Klub Malucha Liliputki - żłobek

Klub Malucha Liliputki

Wybierz numer

513-984-143
k...@outlook.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Klub Malucha Liliputki Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Klub Malucha Liliputki Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Klub Malucha Liliputki Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Klub Malucha Liliputki Gdańsk +13 1
 

Artykuły o nas

O nas

Klub Malucha Liliputki to miejsce, które powstało z myślą o potrzebach i oczekiwaniach małych dzieci. Placówka przeznaczona jest dla maluszków od 1 roku do lat 3 . Duża sala całkowicie dostosowana do dzieci, wszystkie mebelki i zabawki posiadają atesty . Dzieci maja zapewnione zajęcia edukacyjno-dydaktyczne z uwzględnieniem rytmiki, gimnastyki, zajęć plastycznych i wielu innych atrakcji. Nad dobrym samopoczuciem i bezpieczeństwem dzieci czuwa odpowiednio wykształcona kadra. Domowa atmosfera, indywidualne podejście powoduje, że dzieci czują się swobodnie. Każdego dnia gdy tylko pogoda dopisuje dzieci przebywają na świeżym powietrzu.
Zapraszamy na cały dzień, połowę jak i również opieka na godziny ( karnet ) oraz w wybrane weekendy. 
Zapraszamy do kontaktu. 
 

Oceny (18)

mnmn
Termin usługi: kwiecień 2023

Gorąco polecam, dziecko chętnie idzie do żłobka i wraca szczęśliwe :)

Żłobki

5.8
Zadowolona mama
Termin usługi: marzec 2023

Córka bardzo chętnie chodzi do żłobka a ciocie które tam pracują wkładają ogrom serca. Szczerze polecam

Żłobki

5.8
Mama
Termin usługi: styczeń 2023

Jestem bardzo zadowolona z tego Żłobka szczerze ,profesjonalna opieka po prostu ciocie z wielkim sercem. Polecam

Żłobki

6.0
Rodzice
Termin usługi: grudzień 2022

Przyjazna atmosfera dla dzieci, ciocie kochające i witające dzieci z uśmiechem! Nasz maluch z chęcią wchodził do żłobka na nowe zabawy i przeżycia.

Żłobki

5.8
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2022

Wspaniała, rodzinna atmosfera, ciocie kochane Mia od malucha do starszaka otoczona cudowną opieką i przygotowana na przygodę w przedszkolu Serdeczne pozdrowienia!

Żłobki

5.8
Mama
Termin usługi: wrzesień 2022

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z podjętej 2 lata temu decyzji, nasz syn uwielbiał to miejsce. Liliputki to przyjazne miejsce dzieciom oraz rodzicom. Duże zajęć rozwijających i przemiłe Ciocie . Pani dyrektor zawsze dba o wszystkie szczegóły. Będziemy tęsknić.

Żłobki

5.8
Patrycja
Termin usługi: sierpień 2021

Będziemy wspominać ten żłobek bardzo ciepło, szczególnie pracującą tam Ciocię Iwonkę. Super podejście do dzieci, czułość i serce na dłoni. Dużo spacerków na świeżym powietrzu i zabaw plastycznych i sensorycznych. polecam serdecznie

Żłobki

5.8
Katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2021

Cudowne, bezpieczne miejsce - liczne zajęcia i atrakcje wspaniale rozwijają kreatywność, a nasz syn codziennie wychodzi ze żłobka uśmiechnięty i szczęśliwy. Dziękujemy wszystkim Ciociom za serce i trud włożony w opiekę. Serdecznie polecam!

Żłobki

6.0
Justyna Grzeszkiewicz
Termin usługi: sierpień 2021

Wspaniały żłobek, bardzo profesjonalna obsługa, czysto, dzieci zadbane, zaopiekowane, szczęśliwe. Panie bardzo miłe i zaangażowane. Dużo zajęć rozwijających i artystycznych. Moje dziecko co rano z wielką chęcią biegło do żłobka szczerze polecam!

