Konopna Farmacja

81-364 Gdynia, 10 Lutego 23
(obok centrum handlowego Batory) Mapka
577-009-429
k...@konopnafarmacjagdynia.pl pokaż
www.konopnafarmacjagdynia.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 15:00

Napisali o nas

  • Chcą sprzedawać produkty z konopi. Legalnie
    Chcą sprzedawać produkty z konopi. Legalnie 11 marca 2016 (182 opinie) Napis "Konopna farmacja" i charakterystyczny liść marihuany - już sama witryna sklepu, który powstaje przy ul. 10 Lutego w Gdyni może budzić kontrowersje i ciekawość.

O nas

Firma jest dystrybutorem dermokosmetyków oraz żywności Czeskiej firmy Carun. Produkty są tworzone na bazie innowacyjnych extraktów i olejów z konopi.Składniki zawierają lecznicze właściwości do walki z chorobami skóry oraz chorobami układu nerwowego.

Produkty dermokosmetyczne oraz spożywcze z konopi firmy Carun są jednymi z najbardziej popularnych i znanych marek w całej Unii Europejskiej

Carun jest firmą produkcyjną działającą w ramach UE. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości sprawdzonych produktów z profesjonalnie przygotowanych odmian konopi z wykorzystaniem najnowszej technologii, lecz przy pomocy tradycyjnych technik. Oferujemy produkty dermokosmetyczne oraz BIO produkty spożywcze z konopi gatunku botanicznego Cannabis sativa. Niezwykłą cechą naszych produktów jest połączenie BIO oleju z konopi z ekstraktem z całej rośliny konopi, które razem posiadają nadzwyczaj szerokie spektrum działania na ludzki organizm. Zalecane są dla osób z wieloma zaburzeniami zdrowotnymi, w tym z dolegliwościami związanymi ze zmianą kondycji skóry.

Wszystkie produkty wytwarzane są BEZ zawartości substancji psychoaktywnych (THC).

Wyroby produkowane są w ściśle określonych warunkach farmaceutycznych zgodnie z normą ISO 13485.

Gwarancją jakości jest wykorzystanie naturalnych BIO składników pierwszej klasy.

Nasze produkty na bazie konopi można kupić na terenie Polski oraz Unii Europejskiej u naszych dystrybutorów. Obecnie w Polsce jesteśmy jedynym dystrybutorem, który oferuje produkty z botanicznych gatunków konopi - Cannabis sativa. Dzięki efektywnemu działaniu ekstraktu z konopi z zawartymi cannabinoidami są znacznie bardziej intensywne, a zarazem skuteczniejsze od wielu dostępnych na rynku preparatów kosmetycznych.

Jesteśmy w trakcie liczenia naszych stałych klientów z pośród dziesiątek tysięcy popierających nasze produkty i usługi. Nasz zespół stale poszukuje nowych sposobów tworzenia dóbr, które mają pozytywny farmakologiczny wpływ na ludzki organizm za pośrednictwem aktywnych cannabinoidów. Chcemy, aby nasze produkty poza pomocą w leczeniu aktualnie występującej choroby, działały również profilaktycznie w dobie toksyn nowoczesnego świata.

Wszystkie nasze produkty są całkowicie bezpieczne i odpowiednie dla kobiet w ciąży i dzieci.

Żaden z naszych produktów nie jest testowany na zwierzętach oraz nie ma w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego, są więc odpowiednie dla wegan i wegetarian.

W Polsce na chwilę obecną, produkty Carun oraz wszystkie informację na ich temat dostępne będą w sklepie Konopna Farmacja Gdynia oraz za pośrednictwem sklepu internetowego www.konopnafarmacjagdynia.pl dowiesz się możliwie jak najwięcej o konopiach i ich bezcennych właściwościach, które są intensywnie badane na całym świecie.

Wkrótce w Polsce będzie powstawać coraz więcej oddziałów Konopnej Farmacji, które oferować będą pełen asortyment produktów firmy Carun.

Carun jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy CARUN PHARMACY s.r.o.

CARUN Farmacja Polska Sp. z o.o. wchodzi na Polski rynek jako pionier produktów na bazie konopi i chce pokazać ludziom, iż jest to roślina która w swej podstawie pomaga w leczeniu wielu chorób, ze względu na największą ilość właściwości leczniczych na świecie.

Wiemy że konopie to zdrowie!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »