Kiosk Ruchu

adres
80-271 Gdańsk, płk. Wilka Krzyżanowskiego 8
(sala gimnastyczna)

znajduje się w IX LO

telefon
516-368-360
e-mail
b...@kiosk-ruchu.pl pokaż
www
https://kiosk-ruchu.pl
instagram
/kiosk
Godziny otwarcia
pn-pt16:00 - 21:30
*dodatkowe warsztaty tańca zgodnie z kalendarzem

O nas

KIOSK to szkoła RUCHU! To ludzie, którzy wspierają się w każdej sytuacji, tutaj nabieramy pewności siebie, szanujemy się wzajemnie i kształcimy ważne wartości w życiu młodego człowieka.
Bo ruch to nie tylko zabawa, to piękna nauka o nas samych!

KIOSK to szkoła RUCHU, to taniec, to ludzie, którzy wspierają się w każdej sytuacji, to miejsce, gdzie uczymy się pracować ze sobą, tworzyć i swobodnie rozmawiać o tańcu. Zdobywamy doświadczenie, nabieramy pewności siebie, szanujemy się wzajemnie i kształcimy ważne wartości w życiu młodego człowieka.
Bo ruch to nie tylko zabawa, to piękna nauka o nas samych!

Kiosk tworzą dla Was Kalina Porazińska oraz Michał Redlin. Wykorzystali oni swoją pasję do tańca, ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z zespołami tanecznymi oraz doskonałe zaplecze pedagogiczne i organizacyjne, aby stworzyć miejsce, którego w Trójmieście jeszcze nie było!
Kiosk Ruchu specjalizuje się w tańcu współczesnym oraz jazzowym. Zajęcia prowadzi Kalina Porazińska, pedagog z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Trener V-ce mistrzów Polski! Wulkan energii z głową pełną pomysłów na nowe choreografie! Potrafi doskonale połączyć rolę surowego trenera i dobrego przyjaciela tworząc świetną atmosferę wzajemnego szacunku oraz motywacji.

Do tej pory jej grupy na podium stawały 104 razy!!!
Soliści oraz duety przygotowane pod jej okiem zostały nagrodzone 86 razy!!!
Z Kioskiem wspólpracują także najlepsi specjaliści z zakresu dietetyki, fizjoterapii oraz coachingu sportowego, a wszystko po to, aby wspierać naszych tancerzy w ciągłym rozwoju!
W ofercie mamy również szereg dodatkowych wydarzeń takich jak warsztaty czy obozy, podczas których poznacie szereg nowych technik tańca.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Kursy tańca

 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Profesjonalizm i doświadczenie

Pani Kalina ma świetne podejście do dzieci! Profesjonalna nauka tańca i opieka najwyższej jakości. Moja córka uwielbia tutaj tańczyć i zdobywać nagrody z zespołem!

 • Ola
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »