Kolejowy Odjazd Sopot

Kolejowy Odjazd Sopot

Wybierz numer

504-023-175
k...@kolejowyodjazd.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/20 - Kolejowy Odjazd Sopot Sopot 4
  • Zdjęcie 2/20 - Kolejowy Odjazd Sopot Sopot 3
  • Zdjęcie 3/20 - Kolejowy Odjazd Sopot Sopot 2
  • Zdjęcie 4/20 - Kolejowy Odjazd Sopot Sopot +17 1
 

TV Filmy

633

Kolejowy Odjazd Sopot

Imprezy

O nas

Absolutnie unikalna atrakcja dla rodzin z dziećmi (od 0 lat!). Jeździmy na miniaturowych pociągach po parku z bogatą infrastrukturą kolejową. Świetna zabawa dla całej rodziny!

Przygotuj się na fascynującą wyprawę koleją miniaturową. Jedyne takie miejsce w Polsce.W sezonie 2024 ceny biletów nie ulegają zmianie. Bilet normalny kosztuje 30 zł, ulgowy 20 zł, do lat 3 – 10 zł, 5 zł osoba nie jeżdżąca. Oczywiście od tych cen 10% zniżki na kartę mieszkańca, ale także dużej rodziny. Na miejscu darmowy parking pod samym wejściem. Mile widziane zwierzęta.

W tym roku sukcesywnie będziemy dokładać nowe elementy infrastruktury kolejowej jak np. obrotnicę kolejową, wieżę ciśnień, nowe wagony towarowe, oznakowanie na trasie, ale także gry zręcznościowe czy  tablice do malowania lokomotyw dla najmłodszych.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są ceny biletów?
Bilet normalny: 30 zł, ulgowy: 20 zł, dzieci do lat 3 - 10 zł (pod opieką dorosłego), osoby niejeżdżące 5 zł. Honorujemy karty: mieszkańca Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz dużej rodziny - 10% zniżki.
Czy można płacić kartą?
Tak
Czy dorośli także mogą jeździć na pociągach?
Tak, nie mamy ograniczeń wagowych.
Ile trwa przejazd
Wykonujemy 4 okrążenia, pokonujemy 1,8 km co zajmuje nam średnio ok. 18 minut

Oceny (3)

Małgorzata
Termin usługi: czerwiec 2023

Niecodzienna atrakcja dla dzieci, fani pociągów będą zachwyceni (kto nie przechodzi tej fazy? ;)). Wracamy co jakiś czas, więc możemy obserwować jak to miejsce się rozwija i dochodzą nowe elementy. Widać ogrom włożonej w to pracy, pasję i dbałość o szczegóły. Polecam zaczepić kogoś z obsługi, można dowiedzieć się więcej, zobaczyć warsztat i nawet zatrąbić lokomotywą :D

Place zabaw i małpie gaje

5.8
Train man
Termin usługi: maj 2023

Bardzo ciekawe miejsce. Gwarantowane pozytywne emocje. Personel bardzo przyjazny

Place zabaw i małpie gaje

6.0
Magda
Termin usługi: kwiecień 2023 

Byłam z synkiem na urodzinach tam zorganizowanych jeszcze przed otwarciem sezonu, uwielbia pociągi i był szczerze zachwycony, tym bardziej, że mógł sam poprowadzić cały pociąg i przewiózł mnie jako pasażerkę, pękał z dumy. Sam teren zielony, zadrzewiony, zrobione nasypy i różne atrakcje, ogólnie powiedziałabym, że to unikat. No i przemila usługa, pokazywali nawet warsztat i opowiadali jak powstały te pociągi, prawdziwi pasjonaci To był przemiły, udany dzień.

Atrakcje turystyczne

6.0