Kinesis - gabinet masażu leczniczego Michał Strzelczyk

adres
80-448 Gdańsk, Lucyny Krzemienieckiej 9A
(obok Galerii Zaspa) pokaż na mapie
telefon
537-002-406
e-mail
k...@kinesis-gdansk.pl pokaż
www
www.kinesis-gdansk.pl
godziny otwarcia
pn10:30 - 19:00
wt10:30 - 21:00
śr7:00 - 19:00
czw10:30 - 19:00
pt7:00 - 19:00
rezerwacje telefoniczne/ mailowe

O nas

Masaż leczniczy jest doskonałym sposobem profilaktyki zdrowia oraz leczenia dolegliwości takich jak m.in.: ostre i przewlekłe bóle różnego pochodzenia, sztywność stawów, wady postawy, zaburzenia równowagi, zmęczenie, nadmierny stres.

Jestem fizjoterapeutą, specjalizującym się w masażu leczniczym. Korzystam z zaawansowanych technik leczenia manualnego - masażu tkanek głębokich oraz terapii manualnej miękkiej, a także masażu klasycznego oraz reedukacji posturalnej i ruchowej. Zapewniam wysoką jakość usług, opartą na poszanowaniu prywatności i intymności pacjenta, indywidualnym podejściu, rzetelności oraz własnym rozwoju zawodowym i osobistym.

Masaż leczniczy często kojarzy się z bólem i silną pracą na mięśniach. W rzeczywistości najważniejsza jest precyzja ruchów i odpowiednio dobrana siła nacisku, co zapobiega obronnemu napięciu mięśni i sprawia, że masaż jest głęboki ale rzadko bolesny.

Charakterystyka masażu leczniczego:
- techniki wykorzystywane w każdym zabiegu dobierane są indywidualnie - w zależności od stanu napięcia tkanek, przyczyny dolegliwości, aktualnego stanu zdrowia, adaptacji tkanek oraz wcześniej ustalonego celu zabiegu,
- podstawowym celem nie jest przyjemność lecz zmiana struktury i ruchomości tkanek,
- precyzja ruchów i powolne tempo wykonania, co daje czas na fizjologiczną odpowiedź tkanki i jej przystosowanie do nowych warunków,
- do głównej części zabiegu nie stosuje się środka poślizgowego (ewentualnie znikomą ilość), co umożliwia lepszą palpację (wyczuwanie) tkanek, oraz ich rozciągnięcie,
- zabieg najczęściej jest przyjemnie odczuwany przez klienta.

Oferuję również zabiegi masażu sportowego, drenażu limfatycznego oraz kinezyterapię - usprawnianie ruchowe po zabiegach operacyjnych, oraz urazach układu ruchu (skręcenia, zwichnięcia, zerwania/naderwania mięśni i ścięgien).

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie,
Michał Strzelczyk.

Galeria zdjęć

Opinie + dodaj ocenę


6.0

w kategorii

Rehabilitacja

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Fachowiec

Michał jest świetnym fizjoterapeutą i masażystą. Jako były sportowiec ma dużą wiedzę praktyczną, każdą dolegliwość pacjenta traktuje bardzo indywidualnie, szuka jej przyczyny, daje cenne wskazówki na przyszłość a rehabilitacja u niego nie kończy się po wizycie, dalej interesuje się losem pacjenta. Po każdej wizycie wychodzę w dużo lepszym stanie i samopoczuciu. Polecam wszystkim sportowcom i nie tylko :)

 • Grzegorz (mężczyzna, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2017
 • Polecam innym: tak
 • popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »