Katarzyna Murglin Pan i Pani Broker

Katarzyna Murglin

Wybierz numer

884-884-623
k...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/7 - Katarzyna Murglin Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/7 - Katarzyna Murglin Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/7 - Katarzyna Murglin Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/7 - Katarzyna Murglin Gdynia +4 1
 

O nas

agent /broker kredytowy - specjalizacja kredyty hipoteczne.
Zawód brokera kredytu hipotecznego wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Każda prowadzona przeze mnie sprawa opiera się na wiedzy oraz doświadczeniu, które zdobyłam na przestrzeni ostatnich 15 lat. Dzięki dziesiątkom przeprocesowanych wniosków kredytowych jestem w stanie dobrać indywidualną strategię działania dla każdego przyszłego kredytobiorcy.
Kluczowym kryterium w prowadzonych przeze mnie sprawach jest bezpieczeństwo transakcji, w których uczestniczą moi klienci. Wierzę, że niemal każde ryzyko, po dobrze przeprowadzonym wywiadzie z Klientem, da się przewidzieć i można je minimalizować na początkowym etapie zakupu nieruchomości. Służę wsparciem merytorycznym przy rozmowach z Deweloperami - przed i w trakcie podejmowania decyzji, co do zakupu wybranej przez Państwa nieruchomości. Wyjaśniam „prawa rynku” przy zakupach nieruchomości  z rynku wtórnego, zwracając szczególną uwagę na zapisy w umowach, które gwarantują moim Klientom spokój i ochronę środków w postaci zadatków lub zaliczek.  W sytuacjach gdy "w grę wchodzą" trudne negocjacje, wyjaśniam wszystkie niuanse, tak, aby mogli Państwo na każdym etapie podejmować świadomie decyzje w oparciu o pełną wiedzę stanu faktycznego.
Porównywanie ofert bankowych i wyszukiwanie najlepszych możliwych wariantów odpowiadających potrzebom klientów to moje hobby. Szczególną uwagę przykładam do kwestii objaśnienia parametrów i „haczyków” poszczególnych ofert bankowych.  Z pozoru nieistotne kwestie często okazują się kluczowe. Definiuję słownik pojęć bankowych przekładając je na zagadnienia  łatwe do zrozumienia.
Stawiam na długotrwałe relacje z Klientami. Gdy dostrzegam zbyt duże ryzyka po stronie zdolności kredytowej lub po stronie transakcji, zdarza mi się odwieść  Klienta od zakupu czy budowy nieruchomości w danym momencie. Równocześnie pozostaję z Klientami w ciągłym kontakcie, tak długo, aż dane ryzyka zostaną zminimalizowane lub zmieni się sytuacja finansowa kredytobiorcy.

Wywiad w postaci badania potrzeb kredytowych oraz rozpoznanie sytuacji finansowej Klientów i badanie zdolności kredytowej  w celu zaproponowania  Państwu odpowiedniej strategii kredytowej zajmuje około 1 -1,5h. Zapraszam serdecznie na konsultacje.

Oceny (145)

Marcin
Termin usługi: lipiec 2024 

Najlepsi doradcy jakich możesz znaleść! Pomogą w każdym przypadku, wspierają i przy nich czujesz się bezpiecznie jeśli chodzi o umowy, które podpisujesz. najlepsi!

Kredyty i pożyczki

6.0
Hanna
Termin usługi: październik 2023 

Pani Katarzyna była profesjonalna od początku do końca. Początek naszej współpracy można określić na termin, kiedy zaczęliśmy się rozglądać za nowym domem i nie było ani łatwo ani szybko znaleźć nieruchomość, która będzie spełniała nasze kryteria i będziemy mogli ją bezpiecznie kupić. Mimo, że z zakupu wcześniej upatrzonej inwestycji rozmyśliliśmy się, wiedziałam, że gdy pojawi się kolejna, pierwszy telefon wykonam właśnie do Pani Katarzyny. Doradzała nam, pomagała w ocenie inwestycji, zrozumieniu procesu i określaniu strategii rozmów ze sprzedawcą, ostrzegała w razie potrzeby. Nie tylko określała naszą zdolność kredytową, ale zapewniła nam kompleksowe wsparcie w procesie decyzyjnym. Zawsze serdeczna i profesjonalna, reagowała szybko i konkretnie. Od pierwszych rozmów wiedzieliśmy, że ma nie tylko ogromną wiedzę na temat nieruchomości i kredytów hipotecznych, ale również doświadczenie w kontaktach z bankami i deweloperami. Dawało to poczucie bezpieczeństwa i wzbudzało pełne zaufanie w tym trudnym dla nas czasie. Sposób wypowiedzi, kultura osobista i wizerunek biznesowy dopełniał całości i uczynił ten czas doświadczeniem niezwykle uroczystym. Polecam współpracę z pełnym przekonaniem

Kredyty i pożyczki

6.0
Dawid
Termin usługi: październik 2023 

Serdecznie polecam. Procedura kredytowa przebiegła bezstresowo z Panią Kasią

Kredyty i pożyczki

6.0
Tomasz i Kamila
Termin usługi: listopad 2023 

Ogromne podziękowania dla Pani Katarzyny za profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta. Bardzo Nam pomogła przy załatwianiu BK 2%. Była dostępna dla Nas przez cały proces kredytowania i pomagała Nam swoim doświadczeniem i wiedzą. Na pewno przy następnej okazji znów zwrócimy się o pomoc do Pani Katarzyny wielkie dziękuję!

Kredyty i pożyczki

6.0
Karolina Siupka
Termin usługi: wrzesień 2023 

Trudno jest opisać jak dobrze pracowało mi się z Panią Kasią! Ogromny poziom wiedzy, który od początku wprawił mnie w poczucie bezpieczeństwa i upewnił w przekonaniu, że jestem w dobrych rękach. Pani Kasia pomogła mi uzyskać kredyt w ramach programu "Pierwsze Mieszkanie". Z uwagi na nowość programu, a także kompletny brak przygotowania banków, Pani Kasia wykazała się niesamowitą determinacją, cierpliwością, życzliwością, a także bardzo wysokim poziomem zaangażowania. Mam wrażenie, że to właśnie dzięki Pani Kasi nie tylko moja sprawa została załatwiona błyskawicznie, ale także nie czułam żadnej presji czasu, stresu w związku z załatwianiem dokumentacji, czy strachu że się nie uda. Z całego serca polecam Panią Kasię jeżeli zależy Wam na wysokim poziomie wiedzy i współpracy przy zachowaniu bardzo sympatycznej atmosfery! Szczerze polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Maeryn
Termin usługi: wrzesień 2023 

Współpraca z Panią Kasią to w skrócie ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Od początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Pomoc na każdym etapie starania się o kredyt, ogromna umiejętność tłumaczenia trudnych rzeczy w przystępny sposób, cierpliwość i wielkie wsparcie na każdym etapie starania się o kredyt. Każdy krok wydawał się do przejścia, bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach :) polecam z całego serca współpracę z Panią Kasią!

Kredyty i pożyczki

6.0
Dominik Zakrzewski
Termin usługi: lipiec 2023 

całkowicie szczera opinia - absolutna rewelacja Przez cały czas współpracy mogłem polegać kompletnie na Pani Kasi, którą zresztą polecił mi mój przyjaciel Michał (pozdrawiam!). Pani Katarzyna otoczyła mnie bezpiecznym płaszczem troski, takiej, jaką klient w tak zagmatwanym świecie finansów i kredytów powinien zostać otoczony. Pomimo tego, że przeciętny człowiek wrzucony w świat banków może czuć się jak rozbitek na wodzie otoczony grupą rekinów, ja czułem się w pełni świadomy i bezpieczny co do moich poczynań i następnych kroków. Bez Pani Kasi z pewnością tok moich spraw kulałby do dziś... Pani Katarzyna: - cierpliwie tłumaczy wszelkie niuanse; - nie stroni od odpowiedzi na żadne pytania; - wykazuje się ekspercką wiedzą (momentami nawet wyższą, niż mogłem przypuszczać) oraz posiada dostęp do informacji, które ciężko zarówno uzyskać, jak i zweryfikować w Internecie/mediach ogólnych; - przekazuje bardzo dobre porady i sugestie; - planuje razem z klientem następne kroki i przedstawia mu całkowicie jasny obraz sytuacji. Dziękuję za wszelką pomoc raz jeszcze, Pani Kasiu, jest Pani rewelacyjna!

Kredyty i pożyczki

6.0
Ewa
Termin usługi: maj 2023 

Gorąco polecam Panią Kasię. Dotychczas miałam okazję współpracować z kilkoma pośrednikami zajmującymi się kredytami hipotecznymi i niestety za każdym razem proces ubiegania się o kredyt był męczący, stresujący i długi, a głównym celem pośrednika było wybranie oferty z jak najwyższą prowizją dla siebie, a tym samym gorszymi warunkami dla klienta. Z Panią Kasią to zupełnie inna historia, cały proces jest bezbolesny i ekspresowy, zapewnia profesjonalną obsługę, a przede wszystkim ekspercką wiedzę, dzięki której jest w stanie zaadresować każdy problem. Na każdym etapie Pani Kasia wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu klient ma pełną świadomość wszystkich tzw. gwiazdek i zawiłości dot. zaciąganego kredytu. Byłam pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy, pomysłowości i pracowitości Pani Kasi. Rewelacja!

Kredyty i pożyczki

6.0
Małgorzata Ś
Termin usługi: luty 2023 

Z pomocy i usług Pani Katarzyny Murglin korzystałam w 2021 roku. Był to przede wszystkim okres pandemiczny kiedy to banki zmieniały zasady z dnia na dzień, wszystko stawało do góry nogami, a moja szansa na kredyt miałam wrażenie z każdym dniem malała. Pani Katarzyna w mojej ocenie dokonała niemożliwego. Potrafiła przewidzieć każdy ruch ze strony banku, ale i dewelopera, a także zapobiec błędom pośredników. Przygotowała mnie na każdą okoliczność i przede wszystkim była zawsze do mojej dyspozycji, gdy sytuacja tego wymagała. Gdyby nie pomoc P. Kasi napewno nie mieszkałabym dzisiaj w moim wymarzonym mieszkaniu :) za co jestem ogromnie wdzięczna. Talent, wiedza i doświadczenie, a także szeroko pojęte wsparcie dokładnie opisują co ma do zaoferowania swoim klientom. Pani Kasiu, jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marzena Waliszewska
Termin usługi: kwiecień 2023 

Pracuje w banku od ponad 30 lat z panią Kasią wspópracuje od 10 lat ,współpracuje rownież z innymi posrednikmi , ale pani Kasia jest profesjonalnym pośrednikiem przygotuje klienta perfekcyjnie , klient na podpisaniu umowy nie ma do mnie pytań , jest na podpisaniu każdej umowy z klientami.

Kredyty i pożyczki

6.0
Justyna
Termin usługi: kwiecień 2023 

Wszystko załatwione w ekspresowym tempie, bardzo sprawnie i bez stresu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Julia Gałąska
Termin usługi: styczeń 2023 

W styczniu 2023 r. miałam wielką przyjemność współpracować z Panią Katarzyną Murglin przy okazji kredytu hipotecznego. Była to nasza trzecia współpraca i po raz kolejny przekonałam się, że Pani Katarzyna jest profesjonalistką z najwyższej półki. Od początku do końca czułam, że moja sprawa trafiła do osoby, która szanuje Klienta i interesuje się tematem. Szczerze polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Alicja Różycka
Termin usługi: kwiecień 2023 

Z całego serca polecam Panią Katarzynę Murglin. Korzystam z pomocy Pani Kasi kolejny raz i jestem zachwycona! Bardzo pomocna, cierpliwa, kompetentna i profesjonalna. Wyczerpująco wyjaśnia kolejne etapy sprzedaży i zakupu nieruchomości.

Kredyty i pożyczki

6.0
Damian Rybiński
Termin usługi: luty 2023 

Bardzo polecam Panią Katarzynę Murglin każdemu, kto stara się o kredyt. Pani Katarzyna to doradca, która wykazuje duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Jest ona osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Z Panią Katarzyną rzeczy niemożliwe stają się możliwe, procedury bankowe nie są straszne, a kupno mieszkania jest czystą przyjemnością, Jest to osoba godna zaufania! Fachowiec warty polecenia!

Kredyty i pożyczki

6.0
Bartek Tschurl
Termin usługi: styczeń 2023 

Pani Kasia uratowała moją sytuację mieszkaniowa. Dzięki jej zaangażowaniu i bardzo szczegółowej i konkretnej wiedzy udało się zamknąć pozytywnie wniosek kredytowy i zmiany w księgach wieczystych. Mimo presji czasowej i bardzo nietypowej sytuacji znalazła skuteczne rozwiązanie i załatwiła wszystko od początku do końca. Polecam z całego serca :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Agnieszka i Bartosz
Termin usługi: kwiecień 2023 

