Imprezy i wydarzenia

Kamil Badzioch

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
25 stycznia 2013 (piątek)
godzina:
19:00
adres:
Gdańsk, Romana Dmowskiego 9
bilety:
15 zł
PATRONAT

Koncert będzie wieczorem ballad m. in. Brassens, Okudżawa, Cohena. Artysta znany jest głównie z występów na festiwalach i koncertach pieśni szantowych. U nas zdecydował się pokazać z innej strony.Usłyszymy między innymi Piosenka o żołnierskich butach, Piosenka amerykańskiego żołnierza, Słynny niebieski prochowiec, Goryl,Łajdak. Po usłyszeniu w jego wykonaniu kilku ballad doszedłem do wniosku, że ta strona jego muzykowania powinna być znana szerszej publiczności i stąd propozycja programowa artysty.

Kamil Badzioch pochodzi z Sandomierza, gdzie był współzałożycielem zespołu grającego polski folk wody - Hambawenah. Od blisko 15 - tu lat mieszka w Gdańsku, wykonując piosenki z szeroko rozumianego nurtu piosenki żeglarskiej, turystycznej, poezji śpiewanej. Wykonuje zarówno obce jak i swoje utwory. Jest laureatem wielu konkursów piosenki żeglarskiej.

Jest współorganizatorem Ogólnopolskiego Turystycznego Festiwalu Piosenki Studenckiej Bazuna. Brał udział w telewizyjnym programie "Szansa na Sukces" i wygrał pierwszą edycję.

Piosenki które wykona są to ballady morskie i pieśni kubryku.
Koncerty pod Gwiazdami
sie 7-8

wtorek - środa, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
bilety 25 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Aktualne konkursy