Żłobki

6.0
Iza, mama Stasia
Termin usługi: sierpień 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, z której korzystaliśmy w żłobku Liliputki przez 1,5 roku. Długo szukałam miejsca, w którym będą ciepłe i pomysłowe opiekunki, nieduża grupa i zadbane wnętrze. W innych żłobkach zastałam albo sterylne wnętrza i zapach chloru albo zaniedbane i znudzone opiekunki w dziurawych dresach. Pani Kasia zapewniła najlepsze warunki, a panie opiekunki są kreatywne i zawsze uśmiechnięte. Codziennie nowe prace plastyczne, dużo rozwojowych zabaw tematycznych, jedzenie smaczne (próbowaliśmy "na wynos" przy wcześniejszym odbieraniu dziecka), angielski w cenie. Lokalizacja wygodna (bez korków, miejsca parkingowe). Mamy porównanie z inną prywatną placówką, gdzie nasze starsze dziecko nie miało tak wspaniałej opieki, tu panie bardzo dbają o dobrostan i bezpieczeństwo dzieci. Z żalem odchodziliśmy do przedszkola. Polecam!

Żłobki

6.0
Ja
Termin usługi: wrzesień 2020

Córką jest zadowolona i chętnie tam chodzi

Żłobki

5.6
Karolina
Termin usługi: lipiec 2020

Nasza przygoda ze żłobkiem po prawie półtorej roku dobiegła końca. Liliputki to idealne miejsce dla każdego maluszka :) Każda z cioć jest fantastyczna, troskliwa, opiekuńcza. Czuć ogrom serca włożonego w prace z dzieciaczkami. Polecam każdemu kto stoi przed wyborem miejsca dla swojej pociechy :)

Żłobki

6.0
Rodzice
Termin usługi: czerwiec 2020

Miejsce pełne ciepła i dające nam pewność , że dziecko jest w dobrych rękach, a z opieki nad naszym dzieckiem korzystamy już rok. Jest to okres ogromnego rozwoju , Ciocie dbają o bardzo kreatywne zajęcia plastyczne, lekcje angielskiego i rytmiki dzięki czemu postęp naszej pociechy jest nieoceniony. Przy tym są bardzo miłe i dziecko zawsze przychodzi i wychodzi uśmiechnięte. Szczerze polecamy Liliputki.

Żłobki

5.8
Mama
Termin usługi: styczeń 2020

Mega pozytywne miejsce . Serdeczne ciocie . Wspaniałe rozwijające zajęcia. Córka chodzi prawie rok . Zawsze uśmiechnięta wchodzi i często nie chce wychodzić. Polecam

Żłobki

6.0
Zadowolona mama
Termin usługi: czerwiec 2019

Z całego serca polecam Klub Malucha Liliputki. Moja córka czuje się tam wspaniałe. Placówka jest pięknie urządzona, jest czysto i bardzo przytulnie. Ciocie wkładają całe swoje serce w opiekę nad naszymi maluchami. Szczerze polecam „Liliputki” każdemu, kto stoi przed wyborem żłobka dla swojej pociechy :)

Żłobki

6.0
Zadowolony tata
Termin usługi: grudzień 2018

Miejsce pełne serca . Ciocie bardzo zaangażowane w swoją pracę. Czysto, kolorowo i pięknie pachnie codziennie. Każdego dnia Panie opowiadają co dziecko robiło czy jadło, spało itp. Syn jest w Klubie od 2miesięcy widzę duże postępy w rozwoju.

Żłobki

6.0
Joanna
Termin usługi: grudzień 2018

Z całego serca polecam żłobek. Miejsce pełne zaangażowania i profesjonalizmu. Do dzieci Panie są uśmiechnięte, cierpliwie i pełne pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Synek opowiada mi każdego dnia jak barwny i ciekawy dzień spędził w żłobku z radością na twarzy. Jego opinia jest dla mnie najważniejsza. Dajemy najwyższą ocene i polecamy cudowne Panie z Liliputka.

Żłobki

6.0
Karolina
Termin usługi: listopad 2018

Szukalam dlugo odpowiedniego miejsca dla mojego Malucha :D i znalazlam !! Mateczki tutaj jest fantastycznie a moj Maluch ryczy ale nie przy wejsciu ale przy wyjsciu do domku :) to musi o czyms swiadczyc!! Miejsce pelne milosci, przyjazne dla dzieci:)a ciotki klotki sami poznajcie :P a nie pozalujecie i bedziecie spokojne o swoje Pociechy :d polecam serdecznie !!!

Żłobki

6.0