Pani Katarzyna wzorowo poprowadziła nas przez cały proces kupna nieruchomości. Proces kredytowy przebiegł bezproblemowo i ekspresowo. Wsparcie Pani Kasi to jednak więcej niż sam kredyt. Otrzymany plan działania, kompleksowe doradztwo i objaśnienia każdego kroku były dla nas szczególnie wartościowe, gdyż nie mamy doświadczenia na rynku nieruchomości, a nasz przypadek był nietypowy. Dzięki współpracy udało się nam zrealizować marzenia w sposób bezpieczny i korzystny finansowo. Dziękujemy i z całego serca polecamy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Edyta i Mateusz
Termin usługi: kwiecień 2023 

Kontakt otrzymaliśmy od znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Kasią. Ze względu na działalność gospodarczą partnera cały proces związany z uzyskaniem kredytu był niestandardowy. Na dodatek deweloper naciskał nas na terminy a w bankach (ze względu na program bezpieczny kredyt 2% który rusza początkiem lipca) wydłużył się czas oczekiwania na wszystkie dokumenty. Pani Kasia w ekspresowym tempie pomogła nam zebrać niezbędne dokumenty celem złożenia wniosków. Błyskawiczny kontakt SMS, telefoniczny. Nie byliśmy łatwym klientem, tak naprawdę dzięki ogromnej wiedzy Pani Kasi udało się znaleźć dla nas rozwiązanie i wspólnie przejść przez wszystkie poboczne problemy. Niesamowite zaangażowanie do tego Pani Kasia jest bardzo ciepłą i przesympatyczną osobą, współpraca była dla nas wręcz przyjemnością dlatego tak jak nasi znajomi my również z całego serca możemy polecić Panią Kasie!

Kredyty i pożyczki

6.0
Patrycja i Paweł
Termin usługi: marzec 2023 

Pani Broker poprowadziła nas w procesie kredytowania od początku do samego końca, za co jesteśmy bardzo wdzięczni :) Uniknęliśmy dodatkowych stresów, ponieważ wiedzieliśmy, że jesteśmy "w dobrych rękach"! Profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, dyspozycyjność (na wszystkie wątpliwośći otrzymywaliśmy wytłumaczenie niemal od razu) i przede wszystkim cudowna osobowość. Polecamy Panią Broker :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Aneta A.
Termin usługi: luty 2023 

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dzięki Pani Kasi oraz osobom, które poleciła - operat szacunkowy, udzielenie kredytu, notariusz - przebiegło w niespełna dwa tygodnie :) Pani Kasia dokłada wszelkich starań, aby zobowiązanie kredytowe było możliwie jak najniższe, warunki korzystne, a termin udzielenia kredytu zgodny z oczekiwaniami Kredytobiorcy. Tak rzadko spotykana w dzisiejszych czasach - uczciwość, cierpliwość, empatia. Kompetencje, doświadczenie i łatwość w przekazywaniu skomplikowanych finansowych informacji dały odczuć, że jestem w dobrych rękach, oraz że mogę Pani Kasi kompletnie zaufać, a zaproponowana oferta będzie najbardziej korzystna i dopasowana do moich potrzeb. Pani Kasia nie tylko pomogła mi w udzieleniu kredytu (co zresztą przebiegło szybko i gładko) - dodatkowo - uchroniła mnie przed współpracą z nieuczciwym biurem nieruchomości, które wykorzystując moją niewiedzę i brak doświadczenia, chciało mnie naciągnąć na niekorzystne dla mnie warunki wydania mieszkania oraz udzielenia kredytu. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego Doradcy Kredytowego :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Eliza i Przemek
Termin usługi: styczeń 2023 

Panią Katarzynę polecili nam znajomi i my też z czystym sumieniem możemy ją polecić! Już od pierwszej rozmowy czuć, że Pani Kasia ma ogrom wiedzy i zaangażowania w swoją pracę, a poza tym jest bardzo sympatyczną osobą. Niestety tak się złożyło, że finalnie naszą sprawę poprowadził inny pośrednik (wymóg biura nieruchomości, które współpracuje z konkretnym brokerem), ale Pani Kasia udzieliła nam ogromu przydatnych informacji, przedstawiła różne opcje i pokazała, które wyglądają dla nas najkorzystniej. Dzięki niej wiedzieliśmy czego szukać i na co patrzeć wybierając zarówno mieszkanie jak i ofertę kredytową konkretnego banku. Kolejny plus to bardzo sprawny kontakt telefoniczny i mailowy - zawsze mogliśmy o coś podpytać albo się upewnić. Polecamy z czystym sumieniem!:)

Kredyty i pożyczki

6.0