Klima-Therm Sp.z o.o.

80-298 Gdańsk, Budowlanych 48 Mapka
58 768-03-33  fax:  58 768-03-00
h...@klima-therm.com pokaż
www.klima-therm.com
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel japońskiego koncernu FUJITSU GENERAL w Polsce, od 1996 roku dostarcza Klientom biznesowym i indywidualnym najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania.

Firma KLIMA-THERM od ponad 20 lat dostarcza najnowocześniejsze na rynku rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania. Jako spółka-matka dziś KLIMA-THERM tworzy prężną, międzynarodową grupę kapitałową z podmiotami zależnymi w Polsce, Szwecji, Finlandii i Estonii. Jej kluczową przewagę konkurencyjną stanowi szerokie portfolio urządzeń kilku uznanych, światowych marek tj. flagowa marka FUJITSU oraz marki KLIMA-THERM by CLINT, Sabiana, Yanmar, Aerial i Cotes.

Szeroka oferta firmy obejmuje m.in.:
- klimatyzatory typu Split i Multi Split przeznaczone dla domu i biura;
- systemy Klimatyzacji Komfortu ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego Airstage VRF dedykowane do obiektów o większej kubaturze - np. biurowców, hoteli, budynków przemysłowych;
- systemy wody lodowej i klimakonwektory;
- domowe pompy ciepła, gazowe pompy ciepła, rekuperatory;
- systemy solarne SolX wspomagające pracę układów chłodniczych;
- osuszacze powietrza.

We care about Air
Wysoka jakość oraz rozbudowana oferta produktowa pozwalają firmie spełniać wszelkie potrzeby Klienta związane z komfortem powietrza.

KLIMA-THERM troszczy się o powietrze z najwyższym poszanowaniem środowiska naturalnego, dostarczając odbiorcom wysokiej klasy, najnowocześniejsze urządzenia klimatyzacyjne oparte na energooszczędnych, proekologicznych rozwiązaniach. Najnowsze technologie stosowane w urządzeniach FUJITSU spełniają rygorystyczne wymogi w zakresie efektywności energetycznej odpowiadające normom dla klasy od A do A+++. Na produkty FUJITSU udzielana jest nawet 10-letnia gwarancja producenta.

Kompleksowość usług
Dbając o najwyższy poziom satysfakcji Klientów, KLIMA-THERM świadczy również kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego – projektowego, montażowego i serwisowego – z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, jak również wypracowanych przez lata doświadczeń.

Klimatyzacja dla Domu - Sieć Autoryzowanych Dystrybutorów FUJITSU
Produkty japońskiej marki FUJITSU to najwyższej klasy urządzenia przeznaczone do całorocznego zapewnienia komfortu cieplnego w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych.

W gamie produktów FUJITSU przeznaczonych dla domu i małego biura, KLIMA-THERM oferuje m.in.:
- klimatyzatory typu Split Inverter (ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, kanałowe) - do jednego pomieszczenia;
- systemy typu Multi-Split Inverter - do maksymalnie pięciu pomieszczeń;
- energooszczędne, domowe pompy ciepła FUJITSU WATERSTAGE.

Klimatyzatory FUJITSU dedykowane do zastosowań domowych dostępne są w całej Polsce za pośrednictwem sieci Autoryzowanych Partnerów  
- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU! 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »