KOMA Oświetlenie

80-332 Gdańsk, Piastowska 13 Mapka
 
Inne oddziały:
58 770-47-00  fax:  58 770-47-09
k...@koma.lux.pl pokaż
www.koma.lux.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
sob9:00 - 15:00
Market Oświetlenia przy Sklepie Firmowych KOMA na ul. Piastowskiej w Gdańsku czynny od godziny 10:00.

Napisali o nas

O nas

Wysoka jakość produktów i najnowsze trendy w oświetleniu. Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Projektowanie i specjalistyczne doradztwo w zakresie oświetlenia obiektów oraz dobór opraw oświetleniowych.

Sklep z oświetleniem KOMA to sieć sklepów z oświetleniem w Gdańsku, Gdyni, Warszawie i sklep online. Na rynku istniejemy już ponad 30 lat. U nas odkryjesz najnowsze trendy w oświetleniu. Doradzimy Ci w wyborze oświetlenia, uwzględniając wszystkie Twoje oczekiwania.

Zajmujemy się również projektowaniem oświetlenia na potrzeby inwestycji i osób prywatnych. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji oświetleniowych dla biur znanych firm, hoteli, obiektów publicznych. Potrafimy stworzyć projekt od zera, dopasować go do konkretnego budynku, wnętrza. Dział Projektowy składa się z zespołu najlepszych fachowców w branży oświetleniowej.

Od wielu lat współpracujemy z architektami, którym doradzamy w zakresie dużych inwestycji, indywidualnych prywatnych projektów, jak również mniejszych rzeczy, jak np. wybór lampy do wnętrza w określonym stylu.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo