Kancelaria Sukurs Radca Prawny Daniel Jurewicz

Kancelaria Sukurs Radca Prawny

Wybierz numer

797-311-922
k...@sukurs.gda.pl pokaż
 

O nas

prawo rodzinne: rozwód, alimenty, podział majątku, władza rodzicielska;
prawo cywilne: porady i opinie prawne, umowy sprzedaży, najmu, zlecenia, nieruchomości
prawo spadkowe: nabycie spadku, testament, dziedziczenie ustawowe
 
Świadczenie usług przez Kancelarię Sukurs obejmuje w szczególności:


          Prawo rodzinne (rozwody i dzieci):

rozwody - wielokrotnie prowadziliśmy sprawy rozwodowe klientów, którzy domagali się orzeczenia winny współmałżonka (powody różnorodne: alkoholizm, przemoc psychiczna, zdrada, narkotyki, hazard, oszustwa finansowe - w tym zadłużenie komornicze),

alimenty – prowadzimy sprawy związane z alimentami - reprezentowałem klientów, którzy domagali się w ogóle alimentów, gdyż drugi rodzic nie łoży na dziecko (ukrywa swój dochód) oraz klientów, którzy chcą podwyższenia alimentów (w przypadku, gdy drugi rodzic zaniżał dochód), prowadzimy sprawy klientów, którzy bronili się przed zasądzeniem alimentów (najczęściej rodzic zawyżał koszty utrzymania dziecka)

kontakty z dzieckiem - prowadzimy sprawy sądowe klientów dotyczące ustalenia kontaktów z dzieckiem - reprezentujemy zarówno rodzica, który domaga się ustalenia kontaktów z dzieckiem, które mieszka z drugim rodzicem, ale też reprezentujemy rodzica, który broni się w sądzie przed zbyt szerokim zakresem kontaktów

ustalenie ojcostwa – reprezentujemy klientów w sprawach o ustalenie ojcostwa, w sytuacji, gdy potencjalny ojciec dziecka nie uznawał swojego ojcostwa, nie chciał płacić alimentów i kosztów związanych z porodem,

podział majątku – realizujemy pomoc prawną w sporach sądowych o podział majątku byłych małżonków, ale też doradzamy w przypadku ugodowego podziału majątku u notariusza.

          Nieruchomości

doradztwo i reprezentowanie klientów w sprawach dotyczących nieruchomości w tym m.in. opiniowanie umów, sprawy o zasiedzenie.
 
         Spadki i testamenty

pomoc w ustaleniu kręgu spadkobierców, reprezentowanie Klientów w sprawach o nabycie spadku, dział spadku.

          Praca

reprezentacja zarówno pracodawców, jak i pracowników w sporach sądowych, formułowanie projektów umów z pracownikami (w tym umów o pracę, umów o zakazie, redagujemy projekty aktów wewnętrznych z zakresu prawa pracy (regulaminy, itp.).

          Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)

doradztwo i reprezentowanie podmiotów gospodarczych w sporach dotyczących ich bieżącej działalności.

 

Opinie (2)

Jarek
Termin usługi: listopad 2021

Drugi raz skorzystałem z usług Pana Daniela i znowu 100 % zadowolenia. Sprawa z wadliwym wstawieniem okien i drzwi. Przedsiębiorca uciekał od odpowiedzialności, a po umieszczeniu negatywnej opinii w internecie prawnik przedsiębiorcy zaczął straszenie jakimiś wydumanymi konsekwencjami prawnymi. Jedno pismo sporządzone przez Pana Daniela i ... wykonawca usługi przyszedł się "dogadać" :) Prosił grzecznie o zdjęcie z internetu negatywnej opinii, a on poprawi wstawienie okien i drzwi. Teraz mam prawidłowo wstawione okna i drzwi w ramach gwarancji. Ze strony Pana Daniela pełen profesjonalizm i wysoka jakość usługi za przystępną cenę.

w kategorii

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Łukasz
Termin usługi: styczeń 2022

Duża wiedza i doświadczenie Pana mecenasa, pomógł nam przejść przez trudny czas. Polecam serdecznie.

w kategorii

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6