Komfort to sklep budowlany w Gdańsku przy ul. Przywidzkiej 10, oferujący szeroki wybór materiałów wykończeniowych. W naszym asortymencie znajdziesz podłogi, panele podłogowe, wykładziny, dywany, drzwi, armaturę łazienkową oraz dodatki. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie wnętrz, od podłóg po detale. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!
Inne z kategorii Markety budowlane
Mrówka Express
Oceny (6)
Odradzam. Totalny brak kultury osobistej u projektantki Julii, brak zaangażowania. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Reklamacja odrzucona. Drugi raz postanowiłam zaufać Komfort i drugi raz się zawiodłam. Nie wrócę do tego sklepu! Szkoda czasu i nerwów.
Markety budowlane
0/5 to odpowiednia ocena dla tego sklepu. Informacja na stronie: wysyłka w 24 h, a po zamówieniu można czekać tygodniami i nic, zero kontaktu, nawet na maile nie odpowiadają. Do UOKiK się to nadaje.
Armatura łazienkowa
Odradzam zakupów w sklepie, meble zamówione i opłacone 01.12.2025, planowany termin realizacji na 05.01.2026. Termin został zmieniony już dwa razy z 05.01.2026 na 22.01.2026 i z 22.01 na 12.02.2026! Kontaktu ze sklepem brak od 22.01 stycznia czekam aż odpowiedzą mi na mój formularz kontaktowy.
Markety budowlane
Zdecydowanie nie polecam realizacji zabudowy kuchennej przez firmę Komfort w obecnym kształcie współpracy z podwykonawcą. Mimo licznych rozmów, spotkań i uzgodnień projektowych kuchnia została wykonana z wieloma błędami i odstępstwami od projektu. Zabudowa nie dochodzi do sufitu, fronty są nierówno zamontowane, słupki i blaty źle spasowane, a wiele elementów (m.in. bateria, zmywarka, bojler) nie zostało w ogóle podłączonych. Montaż wykonano w sposób niedbały, pozostawiono bałagan, a poprawki zaproponowane przez montera nie rozwiązywały problemów. Reklamację złożyłem szczegółowo, z pełną dokumentacją zdjęciową. Niestety uznano jedynie drobną część zgłoszenia (front, blendy, cokół), pomijając liczne oczywiste wady wykonawcze i błędy montażowe. Kontakt z działem reklamacji jest utrudniony, a proces trwa bardzo długo. Poziom profesjonalizmu i odpowiedzialności za wykonaną usługę oceniam bardzo nisko. Jestem rozczarowany całym przebiegiem współpracy, stresem i czasem, jaki musiałem poświęcić na nadzór i poprawki. Dla mnie ta realizacja była źródłem frustracji, a nie satysfakcji z nowej kuchni.
Markety budowlane
Najlepszy Komfort w Trojmiescie
Armatura łazienkowa
Nie polecam z całego serca. Kupiłam sofę 31.08 która miała być wysłana w 24h, okazało się że to sofa ze zwrotu. Dostalam informacje ze dostawa odbędzie się 15 września, nikt się do mnie tego dnia nie odezwał. Później informacja ze sofa będzie u mnie 25.09, co wypada dzisiaj. Oczywiście nikt nie wie co się dzieje z moim opłaconym zamówieniem. Od miesiąca sofa jest niewiadomo gdzie, nie ma nawet aktualizacji statusu zamówienia, a ludzie z infolinii także nic nie wiedzą. nie polecam najgorsza realizacja zamówienia internetowego ever
Markety budowlane