Wieżyca - Gospodarstwo Agroturystyczne Stadnina Koni Kolano

83-315 Szymbark, Wieżyca - Kolano 74
58 684-38-93, 665-516-907
s...@wp.pl pokaż
www.stadninakolano.pl
Godziny otwarcia
codziennie7:00 - 22:00

Napisali o nas

O nas

Posiadamy dwa Pensjonaty całoroczne z salą restauracyjną na wszelkie uroczystości, rekreacyjno-szkoleniową, oraz kominkową. Dużo zieleni, wiatki grillowe, sauna i balia kąpielowa, oraz boisko do siatkówki i place zabaw. Jazda konna, bryczki

Gospodarstwo Agroturystyczne Stadnina Koni ,,Kolano" znajduje się w jednej z najpiękniej położonych miejscowości na Kaszubach, mianowicie we WIEŻYCY-KOLANO.
Z naszego gospodarstwa zobaczyć można cudowny i bajeczny widok na jezioro Ostrzyckie, Szczyt Wieżyca z wieżą widokową oraz pasmo Wzgórz Szymbarskich. Od wyciągów narciarskich dzieli nas zaledwie 500 metrów, od jeziora i kąpieliska 100 metrów. W naszych 4 stajniach mieszka około 50 koni różnych ras, które wykorzystywane są zarówno do jazdy konnej pod siodłem jak i do przejażdżek kuligami, wozami drabiniastymi i bryczkami.

Posiadamy dwa Pensjonaty urządzone  w najwyższym standardzie,  
Organizujemy imprezy okolicznościowe, dysponujemy kuchnią z piecem chlebowym opalanym drewnem i wędzarnią , w których przygotowane są tradycyjne i regionalne specjały kaszubskie i nie tylko.

Zdjęcia