Kadyny Folwark Hotel & SPA

82-340 Kadyny, Kadyny 18
(gmina Tolkmicko)
55 231-61-20, 694-700-560  fax:  55 244-60-23
r...@kadyny.com.pl pokaż
www.kadyny.com.pl
/Kadyny-Folwark-1495780403976184
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
 

rodzaj kuchni:   Europejska, Polska
udogodnienia:   ogródek / taras, przyjazne zwierzętom, muzyka na żywo, śniadania, dania bezglutenowe, urządzanie imprez zamkniętych, menu dla dzieci

O nas

Nietuzinkowy hotel z pięknym ogrodem, restauracją i basenem Kadyny Folwark Hotel & Spa.


" Krajobraz kadyński jest jak raj. Lasy, wzgórza i pola, Zalew Wiślany i Bałtyk, tworzy tak przepiękne otoczenie, że w całych Niemczech nie znalazłbyś dla niego podobieństwa".
Louis Ferdynand książe Prus
(Wnuk cesarza Wilhelma II)

Marzycie Państwo o wyjątkowym i pełnym wytchnienia odpoczynku, z dala od codziennego zgiełku? Wypoczynku nad Zalewem Wiślanym w towarzystwie pięknej przyrody i malowniczych widoków?

Kadyny - miejsce wyjątkowe, inne niż wszystkie. Tutaj czas płynie wolniej, wypoczynek smakuje lepiej a troski dnia codziennego znikają. W samym centrum wsi znajdziecie Państwo odnowiony Kadyny Folwark Hotel & SPA. To dawne założenie rezydencjonalno-folwarczne z barokowym pałacem, gorzelnią, stodołą, stajniami, budynkami folwarcznymi otoczone zabytkowym parkiem. O każdej porze roku nadaje on temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Park i okolica /Zalew Wiślany i lasy Wysoczyzny Elbląskiej/ zapewniają idealne warunki do aktywnego wypoczynku jak i spokojnego obcowania z przyrodą.

Na naszych gości czekają komfortowe pokoje, restauracja, winiarnio-kawiarnia, sale konferencyjne, strefa mokra oraz inne atrakcje.

Restauracja "Stara Gorzelnia" nazwę swoją zawdzięcza destylatorni spirytusu, mieszczącej się w tym pomieszczeniu za czasów Cesarza Wilhelma II. Teraz jest to hotelowa restauracja znana z wyśmienitej kuchni oraz nienagannej obsługi. Nasi kucharze tworzą na talerzach dzieła sztuki z regionalnych produktów - wykwintne, smaczne i zdrowe. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, dostępnych w sezonie produktów.

Na chwile wypoczynku zapraszamy do przyległego trzy hektarowego parku ze starodrzewem, w którym koncertują same znakomitości świata muzyki: skowronek, sójka oraz pliszka.

Do dyspozycji naszych Gości mamy:
- Restaurację
- Kawiarnio- winiarnię
- Sale konferencyjne
- Namiot ogrodowy z domkiem grillowym i miejscem na ognisko
- Ogród ze starodrzewem
- Mini ZOO
- Ośrodek jeździecki
- Pracownię ceramiczną
- Gabinet masażu
- Gabinet kosmetyczny
- Basen zewnętrzny (w okresie letnim)
- Basen wewnętrzny
- Sauna sucha i infrared
- Plac zabaw dla dzieci
- Biblioteka hotelowa
- Bilard
- Piłkarzyki
- Boisko do siatkówki
- Boccia
- Badminton
- Wypożyczalnie rowerów
- Kijki nordic walking
- Zielony Punkt Kontrolny w otaczających obiekt lasach
- Trasa rowerowa Green Velo i MTB

Ponadto organizujemy:
- wesela
- uroczystości okazjonalne
- imprezy firmowe
- ogniska z biesiadą przy gitarze
- imprezy z Dj-em
- zajęcia dla dzieci z animatorem

Zdjęcia