Klimat Sp. Z O.O. Klimatyzacja Precyzyjna Komfortu. Serwis Klimatyzacji

Klimat

Wybierz numer

58 665-33-33
k...@klimat.pl pokaż
Otwarte do 15:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Klimat Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Klimat Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Klimat Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Klimat Gdynia +2 1
 

O nas

O FIRMIE
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Klimat Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi wysokiej jakości w branży klimatyzacji, wentylacji i zasilania.
 
Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra techniczna, profesjonalna obsługa klienta wyznacza naszą wysoką pozycję na rynku.
 
Naszym celem jest dalszy rozwój, stałe podnoszenie kwalifikacji, poznawanie nowości technicznych i technologicznych związanych z naszą działalnością dla zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
 
Jakość w naszej firmie jest priorytetem, dotyczy to pracy na każdym stanowisku i obowiązuje całą załogę. Zarząd firmy dba o swoją załogę, a każdy pracownik dąży do ciągłej poprawy jakości, efektywności i wydajności swojej pracy.
 
W strumieniu naszych wiodących specjalności, przodująca była zawsze klimatyzacja precyzyjna. Przez wiele lat pracy i doświadczeń na rynku, uformowały się dwa równoległe, dodatkowe nurty, na których opieramy naszą działalność z powodzeniem oferując je naszym klientom. Są to zasilanie gwarantowane, oraz kompleksowa obsługa techniczna budynków.
 
W zakresie integracji IT i klimatyzacji precyzyjnej, systemów chłodzenia, klimatyzacji laboratoriów jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy: Stulz