Ranking II miejsce

Kompas - Biuro Turystyki Aktywnej

Kompas

Wybierz numer

58 303-18-78
b...@kompas.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/28 - Kompas Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/28 - Kompas Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/28 - Kompas Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/28 - Kompas Gdańsk +25 1
 

TV Filmy

5

Obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży

Artykuły o nas

O nas

Oferujemy szeroki wybór aktywności sprzyjających rozwijaniu umiejętności dzieci: obozy twórcze Interkamp, fabularne, survivalowe i ASG, fantasy i RPG, dla maluszków (dla dzieci od piątego roku życia). Nudzie mówimy – NIE, odkrywaniu – TAK.

DLACZEGO MY
- mamy 25-letnie doświadczenie w organizacji obozów i kolonii,
- jesteśmy prekursorami, wyznaczamy nowe standardy,
- oferta obozów jest różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie
- mamy profesjonalne podejście do wszystkiego, co robimy,
- nasza oferta jest kompleksowa,
- mamy indywidualne podejście do każdego Klienta,
- ludzie i emocje są dla nas najważniejsze,
- jesteśmy kreatywni i mamy mnóstwo pozytywnej energii,
- największą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa,
- używamy sprzętu tylko z atestami bezpieczeństwa,
- w swoich magazynach mamy dużo różnorodnego sprzętu, rekwizytów i akcesoriów,
- wszystko co robimy, robimy z Pasją!

GAZELA BIZNESU 2013, 2014, 2017 i 2020
Czterokrotnie znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu! Elitarny ranking, tworzony przez „Puls Biznesu” od 14 lat, zrzesza w swoim gronie najdynamiczniej rozwijające się firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. To wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że jesteśmy jedynym organizatorem turystyki wyróżnionym w województwie pomorskim i jednym z niewielu w Polsce.

DIAMENTY FORBESA 2016 i 2017
Zostaliśmy również dwukrotnie uhonorowani prestiżową nagrodą Diamenty Forbesa – dla firm, które w ostatnich trzech latach dynamicznie zwiększały swoją wartość. Dzięki temu dołączyliśmy do zacnego grona najlepszych firm na polskim rynku!

Oceny (14)

Ania
Termin usługi: lipiec 2024

Córka była drugi raz na obozie z Kompasem i drugi raz wróciła bardzo zadowolona! Na co dzień buzia jej się nie zamyka, ale przy opowieściach kolonijnych aż powietrza zapominała nabierać. Kadra odpowiednio przygotowana i bogaty program. MEGA!

Biura podróży

6.0
Paulina
Termin usługi: lipiec 2024

Najlepsze biuro turystyki organizujące obozy, a także wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży :)

Biura podróży

6.0
Maciej
Termin usługi: lipiec 2024

Od kilku dobrych lat wysyłam dziecko z Kompasem, i tym razem się nie zawiodłem. Syn zadowolony - to najważniejsze! Plus za sprawny kontakt z działem sprzedaży i kierownikiem na miejscu.

Biura podróży

6.0
Danuta
Termin usługi: lipiec 2024

Przy zakupie kolonii dla dziecka, już na samym początku profesjonalna obsługa. Wszystkie informacje otrzymane były dokładne, data, godzina i miejsce zbiórki. W dniu wyjazdu osoba nadzorująca drogę dziecka odpowiednio oznakowana. Polecam biuro kompas.

Biura podróży

6.0
An_Wasowska
Termin usługi: lipiec 2024

Skorzystaliśmy z usługi organizacji wyjazdu na obóz letni dla naszego syna. Wakacje letnie odbywały się pod namiotami na pomorzu. Organizacja na bardzo dobrym poziomie. Dzień wypełniony po brzegi, odpowiedzialna i zaangażowana kadra. Dobry kontakt z kierownikiem. Na pewno skorzystamy w przyszłości! Polecam

Biura podróży

6.0
Natalia Porębska
Termin usługi: lipiec 2024

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Kompas i z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą. Szybka komunikacja, oraz pełen profesjonalizm to wszystko mocno wyróżna tą firmę na rynku. Polecam każdemu!

Biura podróży

6.0
Karolina
Termin usługi: lipiec 2024

Świetne biuro podróży! Dzieciaki przez cały czas są dobrze zaopiekowane i super się bawią. Wracają z obozów zadowolone i wyczekują kolejnego lata. Kontakt z biurem też bez zarzutu, zawsze wszystko da się załatwić. Łatwy kontakt z kierownikiem na miejscu i świetna kadra. Naprawdę pełen profesjonalizm, bardzo polecam! :)

Biura podróży

6.0
Igor
Termin usługi: lipiec 2024

Najlepsze wspomnienia i przyjaźnie zdobyłem właśnie na tych obozach - jeżdżę od małego i nie wyobrażam sobie lata bez wyjazdu:))

Biura podróży

5.5
Agnieszka Krupińska
Termin usługi: lipiec 2024

Cudowne obozy! Kadra naprawdę dobrze i opiekuńczo podchodzi do każdego uczestnika, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby. Dodatkowo, na obozach fabularnych są świetni Mistrzowie Gry, co sprawia że uczestnicy chętnie wracają co roku :)

Biura podróży

6.0
Anna Zychalak

Świetne obozy dla dzieci i młodzieży. Aktywne, czas ciekawie wypełniony po brzegi (wspinaczki, liny, jaskinie, survival gry terenowe, pierwsza pomoc itp). Moja córka jechała już 2 ostatnie sezony z Kompasem i planujemy kolejny. Oferta jest ogromna i bardzo bogata- zawsze mamy problem na ktory obóz się zdecydować. Absolutnym faworytem jest Przygoda na Jurze (letnia szkola survivalu). Polecamy przeogromnie!

Kolonie, obozy

6.0
Magda

Dużo atrakcji, brak nudy! Synek bardzo zadowolony :)

Kolonie, obozy

6.0
Aśka
Termin usługi: lipiec 2024

Świetna obsługa i organizacją obozu rodzinnego na którym miałam okazję być. Polecam.

Biura podróży

6.0
BTA Kompas

Nareszcie formuła pozwalająca odpocząć aktywnie dziećmi. Piękne miejsce, doskonała organizacja czasu. Dzieci się nie nudzą, uczą się nowych rzeczy. Program super. Organizacja bez zarzutu, kontakt z organizatorem bardzo sprawny. Wracamy po roku z przyjemnością

Kolonie, obozy

6.0
Aśka

Obóz rodzinny w którym mam okazję uczestniczyć spełnił me oczekiwania w 100%. Dziecko zadowolone a ja wypoczęta jak pi wczasach bez dziecka ;)

Kolonie, obozy

6.0