Kalinowy Hotel dla Psów

Kalinowy Hotel dla Psów

Wybierz numer

533-019-566
k...@gmail.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/9 - Kalinowy Hotel dla Psów Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/9 - Kalinowy Hotel dla Psów Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/9 - Kalinowy Hotel dla Psów Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/9 - Kalinowy Hotel dla Psów Gdańsk +6 1
 

O nas

Dom bez zwierząt jest jak ogród bez kwiatów.
Jestem domem tymczasowym jednej z Fundacji, więc mam duże doświadczenie z najróżniejszymi psami. Mieszkam w spokojnej okolicy gdzie jest sporo miejsca na spacery oraz 300 metrów do psiego wybiegu gdyby Twój pies kochał biegać za piłką.

Jeśli musisz służbowo wyjechać albo po prostu na weekend odpocząć - zapraszam do kontaktu nawet w ostatniej chwili. Jestem dostępna 24h. Mam 4 pokoje w domu więc jeśli Twój pupil potrzebuje spokoju bez problemu mogę mu go zapewnić.

Nie zapewniam karmy - trzeba przywieźć swoją (ryzyko alergii oraz nagła zmiana karmy mogą zaszkodzić pieskowi).
Zapewniam aktywne spędzanie czasu, w domu mam maty węchowe, szarpaki, zabawki i maskotki. Psy pod moją opieką nigdy się nie nudzą, poza odpoczynkiem aktywnie spędzamy czas - zabawy i treningi przez zabawę (na życzenie właściciela wliczone w cenę). Karmimy również by nie było nudno - maty węchowe, spowalniające jedzenie.
Za zgodą właściciela podajemy smaczki, kości, żwacze i inne psie przysmaki - nigdy ich u nas nie brakuje i są najwyższej jakości. Istnieje możliwość zostawienia psa na kilka godzin cena do uzgodnienia. Dodatkowo 300 metrów mamy ogrodzoną dużą działkę; gdzie pieski mogą poszaleć.

Przyjmuje pieski z lękiem separacyjnym, szczeniaki, bardzo aktywne, lękowe oraz staruszki.
Mój samochód jest przystosowany do przewożenia czworonogów (pasy dla psów oraz kenel) - dzięki czemu często jeździmy do lasu na długich linkach. Zabawki, posłania, kocyki oraz miski są na bieżąco dezynfekowane. Kocham psy i bardzo dbam o ich zdrowie i dobrą kondycję, Jestem świetnym przewodnikiem stada, psy chętnie ze mną pracują.

Przed każdym przyjęciem spisujemy zalecenia i informacje o psie, porach drzemek i aktywności, reakcji na sytuacje stresowe. Codziennie przesyłamy zdjęcia i filmy, można również dzwonić na kamerę, lub uzyskać podgląd do kamery zamontowanej w pomieszczeniu wspólnym dla psów.

Opinie (1)

Marzena
Termin usługi: kwiecień 2023 

Cudowna Pani Kasia. Moje 2 pieski trafiły na 11 dni pod opiekę Pani Kasi, która jest osoba z super podejściem do piesków. Znalazły u Niej swój dom zastępczy a ja miałam codzienne relacje wraz ze zdjęciami i filmami. Były radosne i to najważniejsze.. więc musiało być im dobrze. polecam, jeśli ktoś musi oddać domownika w dobre ręce, to napewno znajdzie takowe u Pani Kasi

w kategorii

Hotele dla zwierząt

6.0
 • oferta:
  6
 • wygląd i czystość:
  6
 • opieka:
  6
 • podejście do zwierząt:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6