Klima Projekt Dariusz Wierzbowski

adres
80-299 Gdańsk, Oriona 34
telefon
58 762-81-60, 504-593-882
e-mail
b...@klima-projekt.pl pokaż
www
www.klima-projekt.pl

O nas

Firma KLIMA PROJEKT została założona w 2006 roku przez grupę doświadczonych inżynierów, absolwentów Politechniki Gdańskiej. Zespół KLIMA PROJEKT tworzą specjaliści z kierunkowym technicznym wykształceniem oraz doświadczeni monterzy i serwisanci.

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Zamówienia realizujemy kompleksowo, zaczynając od koncepcji, poprzez projekt wraz z uzgodnieniami i wyceną, a kończąc na montażu, serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Możemy włączyć się do realizacji inwestycji na dowolnym etapie proponując jedynie wybrane usługi, na przykład wyłącznie projekt, montaż lub serwis.

Profesjonalna obsługa każdego zamówienia to dla nas priorytet i podstawa do długofalowej współpracy. Dbamy więc o najwyższą jakość usług i nieustannie podnosimy kwalifikacje zawodowe.

Współpracujemy z renomowanymi producentami i importerami urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Proponujemy rozwiązania i urządzenia, których jakości jesteśmy pewni.

Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych Klientów. Służymy wiedzą oraz doświadczeniem, aby wspólnie wypracować optymalne rozwiązania.
Zapraszamy do współpracy!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »