowe

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu marketingu, systemów internetowych oraz grafiki internetowej. Potrafimy w sposób profesjonalny i kompleksowy zadbać o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Siedziba naszej interaktywnej firmy znajduje się w Gdańsku. Nie ograniczamy się jednak do działania w regionie, o czym świadczą zadowoleni Klienci z całej Polski.

Nasze ostatnie realizacje:

www.investing.com.pl
www.minicity.pl
www.wanicki.pl
www.yanmar-polska.pl
www.inkastudio.pl
www.patrycjabrendler.pl
www.domtumiany.pl
www.perfekcjapiekna.pl
www.zasadatruckcenter.pl

Skontaktuj się z nami
+48 504 194 074
karol@kmprojekt.pl
www.kmprojekt.pl

Opinie (3)

EKO-HELP Katarzyna Dybiec
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę kmprojekt, współpraca z przedstawicielami firmy to czysta przyjemność. Świeże spojrzenie na budowanie strony internetowej, doradztwo i ogromna wyrozumiałość dla pomysłów laika. Polecam.

w kategorii

Projektowanie stron www

6.0
 • kreatywność:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
INFO-serwis andrzej Kamiński
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Z przyjemnością mogę polecić firmę KmProjekt Karol Diwan. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. Dbałość o szczegóły i o zachowanie wysokich standardów. Firma wykonywała na moje zlecenie kilkanaście stron internetowych, foldery, wizytówki itp. Tematyka stron od serwisów informacyjnych, strony korporacyjne po energię odnawialną. Wszystkie zlecenia zostały wykonane szybko, dostosowane do naszych potrzeb. Wiedza, doświadczenie oraz serce włożone w projekty sprawiają, że były to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Słowa głębokiego uznania i życzenia dalszych sukcesów.

w kategorii

Projektowanie stron www

6.0
 • kreatywność:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Przedsiębiorstwo Żeglugowe "Blues" sp. z o.o.
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Firma kmprojekt to fachowość ,kreatywność i jakość usług na najwyższym poziomie. Cechuje ich także duża szybkośc w realizacji ,oraz przystępność cen. To są po prostu The Beściaki ! Polecam!

w kategorii

Projektowanie stron www

6.0
 • kreatywność:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6