Kemira

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 411 Mapka

znajduje się w Biurowiec Alchemia

58 773-60-00
e...@kemira.com pokaż
www.kemira.com
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Kemira to fińska firma z branży chemicznej działająca na globalnym rynku. Firma posiada swoje oddziały w 40 krajach i zatrudnia około 5 tys. pracowników. W Gdańsku mieści się jej centrum biznesowe.

Kemira obsługuje klientów z branż intensywnie korzystających z wody (m.in. producentów papieru, przemysł wydobywczy oraz jednostki zajmujące się oczyszczaniem i uzdatnianiem wody). Nasza wiedza i produkty pozwalają wydajniej korzystać z wody, energii i surowców. Centrum Kemira Gdańsk wspiera obszar EMEA w zakresie kluczowych procesów biznesowych.

Kemira jest międzynarodową firmą i liderem w branży, a gdańskie centrum biznesowe odzwierciedla jej multikulturowy charakter. Nasi pracownicy to grupa dynamicznych, otwartych, ciekawych świata osób z różnych zakątków globu, które codziennie rozwijają się i współpracują z wieloma zagranicznymi rynkami. Kemira wspiera różnorodne aktywności pracowników, jej kultura organizacyjna pozwala na zachowanie równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym. Dołączając do naszego zespołu, możesz w pełni rozwijać swój potencjał, zdobywać doświadczenie i dzielić się pomysłami, które podnoszą jakość wspólnej pracy.

Na co dzień kierujemy się czterema kluczowymi wartosciami, w centrum któych są: człowiek i jego bezpieczeństwo, troska o środowisko, najwyższe standardy obsługi, innowacyjność oraz wspólne dażęnie do osiągania sukcesu. BSC Gdańsk wyróżnia wielokulturowe środowisko pracy, radosna, swobodna atomosfera, otwartość, duch współpracy. Jesteśmy aktywni – spędzamy czas razem, uprawiając sport i angażując się w liczne akcje charytatywne.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »