Działalność on-line 

Kolorowe Kable - kable w oplocie, designerskie oświetlenie, żarówki dekoracyjne, girlandy

81-581 Gdynia, Nowodworcowa 15 Mapka
500-012-457, 736-812-848
s...@kolorowekable.pl pokaż
kolorowekable.pl
zamów online
/kolorowekable
/kolorowekable
Działalność on-line 

Napisali o nas

O nas

kolorowe kable to e-sklep / showroom / producent i dystrybutor oświetlenia
Znajdziesz tu wyjątkowe oploty przewodów, autorskie projekty lamp do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, żarówki dekoracyjne, wyselekcjonowane abażury.. i wiele więcej!

Czasem niepozorny detal może zmienić wszystko. A w szczególności, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Nie trzeba wydawać fortuny na wymyślne akcesoria i elementy dekoracyjne. Przy odrobinie kreatywności można najprostsze rzeczy zamienić w stylowe dodatki, które nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Witamy w sklepie internetowym Kolorowe Kable. Przygotowaliśmy ofertę pełną oryginalnych pomysłów na aranżację oświetlenia w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wyjątkowych lamp, których konstrukcję opieramy głównie na kolorowych kablach w oplocie i żarówkach dekoracyjnych. Nasze projekty tworzymy z myślą o nowoczesnych wnętrzach prywatnych mieszkań, jak i różnego typu zakładów usługowych, restauracji, kawiarni, pubów i wielu innych miejsc, w których wystrój jest istotną kwestią. Zachęcamy do obejrzenia przygotowanej przez nas oferty. W naszej firmie realizujemy również niestandardowe projekty, w oparciu o pomysły Klientów.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »