KOMA Oświetlenie

KOMA Oświetlenie

Wybierz numer

58 770-47-00
k...@koma.lux.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - KOMA Oświetlenie Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - KOMA Oświetlenie Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - KOMA Oświetlenie Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - KOMA Oświetlenie Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

Koma 1908

Koma

Artykuły o nas

O nas

Wysoka jakość produktów i najnowsze trendy w oświetleniu. Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Projektowanie i specjalistyczne doradztwo w zakresie oświetlenia obiektów oraz dobór opraw oświetleniowych.
Sklep z oświetleniem KOMA to sieć sklepów z oświetleniem w Gdańsku, Gdyni, Warszawie i sklep online. Na rynku istniejemy już ponad 30 lat. U nas odkryjesz najnowsze trendy w oświetleniu. Doradzimy Ci w wyborze oświetlenia, uwzględniając wszystkie Twoje oczekiwania.

Zajmujemy się również projektowaniem oświetlenia na potrzeby inwestycji i osób prywatnych. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji oświetleniowych dla biur znanych firm, hoteli, obiektów publicznych. Potrafimy stworzyć projekt od zera, dopasować go do konkretnego budynku, wnętrza. Dział Projektowy składa się z zespołu najlepszych fachowców w branży oświetleniowej.

Od wielu lat współpracujemy z architektami, którym doradzamy w zakresie dużych inwestycji, indywidualnych prywatnych projektów, jak również mniejszych rzeczy, jak np. wybór lampy do wnętrza w określonym stylu.